Deejo

Deejo - luksusa kabatas naži ar tetovētiem nerūsējošā tērauda asmeņiem. Mākslinieciskie raksti un augstākā kvalitāte - dizaina dāvana gan viņam, gan viņai.
33 items total
Kabatas nazis TATOO DEER 37 g, granadillas koks, deejo DJ1GB123
Kabatas nazis 37 g, īpaši viegls, kadiķu koks, deejo DJ1CB002
Kabatas nazis 37 g, īpaši viegls, melns, rožkoks, deejo DJ1GB005
Kabatas nazis BIKER 37 g, granadilla koks, deejo
123 €
DJ1CB018
Kabatas nazis NATURE HUNTING 37 g, palisandrs, deejo DJ1CB037
Kabatas nazis TATOO FISH 37 g, kadiķu koks, deejo DJ1CB015
Kabatas nazis TATOO TREE 37 g, palisandrs, deejo
142,50 €
DJ1CB022
Kabatas nazis TATOO WING 37 g, deejo
72,99 € –6 %
68 €
DJ1CB016
Up
More products

Deejo - eleganti un stilīgi kabatas naži

Deejo zīmola Francijas vēsture un elegance

Deejo ir franču zīmols, kas kļūst arvien populārāks nažu entuziastu vidū. Uzņēmums tika dibināts ar mērķi radīt vieglu un elegantu kabatas nazis ko varētu viegli nēsāt līdzi. 2010. gadā Stefans Lebo (Stéphane Lebeau) izstrādāja un izgudroja ultravieglu kabatas nazis , un dažus gadus vēlāk Stefana draugs un partneris Luks Foins (Luc Foin) radīja ideju par personalizāciju. Kopš tā laika Deejo ir kļuvis par cienījamu un inovatīvu zīmolu.

Uzņēmuma Deejo vēsture ir saistīta ar aizrautību un centību radīt kvalitatīvus produktus. Šo zīmolu dibināja Luc Foin un Stéphane Lebeau - divi draugi, kurus vieno mīlestība pret āra aktivitātēm un piedzīvojumiem. Viņi sāka savu ceļojumu, radot vienkāršu un vieglu, taču funkcionālu kabatas nazis var izmantot dažādiem mērķiem.

Deejo atrodas Parīzes reģionā. Nažu ražošana sākas uzņēmuma ražotnēs Āzijā un noslēdzas ateljē Francijā, kur tie tiek montēti, regulēti, pulēti, asināti un pielāgoti. Katra detaļa pirms laišanas tirgū tiek atsevišķi pārbaudīta.

Jūsu pašu ikdienas kabatas nazis

Deejo kabatas naži ir lielisks piemērs uzņēmuma apņēmībai nodrošināt kvalitāti un dizainu. Šie naži ir viegli, glīti un skaisti izgatavoti, tāpēc tie ir iecienīti nažu entuziastu vidū.

Asmeņi ir izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, kas nodrošina izturību un asumu. Lai novērtētu asmeņu izturību, zīmols izmanto Rockwell C skalu. Kabatas nažu asmeņi ir ļoti izturīgi (HRC 54-56) un nodrošina izturīgu griezumu, kas ir efektīvs dažādu materiālu (papīra, virves, pārtikas produktu) griešanai. Asmeņi ir elastīgi, taču ar tiem ir arī viegli strādāt un tos ir viegli asināt

Viens no Deejo nažu unikālajiem aspektiem ir to dizaina pielāgošanas iespējas. Klienti var izvēlēties no dažādiem rokturiem, asmeņu dizainiem un gravējumiem, lai izveidotu patiesi unikālu nazi.

Deejos paraksta dizains - nazis ar tetovējumu

Deejo īpašā īpašība ir arī "tetovējumi". Tetovēšana uz naža, tāpat kā tetovēšana uz ādas, vēl vairāk personalizē Deejo kabatas nazis , piešķirot tam lielāku identitāti. Dažādi raksti un attēli, ko iedvesmojusi tetovējumu pasaule, ir raksturīgi Deejo asmeņiem, tāpēc tie ir populāra izvēle dāvanām.

Kabatas nažiem ir plašs pielietojuma spektrs, tāpēc tie ir praktisks rīks, ko nēsāt līdzi. Tos var izmantot visam, sākot no iepakojumu atvēršanas līdz virves griešanai vai ēdiena pagatavošanai kempinga laikā. Tie ir arī lieliski rīki brīvdabas entuziastiem, kuriem nepieciešams uzticams nazis dažādām aktivitātēm.

Deejo nažu popularitāti var skaidrot ar vairākiem faktoriem. Pirmkārt, naži ir skaisti noformēti, tāpēc tos ir patīkami lietot un izstādīt. Tie ir arī ļoti funkcionāli, ar asiem asmeņiem un izturīgu konstrukciju, kas spēj izturēt intensīvu lietošanu. Visbeidzot, nažu skaistais tetovējumam līdzīgais dizains ir padarījis tos par populāru dāvanu izvēli, jo tos var pielāgot saņēmēja interesēm un vēlmēm.

Deejo zīmols ir kļuvis par līderi kabatas nažu pasaulē, kas rūpējas par kvalitāti, dizainu un funkcionalitāti. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams uzticams rīks brīvdabas aktivitātēm vai unikāla dāvana kādam īpašam cilvēkam, Deejo naži ir lieliska izvēle. Tātad, ja meklējat kabatas nazis , kas ir gan praktisks, gan elegants, Deejo vajadzētu būt jūsu saraksta augšgalā.