Chefparade kulinārijas skola Prāgā, Bratislavā un Budapeštā

Škola vaření Chefparade

Chefparade kulinārijas skola Prāgā, Bratislavā un Budapeštā

Radiet savu mājas stāstu ar mums!
Ar Kulina un... Chefparade!

Stars

Kopš 2007. gada

Gadiem ilgas tradīcijas

tirgū

Users

Vairāk nekā

250 000 kursu

dalībnieku

fork-knife

Vairāk nekā

50 000 organizēti kulinārijas kursi

un citi pasākumi

thumb-up

Vairāk nekā

12 000 pozitīvas atsauksmes

Staffino.cz

Apskatiet, ko esam jums pagatavojuši!

Chefparade jūs esat svarīgākā sastāvdaļa, tāpēc, pat ja kurss būs tikai jums, tas notiks. Ēdiena gatavošana ir lieliska nodarbe, ko baudīt kopā ar citiem. Ēdiens garšos vislabāk, ja varēsiet tajā dalīties ar kādu citu, bet arī individuāls kurss ar mūsu šefpavāru varētu būt visnotaļ garšīgs piedzīvojums, vai ne?

Tāpēc Kulina rūpējas ne tikai par notikuma vietu, bet arī par tajā notiekošo. Ja vēlaties, lai jūsu māja un virtuve būtu piepildīta ar gaumi, brīnumainām smaržām un dzīvi, Chefparade kulinārijas skola ir lieliska izvēle. Jūs varat izvēlēties dažāda veida pasākumus - kulinārijas kursus, komandas saliedēšanas pasākumu, kāzas vai pat privātu ballīti.

Image
Image
Friends

Kulinārijas kursi iesācējiem
un pieredzējušiem pavāriem

Boy

Kulinārijas kursi
bērniem

Puzzle

Uzņēmumiem mēs piedāvājam
komandas veidošanas pasākumus

Glass

privātas svinības
tūristiem un jebkuram citam interesentam

Kāpēc ir vērts izmēģināt kādu no mūsu kursiem?

  • Gatavot var visi! Un Chefparade kulinārijas skolā mēs tam tiešām ticam. Jo ēdiena gatavošana nav tikai ēdiena pagatavošanas prasmes. Tas ir kas daudz vairāk! Tā ir jautrība, jaunu garšu un aromātu atrašana, kopā būšana, piedzīvošana, jaunā izmēģināšana, reizēm smiekli un reizēm... prieks par to, ko jums izdevies radīt uz šķīvja, pat tad, ja nekad agrāk neesat gatavojuši!
  • Uzlieciet priekšautus, jo mūsu ēdienu gatavošanas kursu laikā jūs būsiet tas, kurš griezīs, rīvēs, ceps un vārīs. Tāpat tieši jūs pasniegsiet ēdienu un nogaršosiet to līdz pat pēdējam gardajam kumosiņam. To mēs saucam par pašmācību, bet pagaidiet! Vienu lietu izdarīsim mēs... mēs notīrīsim visu nekārtību.
  • Mēs piedāvājam vairāk nekā 50 kursus, kuros būs iespējams gatavot ēdienus no visas pasaules. Mēs ticam, ka visi var gatavot, un tieši tāpēc mūsu nodarbības ir domātas iesācējiem, ēdiena mīļotājiem un pieredzējušiem pavāriem.
  • Kursi notiek mūsu profesionālajās, pilnībā aprīkotajās vietās - kulinārijas studijā Prāgā vai lauku fermā Bratislavā, Košicē un Budapeštā. Lauku ferma ir ideāli piemērota uzņēmuma komandas veidošanai vai kāzām ar lauku vides tematiku.
  • Mūsu dalībnieki (vairāk nekā 100 000 pēdējo 15 gadu laikā) ir novērtējuši savu pieredzi ar 5 zvaigznēm un bieži pie mums atgriežas (atsauksmes un vērtējumus var izlasīt internetā!) Un tas ir tāpēc, ka mēs ne tikai mācām gatavot ēdienu, bet parādām, ka ēdiena gatavošana var atklāt jaunas garšas un ir lieliska izklaide.
  • Mēs nodrošinām visas sastāvdaļas, virtuves piederumus, dzērienus un pēc nodarbībām nosūtām visas receptes, lai jūs varētu parādīt, ko esat iemācījušies mājās. Un kas vēl - mēs pēc jūsu darba uzkopjam virtuvi!
  • Ar mūsu pieredzējušajiem pavāriem ēdiena gatavošana būs vienkārša un jautra. Tie ir Eiropas un Āzijas virtuves meistari un eksperti suši, gaļas un saldumu gatavošanā. Viņi dalās savās zināšanās tā, lai jūs vienmēr varētu atkārtot receptes savās mājās.
Image
Ja apmeklējat Prāgu, Bratislavu, Košici vai Budapeštu, izmēģiniet kādu no mūsu kursiem!
Reģistrēties kulinārijas kursiem!