pudeļu dzesētāji

15 items total
Šampanieša ledus trauks COCOON 42 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP129008
Šampanieša ledus trauks NOBLESSE, Nachtmann
65 € –5 %
61,30 €
NM102385
Vīna dekanters COOL 750 ml, Eva Solo
128,90 €
ES567473
Vīna dzesētājs AMBIENTE, WMF
99,90 € –5 %
94 €
WM0415400011
Vīna dzesētājs FROID 20 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP202018
Vīna dzesētājs MANHATTAN 12 cm, WMF
69,90 € –11 %
62 €
WM0683969990
Vīna dzesētājs PILASTRO, Stelton
44,95 € –6 %
42 €
SNX504
Vīna dzesētājs, Leopold Vienna
55 €
LV213000
Bāra karote 36 cm, nerūsējošs tērauds, Alessi ALGIA29

Pudeļu dzesētāji - saglabājiet šampanieša pudeles vēsas!

Kas ir pudeļu dzesētājs?

Pudeļu dzesētāji saglabā savu iekšpusi un saturu aukstāku nekā apkārtējā vide, pateicoties to izolācijas īpašībām vai ledus gabaliņiem, kas ievietoti traukā. Dzesētāja izolācija kalpo kā stabila barjera pret ārējo temperatūru, un ledus ilgāk saglabā pudeles aukstas. Lai pudeles saglabātu atdzesētas un elegantas, vietnē Kulina ir fantastiska pudeļu dzesētāju izvēle no tādiem slaveniem ražotājiem kā Rosendahl, Philippi, un WMF.

Kā pasniegt vīnu vai šampanieti ar pudeļu dzesētāju?

  • vispirms ievietojiet vīna vai šampanieša pudeli ledusskapī vai ledusskapī. Jo aukstāka ir pudele, kad to ievietojat pudeles dzesētājā, jo ilgāk tā saglabās savu temperatūru.
  • kad esat gatavs pasniegt šampanieti, ievietojiet pudeli dzesētājā
  • ja traukā ir pietiekami daudz vietas, pievienojiet ledus gabaliņus

Kādi pudeļu dzesētāju veidi ir pieejami Kulina?

Kulina"pudeļu dzesētāji ir visdažādāko formu, dizainu, izmēru, formu un pat materiālu, sākot no dzesētājiem, kas paredzēti vienas vīna pudeles pasniegšanai, līdz dzesētājiem, kuros var ievietot vairākas vīna, prosecco vai šampanieša pudeles.

Atkarībā no paredzētā lietojuma vīna dzesētāji var būt vienkārši galda trauki vai atsevišķi pudeļu dzesētāji, kādi bieži sastopami restorānos.

Pudeļu dzesētājiem izmanto tādus materiālus kā nerūsējošais tērauds, plastmasa, silikons vai stikls. Šiem materiāliem ir savas īpašības un priekšrocības, kas ir norādītas turpmāk:

Nerūsējošais tērauds: materiālam ir labas izolācijas īpašības, tas ir izturīgs pret rūsu un traipiem. Pateicoties šim materiālam, tīrīšana un apkope ir ļoti vienkārša.

Plastmasa: salīdzinot ar lielāko daļu citu pudeļu dzesētāju, plastmasas dzesētāji ir vieglāki. Tās bieži vien nav tik dārgas un parasti ir ar dubultām sienām, lai saglabātu pudeles auksto temperatūru. Tiem var būt arī interesantas formas un krāsas.

Apskatiet arī mūsu citu produktu klāstu elegantai alkohola pasniegšanai, piemēram, vīna dekantētājus, ledus spaiņus, kubiņu veidnes un ceļojuma dzesētājus, lai gūtu izsmalcinātāku kokteiļu baudījumu.