Kambukka

Kambukka piedāvā patentētus karsta ēdiena termosus, termo krūzes un ūdens pudeles pusdienām, vakariņām vai kafijai. Paņemiet tās līdzi ceļojumā, piknikā, birojā, treniņā vai brīvdienās!
35 items total
Beramā tējas sietiņš ETNA termokrūzei, Kambukka KMBKL01017
Bērnu pudele LAGOON 400 ml, krokodila dizains, tritāns, Kambukka KBMK1104040
Termokrūze ETNA 500 ml, melna, Kambukka
44,49 €
KMBK1101010
Termokrūze ETNA 500 ml, nerūsējošs tērauds, Kambukka KBMK1101043
Termosa krūze ETNA 300 ml, melna, nerūsējošs tērauds, Kambukka KBMK1101022
Termosa krūze ETNA 300 ml, rozā, nerūsējošs tērauds, Kambukka KBMK1101039
Termosa pudele ETNA 500 ml, nerūsējošs tērauds, Kambukka KBMK1101045
Termosa pudele ETNA 500 ml, raiba, nerūsējošs tērauds, Kambukka KBMK1101044
Up
More products

Kambukka - baudīt, gūt labumu, izklaidēt

Kambukka ir beļģu zīmols, kas piedāvā modernus dzeršanas risinājumus cilvēkiem, kuri ir ceļā. Kopš uzņēmuma pirmsākumiem Kambukka (svahili valodā tas nozīmē "baudīt, gūt labumu, izklaidēt") ir apņēmies radīt ilgtspējīgus un funkcionālus dzērienu traukus, kas atbilst mūsdienu patērētāju vajadzībām, kuri vēlas saglabāt veselību un mitrināšanu, atrodoties ceļā. To izstrādājumi ir izstrādāti videi draudzīgi un lietotājam draudzīgi, izturīgi, hermētiski un viegli lietojami, tāpēc tie ir ideāli piemēroti cilvēkiem, kuri piekopj aktīvu dzīvesveidu.

Kambukka populārākie produkti

Kambukkauzņēmuma produktu klāstā ir dažādi dzērienu trauki, tostarp ūdens pudeles, ceļojumu krūzītes un ēdiena termosi. Daži no populārākajiem produktiem ir:

  • Etna un Olympus kafijas un tējas krūzītes - stilīgas un funkcionālas ceļojumu krūzītes ar gudriem vāciņiem.

  • Elton ūdens pudeles (500, 750 un 1000 ml) ar 3 in 1 necaurlaidīgu vāciņu un citas ūdens pudeles ar dažādiem vāciņiem, tilpumu un dizainu, tostarp Reno ūdens pudele ko var izmantot karstiem un aukstiem dzērieniem, ar aizveramu vāciņu un atkārtoti lietojamu salmiņu, kas ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuri vienmēr ir ceļā. Kambukka plastmasas pudeles ir izgatavotas no augstas kvalitātes Tritan materiāla, ir izturīgas, tām ir augsta triecienizturība, tās neveido traipus un neaiztur smakas. Turklāt Tritan nesatur BPA, BPS vai citus kaitīgus bisfenolus.

  • Bērnu ūdens pudeles ar jautru dizainu, kas patīk bērniem, un daudzām viedām funkcijām, kas patīk vecākiem.
  • Pusdienu kārbas - izolētas pārtikas burkas/termosi visdažādākajiem ēdieniem, ko vēlaties ņemt līdzi uz darbu, skolu vai ceļojumu.

Kambukkaprodukti ir pazīstami ar savu gludo un moderno dizainu, kas apvieno funkcionalitāti un estētiku. Viņi izmanto augstas kvalitātes materiālus, piemēram, nerūsējošo tēraudu, Tritan un bambusu, lai nodrošinātu, ka viņu izstrādājumi ir izturīgi, ilgtspējīgi un videi draudzīgi.

Viena no Kambukka produktu unikālajām īpašībām ir to vāks "3 vienā", kas ļauj viegli dzert, ieliet un uzpildīt. Vāki ir izstrādāti tā, lai tie būtu noteces droši un viegli tīrāmi, tāpēc tie ir ideāli piemēroti cilvēkiem, kas vienmēr ir ceļā.

Kāpēc cilvēkiem patīk Kambukka?

Kambukka ir kļuvis par populāru zīmolu Kulina patērētāju vidū, kuri meklē ilgtspējīgus, funkcionālus un stilīgus dzērienu traukus. Cilvēkiem patīk Kambukka produkti, jo tie ir:

  • ilgtspējīgi un izturīgi: Kambukka produkti ir izgatavoti no augstas kvalitātes un videi draudzīgiem materiāliem, tāpēc tie ir lieliska alternatīva vienreizlietojamām plastmasas pudelēm un tasītēm. Kambukka pudeles kalpo visu mūžu!

  • funkcionalitāte: Kambukka izstrādājumi ir izstrādāti tā, lai tie būtu noturīgi pret noplūdēm, viegli lietojami un tīrāmi, tāpēc tie ir ideāli piemēroti cilvēkiem, kuri piekopj aktīvu dzīvesveidu.

  • stilīgi: Kambukka produkti ir pazīstami ar savu elegantu un modernu dizainu, kas padara tos par lielisku aksesuāru jebkuram apģērbam un lielisku dāvanu jebkuram gadījumam.

  • drošs jūsu veselībai: Kambukka produkti 100% nesatur BPA un citus kaitīgus toksīnus. KAMBUKKA ir stingri apņēmusies radīt drošus un netoksiskus produktus
  • viegli tīrāms - pateicoties Snapclean® funkcijai, Kambukka produktus ir ļoti viegli tīrīt

Kambukka ir zīmols, kas revolucionāri maina veidu, kā mēs hidratējamies, rūpējamies par savu uzturu un baudām savu kafijas tasi. To apņemšanās ievērot ilgtspēju, inovācijas un dizainu ir padarījusi tos par populāru izvēli to patērētāju vidū, kuri meklē augstas kvalitātes un videi draudzīgus produktus, kas izmantojami ceļojumos.