Friteri

8 items total
Eļļas friteris PRO PREMIUM FR510170, 3 l, Tefal
108,90 €
TEFFR510170
Karstā gaisa friteris ACTIFRY EXTRA FZ720015, Tefal TEFFZ720015
Tvaicēšanas ieliktnis XA491070VERSAILLO friterim, Tefal TEFXA491070
Karstā gaisa friteris FR 2445, Severin
180,10 €
SEVEFR2445
Karstā gaisa friteris FR 2455, Severin
79,99 € –21 %
62,70 €
SEVEFR2455

Dziļās un gaisa fritētavas - veselīgākai un kraukšķīgākai ēdiena pagatavošanai

Kas man jāzina par gaisa fritieriem?

Gaisa fritēze ir līdzīga cepeškrāsnij, jo tā galvenokārt cep un cep ēdienus, taču no cepeškrāsns tā atšķiras ar to, ka izmanto mazāk eļļas nekā parastā cepeškrāsns un ka sildīšanas komponenti ir tikai augšpusē. Tādējādi ēdiens kļūst neticami kraukšķīgs dažu minūšu laikā.

Gaisa fritieri bieži vien uzkarst ļoti ātri un ēdienu pagatavo ātri un vienmērīgi, jo tajos ir koncentrēts siltuma avots, atrašanās vieta un ventilatora lielums.

Izmantojot ļoti maz eļļas, gaisa fritētājos var pagatavot ēdienus, kas tradicionāli tiek cepti dziļi, piemēram, čipsus. Gaisa fritieri ir labāka alternatīva šo ēdienu un uzkodu ar augstu tauku saturu pagatavošanai un patēriņam.

Kā darbojas gaisa fritēze?

Gaisa fritētājā ēdienu ievieto perforētā grozā, un ierīce to gatavo, pūšot ap to karstu gaisu. Konvekciju rada gaisa spēks, kas apcep un apbrūnina grozā esošā ēdiena ārpusi. Maizes izstrādājumi, piemēram, saldēti vistas fileji, vai nesaldēti cieti saturoši pārtikas produkti, piemēram, frī kartupeļi vai tater tots, kļūst brūni, ja gaisa temperatūra pārsniedz aptuveni 320 F.

Kas atšķir gaisa fritieri no fritētavas?

Lai gan fritētājam un gaisa fritētājam ir dažas līdzības, abām virtuves ierīcēm ir arī ievērojamas atšķirības, no kurām dažas ir izceltas turpmāk:

  • Fritētavās ir nepieciešams daudz eļļas, lai pilnībā pārklātu ēdienu. Gaisa fritētājos gatavotos ēdienus var pagatavot, izmantojot tikai karoti eļļas vai, iespējams, vispār bez eļļas.
  • Daži produkti gaisa fritētavā ir kraukšķīgāki nekā fritētavā, jo gaisa fritētavās tiek izmantots maz vai nemaz eļļas.
  • Fritētavas tiek izmantotas tikai ēdiena cepšanai. Gaisa fritētājus var izmantot vairākām gatavošanas metodēm, piemēram, grilēšanai vai cepšanai!
  • Ēdiena gatavošana ar gaisa fritieri ir veselīgāka.

Ir arī dažas priekšrocības, kas ir kopīgas gan gaisa, gan dziļās fritētavām. Tie ļauj jūsu virtuvei palikt tīrai (kas nav viegli, ja cenšaties cept ēdienu dziļā pannā ar eļļu), un lielāko daļu gaisu un fritēšanas ierīču plauktu un grozu var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Apskatiet mūsu piedāvājumu ar uzticamu uzņēmumu, piemēram Tefal vai Severin, un pārliecinieties, cik daudz tie var paveikt jūsu labā!