536 items total
Aromatizēta svece C 190 g, Courreges
Outlet
65 € –25 %
48,75 €
CURR12C190
Aromatizēta svece FIGUE 220 g, Miller Harris
69 €
MHRFIG001
Aromatizēta svece FRESH LINENS 227 g, Clean
Outlet
51 € –25 %
38,25 €
CLN80088918000
Aromatizēta svece L'EMPREINTE 190 g, Courreges
65 €
CURR13C190
Aromatizēta svece RAIN 227 g, Clean
Outlet
51 € –25 %
38,25 €
CLN80088118000
Aromatizēta svece ROSE 220 g, Miller Harris
69 €
MHRROSE001
Aromatizēta svece SAND, Printworks
Outlet
59 € –33 %
39 €
PRPW00546
Aromatizēta svece SANTAL 220 g, Miller Harris
69 €
MHRSAN001
Aromatizētā svece SECONDE PEAU 190 g, Courreges CURR14C190
Aromatizēta svece SLOGAN 190 g, Courreges
65 €
CURR11C190
Aromatizēta svece TABAC 220 g, Miller Harris
69 €
MHRTAB001
Aromatizēta svece WARM COTTON 227 g, Clean
Outlet
51 € –15 %
43,35 €
CLN80088018000
Up
More products

Mājas dekorācijas - ķirsītis uz kūkas

Dekorācijas ir svarīga mājas iekārtojuma daļa. Tās piešķir interjeram raksturu, izceļ tā stilu un padara jūsu māju elegantu, aktuālu un stilīgu vai vienkārši siltu un mājīgu. Turklāt mājas dekori - ticiet vai nē – ietekmē dažādus mūsu dzīves aspektus. Tā, piemēram, tie var ietekmēt mūsu produktivitāti, radošumu, pašuztveri un vēl ko ļoti svarīgu – tie var palīdzēt atslābināties un justies pašpārliecinātākam. Kā izrotāt savas mājas? Izlasiet mūsu rakstu un gūstiet iedvesmu!

Mājas dekoru veidi

Kādas tad var būt jūsu istabas dekorācijas? Kas padara mājas skaistākas? Protams, māju rotā visas lietas, kas atrodas jūsu mājās, pat mēbeles, bet, runājot par mājas dekoriem, mēs parasti domājam visus tos mazos priekšmetus un piederumus, kas ne vienmēr ir praktiski vai nepieciešami, bet kas padara jūsu māju par māju, papildina tās raksturu, rada īpašu atmosfēru un palīdz izveidot jums nepieciešamo stilu. Kuri mājas piederumi var kalpot kā mājas dekori?

 • vāzes (arī bez ziediem, sakārtotas lielākās dažādu izmēru, formu vai krāsu grupās)
 • sveču turētāji, svečturi, sveces
 • fotorāmīši (stāv uz grāmatplaukta vai karājas pie sienas)
 • dekoratīvās bļodas, augļu trauki un grozi
 • visu veidu sienu dekori (tapetes, mākslas darbi, plakāti, bilžu rāmji)
 • mazas, modernas skulptūras un figūriņas
 • mājas tekstils (spilveni, segas, gultas pārklāji)
 • spoguļi (gan sienas, gan grīdas)
 • sienas vai galda pulksteņi
 • svētku rotājumi

Kā saskaņot mājas dekorus ar mājas stilu?

Viens no svarīgākajiem interjera dizaina noteikumiem ir vienotība, un tieši tāpēc tik svarīga ir mājas dekorāciju pieskaņošana jūsu izvēlētajam interjera stilam. Ikviens mājas dekors jāizvēlas rūpīgi, ievērojot interjera dizainu, ko vēlaties izveidot savās mājās.

 • Skandināvu stilam izvēlieties vienkāršas baltas, zilas vai dzeltenas dekorācijas, kā arī koka dekorācijas.
 • Minimālisma stilā veidotiem moderniem interjeriem izvēlieties minimālas dekorācijas ar vienkāršām, skaidrām līnijām, ģeometriskām formām un viena toņa krāsām, tomēr neaizraujieties ar dekoru daudzumu. Minimālismam patīk minimālisms – it visos aspektos.
 • Moderni klasiskajiem interjeriem piestāvēs vāzes, spoguļi, svečturi vai foto rāmji, kas bieži ir izkārtoti simetriski, un klasiskas krāsas (noteikti - melnā un baltā), dabas krāsas, kā arī izsmalcinātas nokrāsas, piemēram, burgundiešu, šokolādes brūnā, pelēkā vai smaragdzaļā.
 • Lauku mājas dabiskais stils mīl koku, siltas krāsas un mājīgus dekorus, piemēram, spilvenus, segas un gultas pārklājus. Ja jums patīk šis stils, pārliecinieties, ka jūsu virtuvē ir daudz koka darbarīku un piederumu.
 • Industriālajam stilam izvēlieties vienkāršus melnus, vara vai zelta rotājumus, kas izgatavoti no pulverkrāsota tērauda.

Kā izrotāt savas mājas Ziemassvētkiem un brīvdienām?

Ziemassvētki, Lieldienas vai dzimšanas dienas ir lielisks iemesls, lai kādu laiku pamainītu mājas stilu un sajūtu. Tāpēc šajā gada laikā ielaidiet savās mājās Ziemassvētku vai Lieldienu noskaņu! Lai to izdarītu, jūs varat izmantot svētku tekstilus – galdautus, galda sedziņas, spilvendrānas, dažāda veida figūriņas, Ziemassvētku eglīšu rotājumus, sienu rotājumus, speciālus trauku traukus, vāzes vai sveces. Neaizmirstiet izmantot arī dabas resursus un pievienojiet dažus ziedus, augus, čiekurus vai zariņus.