209 items total
Bērnu paklājs NAFFIE 100 x 104 cm, brūns, Bloomingville BV82052925
Dekoratīvs spilvens POPPY 60 x 60 cm, dzeltens, Hübsch HU21208
Galda paliktnis IM 50 x 35 cm, brūns, džuta, Bloomingville BV82055385
Galda paliktnis MALA 50 x 35 cm, bēšs, kokvilna, Bloomingville BV82055386
Grilēšanas priekšauts 95 cm, melns, āda, F.DICK
197,58 €
FDCK9166800XL01
Katla paliktnis 21 cm, sarkans, kokvilna, Staub
9,20 €
ST405013520
Priekšauts SODAHL, olīvu zaļš, Bitz
21,90 € –9 %
19,80 €
BITZ12314
Rokas dvielis PROMENADE 50 x 100 cm, zaļa, Hübsch
29,90 €
HU61410
Up
More products

Mājas tekstils - īpašam mājīgumam

Mājas tekstils ir ļoti svarīga jebkura mājas iekārtojuma sastāvdaļa. Tas ne tikai labi izskatās, ir funkcionāls, nodrošina mums siltumu un padara mūsu telpas jaukas un kārtīgas, bet arī ienes interjerā mājīgu sajūtu, padarot to par vietu, kurā vēlamies atgriezties.

Mājas tekstila veidi

Kopumā mājas tekstilizstrādājumus var dalīt pēc telpām, kurās tie pārsvarā tiek izmantoti. Kulina atradīsiet šādas mājas tekstila kategorijas:

 • Virtuves tekstilizstrādājumi (praktiski tekstilizstrādājumi, kas nodrošina aizsardzību un tīrību ēdienu gatavošanas laikā un pēc tam)
 • Galda tekstilizstrādājumi (tos lieto ēdamistabā, virtuvē vai uz terases)
 • Guļamistabas veļa (tie ir tekstilizstrādājumi ērtai gulēšanai un lieliskam guļamistabas iekārtojumam)
 • Vannasistabas veļa (mīkstie un stilīgi dvieļi)
 • Grīdas segumi (paklāji, grīdas celiņi un durvju paklāji)
 • Āra tekstilizstrādājumi (tie tiek izgatavoti no materiāliem, kas paredzēti lietošanai ārā - dārzā, uz terases vai balkona)
 • Bērnu tekstilizstrādājumi (tos raksturo krāsaini audumi un raksti, kas bērniem patiks)

Tekstilizstrādājumu loma mājas iekārtojumā

Mājas tekstils pēc definīcijas ir audumi, kas tiek izmantoti kā daļa no mājas iekārtojuma un kam ir daudz dažādu pielietojumu  mājsaimniecības vajadzībām. Taču tekstils mūsdienās ir kas daudz vairāk un kalpo ne tikai funkcionāliem mērķiem. Protams, tekstilizstrādājumi sniedz mierinājumu un aizsardzību, taču vienlaikus tie vienmēr ir kopā ar mājas iedzīvotājiem un palīdz viņiem, un no tiem piešķir mūsu interjeram noteiktu estētisku raksturu. Uzlieciet uz grīdas paklāju, pielieciet aizkarus un uzmetiet dīvānam pāris spilvenu un jūs redzēsiet, kā tie mainīs telpas raksturu.

Dažādi audumi piešķirs interjeram siltu un mājīgu noskaņu, jaunas dimensijas un noteiktu raksturu. Tāpat tie radīs telpā patīkamu noskaņu kurā jūs varēsiet lieliski atpūsties un nomierināties pēc grūtas dienas. Tieši tāpēc mājas tekstils ir ne tikai funkcionāls un dekoratīvs, bet arī ietekmē jūsu noskaņojumu un tā nomierinošās īpašības lnekad nevajadzētu novērtēt par zemu.

Kā izvēlēties mājas tekstilizstrādājumus, lai tie atbilstu jūsu interjera stilam?

Neatkarīgi, vai meklējat virtuves dvielīšus, galdautus, pledus vai vannas dvieļus, pārliecinieties, ka to stils un krāsas atbilst jūsu interjera stilam un krāsām. Mājas tekstils – pat ja tas pilda tikai praktiskas funkcijas - jūsu telpā ir redzams, tāpēc tās jāuztver kā interjera dekors. Kulina piedāvā daudzu ražotāju un dažādu stilu produktus, tāpēc pie mums jūs varēsiet izvēlēties atturīgu, vienkāršus un mierīgu toņu tekstilu, kā arī krāsainus tekstilizstrādājumus ar stilīgiem rakstiem un dramatiskiem kontrastiem.

Atcerieties par krāsām un apdrukām, kas vislabāk atbilst jūsu interjera stilam.

 • Minimālistiskiem, industriāliem pasākumiem izvēlieties vienkāršus melnus, baltus vai pelēkus tekstilizstrādājumus.
 • Skandināvijas stila interjeros, kuros baltajai krāsai un kokam ir svarīgākā nozīme, telpu var atsvaidzināt ar dažādām zili un saulaini dzeltenām nokrāsām. Lai panāktu dināmiskāku raksturu, varat izmantot arī pāris ģeometriskas apdrukas.
 • Klasiskie interjeriem izvēlaties klasisko krāsu paleti, piemēram, melnu, baltu, bēšu un pelēku, kā aŗi izsmalcinātas nokrāsas, piemēram, tumši zaļas, tumši zilas, tumši sarkanas, klasiskas zelta vai silti brūnas nokrāsas.
 • Ja nebaidāties no krāsām un jūsu telpa ir pilna ar krāsainiem rotājumiem, vienkārši izvēlieties krāsas, kas vislabāk piestāv jūsu istabai vai noskaņojumam.

Papildiniet savas telpas ar mājīgiem, mīkstiem un stilīgiem tekstilizstrādājumiem un baudiet ērtu atpūtu mājās katru minūti un katru stundu.