Nažu turētāji un statīvi

49 items total
Magnētisks nažu statīvs, WMF
KULINA WEEKEND
159,99 € –25 %
119 €
WM1880524500
Up
More products

Nažu bloki un nažu statīvi - vislabākā aizsardzība jūsu virtuves dārgumiem

Nažu bloki un magnētiskie nažu statīvi ir labākie risinājumi, ja vēlaties aizsargāt savus nažus, un, tā kā naži bieži vien ir diezgan liels ieguldījums, ir labi pārliecināties, ka tie pēc iespējas ilgāk saglabājas labā stāvoklī.

Bloki nažiem - kāpēc tie ir noderīgi jūsu nažiem?

Virtuves naži jāuzglabā atsevišķi. Pretējā gadījumā to asmeņi ātrāk kļūst strupi vai var tikt saskaldīti. Nažu bloki piedāvā drošu glabāšanas iespēju ar atsevišķām atverēm katram nažam. Pērkot nažu bloku, jāņem vērā nažu skaits, kas jums ir un ko parasti izmantojat, pieejamo slotu izmērs, materiāls, no kura bloks ir izgatavots, un tas, kā tas iederas jūsu virtuves dizainā.

Pārliecinieties, ka regulāri tīriet savu nažu bloku, īpaši, ja tas ir izgatavots no koka, kas saglabā mitrumu.

Vai magnētiskās nažu sloksnes ir drošas jūsu nažiem?

Magnētiskie nažu statīvi ir ļoti parocīgi un salīdzinoši droši jūsu nažiem. Pārliecinieties, ka iegādājaties kvalitatīvu naža sloksni un ka magnēts nav ne pārāk vājš, ne pārāk spēcīgs. Vājš magnēts var nomest nažus, bet pārāk spēcīgs var atstāt pēdas uz asmeņiem.

Portālā Kulina mēs piedāvājam kvalitatīvas nažu sloksnes un stilīgus nažu blokus, kas bieži vien ir komplektā ar atbilstošu nažu komplektu. Un nažu bloks ar nažiem ir viena no labākajām kāzu dāvanām, tāpēc tā ir interesanta ideja, ko apsvērt, ja vēlaties jaunlaulātajiem piedāvāt ko īpašu. Un, pirms izlemjat, pārliecinieties, ka esat pārbaudījis mūsu vislabāk pārdotos nažu blokus !

Kur novietot nažu bloku?

Novietojiet nažu bloku blakus vietai, kur parasti izmantojat griešanas dēlīti, lai sagrieztu produktus. Ja esat labrocībnieks, novietojiet to labajā pusē, bet, ja kapājat ar kreiso roku, - kreisajā pusē.

Kādu nažu glabāšanas metodi izvēlēties?

Nažu bloki noteikti ir ļoti stilīgi un parocīgi, taču uz virtuves darba virsmas ir nepieciešams daudz vietas. Arī pie sienas piestiprināti magnētiskie nažu statīvi ir ļoti ērti, taču jums ir jāspēj tos droši piestiprināt pie virtuves sienas.

Pārliecinieties, ka jūsu bērni neuzkāpj uz virtuves darba virsmas, jo naži nažu blokā vai magnētiskajā statīvā viņiem ir viegli pieejami. Ja jums ir mazi bērni, labāk uzglabāt nažus virtuves atvilktnēs un izmantot virtuves atvilktnē ietilpstošu nažu futrāli vai nažu bloku. Tas nodrošinās jums atsevišķas nišas katram nažam un būs drošs, vietu taupošs risinājums.