14 items total
Ledus formiņa MASTER SEAL FRESH K3023612, zila, Tefal TEFK3023612
Ledus formiņas DUO 20177, pelēkas, Joseph Joseph
15,90 €
JS20177
Ledus formiņas QUICK SNAP PLUS, zilas, Joseph Joseph JS20020
Ledus formiņas QUICKSNAP PLUS, zaļas, Joseph Joseph JS20018
Ledus formiņas, 4 ledus bumbiņām, silikons, Bitz BITZ225291
Ledus formiņas, silikons, Bitz
13 €
BITZ225293
Ledus spainis ALIR, misiņš, House Doctor
64 € –24 %
48,50 €
HD211290801
Metāla dzēriena dzesētāji LOUNGE, Blomus
KULINA WEEKEND
30,55 €
BM63539

Ledus rīki - ledus piederumu kolekcija, kas ir būtiska augstākās kvalitātes dzēriena pagatavošanai

Kāpēc ir svarīgi izmantot ledus rīkus un piederumus un pasniegt dzērienus aukstus?

Dzērienus, īpaši vīnu un kokteiļus, ir svarīgi pasniegt aukstus daudzu iemeslu dēļ, piemēram:

  • Tekstūra: Dzēriena tekstūru var ietekmēt tā temperatūra. Siltie dzērieni var šķist smagi vai apnicīgi, bet aukstie dzērieni parasti ir enerģiskāki un atsvaidzinoši.
  • Aromāts: Vīna un citu dzērienu pasniegšana pareizā temperatūrā uzlabo to garšu un smaržu. Piemēram, baltvīnu bieži pasniedz aukstu, lai uzlabotu tā kraukšķīgo un atsvaidzinošo garšu.
  • Aizsardzība: Dzērienu pasniegšana aukstā veidā var arī palīdzēt saglabāt to kvalitāti un novērst bojāšanos. Tas ir īpaši svarīgi vīnam, jo augstā temperatūrā tas var sabojāties vai pārvērsties etiķī.
  • Prezentācija: Dzērienu pasniegšana aukstā veidā palīdz uzlabot to estētisko izskatu. Vizuāli patīkams un dzēriena baudītājam uzmundrinošs ir auksts glāze vai pudele ar kondensātu.

Nobeigumā jāsecina, ka vīnu un kokteiļus ir svarīgi pasniegt pareizā temperatūrā, lai uzlabotu to garšu, tekstūru un izskatu, vienlaikus saglabājot to kvalitāti.

Kādi ir svarīgākie ledus rīki?

Mūsu stilīgie ledus rīki ir sadalīti apakškategorijās:

  • Ledus standziņas- Ledus standziņas ir neliels virtuves piederumu veids, kas īpaši paredzēts ledus gabaliņu savākšanai un turēšanai. Parasti tiem ir divi gari, šauri rokturi ar zobainām malām, kas var stingri satvert un noturēt ledus kristālus. Knaibles var atvērt un aizvērt kā šķēres, jo rokas vienā galā ir savienotas ar viru vai šarnīru.
  • Kuba veidnes - Kuba veidnes ir mazi trauki, ko izmanto ledus gabaliņu izgatavošanai kubiņa formā. Katrā nodalījumā ielej ūdeni un pēc tam sasaldē, līdz tas kļūst ciets. Kad ledus gabaliņi ir sasaluši, paplāti var pagriezt vai saliekt, lai atbrīvotu gabaliņus.
  • Ledus spaiņi - ledus spaiņi ir trauki, kas īpaši paredzēti ledus gabaliņu vai salauzta ledus uzglabāšanai, saglabājot to aukstumu un neļaujot tiem ātri izkust.

Visi šie ledus instrumenti ir izvēlēti no labākajiem zīmoliem, piemēram Stelton, House Doctor, un Lekue. Lai atdzesētu vīna vai šampanieša pudeli, varat izpētīt arī mūsu pudeļu dzesētājus.