Yumbox

Iepakojiet pusdienas skolai, darbam, ceļojumam vai piknikam Yumbox - viegli, gudri un jautri. Izmēģiniet Yumbox bento pusdienu kastītes dažādās krāsās, izmēros un dizainos un ēdiet kvalitatīvāk!
12 items total

Yumboy - pusdienu kastes, ar kurām iekarot pasauli

Yumbox ir zīmols, kas specializējas inovatīvu un augstas kvalitātes pusdienu kastīšu un ūdens pudeļu ražošanā. Šo zīmolu 2013. gadā nodibināja Maija Neimanna (Maia Neumann), mamma, kura bija neapmierināta ar to, ka tirgū trūkst praktisku un pievilcīgu pusdienu kastīšu viņas pašas bērniem. Viņa saskatīja nepieciešamību pēc pusdienu kastes, kas būtu gan funkcionāla, gan jautra bērniem, un kas palīdzētu arī vecākiem iepakot veselīgu maltīti saviem mazajiem.

Kāda ir Yumbox produktu ideja?

Yumboxgalvenās vērtības ir veicināt veselīgus ēšanas paradumus, padarīt ēdienreizes patīkamas un bez stresa, kā arī palīdzēt ģimenēm samazināt atkritumu daudzumu un veicināt ilgtspējīgāku pasauli. Zīmola vīzija ir kļūt par risinājumu vecākiem, kuri vēlas saviem bērniem iepakot uzturvielām bagātas un pievilcīgas pusdienas, vienlaikus pozitīvi ietekmējot vidi.

Yumbox produktu klāsts

Yumbox piedāvā plašu pusdienu kastīšu klāstu, kas ir īpaši izstrādātas, lai apmierinātu bērnu vajadzības un vēlmes. Viņu raksturīgākais produkts ir Yumbox Original - bento tipa pusdienu kārba ar sešiem nodalījumiem, kas paredzēti dažādām ēdienu grupām. Tas ļauj vecākiem viegli pagatavot sabalansētu maltīti ar dažādiem pārtikas produktiem, vienlaikus nodrošinot, ka dažādās sastāvdaļas nesajaucas.

Tas, kas atšķir Yumbox no citiem pusdienu kastīšu zīmoliem, ir uzmanība detaļām un rūpes par kvalitāti. Šis zīmols savos produktos izmanto tikai augstas kvalitātes, pārtikai drošus materiālus, un visas pusdienu kastes ir drošas pret noplūdēm, tās var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā un tajās nav kaitīgu ķīmisko vielu, piemēram, BPA un ftalātu. Yumbox pusdienu kastītes ir arī dažādos jautros un krāsainos dizainos, kas bērniem patīk, padarot maltītes laiku par patīkamu pieredzi.

Papildus pusdienu kastītēm Yumbox piedāvā arī dažādas ūdens pudeles, kas ir izstrādātas ar tādu pašu rūpību un uzmanību detaļām. To pudeles ir izgatavotas no izturīgiem, augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, nerūsējošā tērauda un Tritan, un tajās nav kaitīgu ķīmisko vielu. Yumbox ūdens pudeles ir dažādu izmēru, krāsu un dizainu, tāpēc vecākiem ir viegli atrast ideālo pudeli gan bērna vajadzībām, gan sev.

Kopumā vecākiem patīk Yumbox produkti, jo tie ir ne tikai praktiski un kvalitatīvi, bet arī jautri un bērniem saistoši. Zīmola apņemšanās veicināt veselīgus ēšanas paradumus un samazināt atkritumu daudzumu ir saistoša arī daudziem vecākiem, kuri meklē veidus, kā dzīvot ilgtspējīgāk.