68 items total
Up
More products

Dārza kopšana jūsu dvēseles mieram

Ja mīlat augus un dārzkopību, tad noteikti zināt, ka augiem var piemist dziedniecisks efekts – gan dvēselei, gan ķermenim. Vienalga, vai audzējat augus uz palodzes, uz terases vai dārzā, jums noteikti būs nepieciešami daži dārza rīki un aksesuāri, kas palīdzēs ziedēt  jūsu puķēm un augt jūsu dārzeņiem.

Kulina piedāvā dažādus produktus, kas jums palīdzēs baudīt augu skaistumu. Ja savas dzīvojamās istabas vai guļamistabas interjerā vēlaties izmantot iekštelpu augus, apskatiet mūsu plašo puķu podu piedāvājumu, kurus, atkarībā no telpas iekārtojuma, varat novietot uz palodzes, kafijas galdiņa, atvilktņu skapīša vai pat uz grīdas.

Tāpat mēs piedāvājam modernus puķu statīvus, kas lieliski izskatīsies dažādās mājas vietās – dzīvojamā istabā, koridorā vai vannasistabā. Un ar mūsu modernajām minimālisma stilā ieturētajām lejkannām jūs noteikti nekad neaizmirsīsiet aplaistīt savus zaļos draugus.

Ja jums vairāk patīk rūpēties par augiem uz terases vai dārzā,  jums noteikti būs vajadzīgi dažādi dārza instrumenti, šķēres un cimdi. Pārliecinieties, ka jūsu dārzā ir vieta komposta kastei, jo tā ļaus jums būt dabai draudzīgākiem un jūs pats varēsiet saražot mēslojumu, kas palīdzēs jūsu stādiem, kokiem un ziediem izaugt daudz ātrāk.