63 items total
Elektriskā tējkanna NORDIC KITCHEN 1,5 l, Eva Solo ES502740
Elektriskā tējkanna NORDIC KITCHEN 1,5 l, melna, Eva Solo ES502741
Elektriskā tējkanna GLASS KI772D38 1,7 l, Tefal
48 €
TEFKI772D38
Elektriskā tējkanna AMPHORA 1,2 l, melna, Stelton SN2231
Elektriskā tējkanna SENSE 1,5 l, balta, Tefal
91,40 €
TEFKO693110
Elektriskā tējkanna 1,25 l, karaliski sarkana, KitchenAid KA5KEK1222EER
Up
More products

Elektriskā tējkanna, viens no svarīgākajiem priekšmetiem jūsu virtuvē

Kas ir elektriskās tējkannas?

Elektriskās tējkannas ir īpaša veida tējas tējkannas, kas atšķirībā no tējkannām uz plīts darbojas ar elektrību un kurām ir nepieciešams strāvas avots. Tās ātri uzvāra ūdeni un ir ļoti praktiska ierīce lietošanai, ļaujot ātri pagatavot tēju vai kafiju. Ja vēlaties, lai jūsu tēja būtu ideāli pagatavota, skatiet mūsu iepirkšanās ceļvedi par tējas pagatavošanu, lai iegūtu vislabākos virtuves piederumus tējas pagatavošanai un pasniegšanai, kā arī, ja meklējat vairāk virtuves piederumu, skatiet mūsu ceļvedi par pamata virtuves aprīkojumu šeit.

Kādi ir elektrisko tējkannu veidi?

Galvenie materiāli, ko izmanto elektrisko tējkannu ražošanā, ir plastmasa, nerūsējošais tērauds un stikls.

  • Plastmasas elektriskās tējkannas

Mūsdienu elektriskās tējkannas ar plastmasas korpusu parasti ir ļoti stilīgas un pieejamas dažādās krāsās. Plastmasas elektriskās tējkannas bieži vien ir lētākas nekā no stikla vai nerūsējošā tērauda izgatavotās.

Tās ir arī diezgan vieglas un gandrīz nekad nesaplīst nokrītot, tāpēc tās ir lieliski piemērotas vecāka gadagājuma lietotājiem, kuri, iespējams, nevar noturēt smagu tējkannu, kas ir pilna ar ūdeni.

  • Nerūsējošā tērauda elektriskās tējkannas

Elektriskās tējkannas ar nerūsējošā tērauda korpusiem ir izgatavotas no karstumizturīga un noturīga pret iespiedumiem nerūsējošā tērauda, kas ir izturīgs, higiēnisks, nekaitīgs pārtikai un izturīgs. Modernajām elektriskajām tējkannām, kas izgatavotas no nerūsējošā tērauda, ir elegants, minimālistisks izskats, un tās lieliski izskatās mūsdienīgā interjerā.

  • Stikla elektriskā tējkanna

Stikla elektriskajām tējkannām ir stikla, caurspīdīgs korpuss, kas ļauj ieskatīties ierīces iekšpusē. Tie ir ļoti pievilcīgi, un tiem ir elegants, minimālistisks izskats, kas lieliski piemērots modernām virtuvēm. Lai gan stikla korpuss parasti ir izgatavots no augstas kvalitātes borsilikāta stikla, tas nokrītot var saplīst.

Par visdrošākajām elektriskajām tējkannām tiek uzskatītas tējkannas, kas izgatavotas no nerūsējošā tērauda vai borsilikāta stikla.

Kulina jūs atradīsiet fantastisku elektrisko tējkannu izvēli no uzticamiem ražotājiem, piemēram, “KitchenAid”, “Smeg”, “WMF” un “Alessi”. Šīs tējkannas ir pieejamas dažādos stilos un ar dažādām funkcijām, un lieliski pagatavotas tējas vai augu uzlējumu cienītājiem mēs piedāvājam arī elektriskās tējkannas ar regulējamu temperatūru, kas ļaus pagatavot tēju pareizajā temperatūrā.