422 items total
Nepiedegoša panna PROFI RESIST 24 cm, WMF
109 € –12 %
95 €
WM1756246411
Panna MINERAL B ELEMENT PRO 24 cm, de Buyer
70 € –16 %
58,40 €
DB568024
Mini panna MINI 18 cm, WMF
Mini panna MINI 18 cm, WMF
Pieejams (26 pcs)
33,20 €
WM0718806041
Nepiedegoša panna FORTE 28 cm, Zwilling
104 €
ZW66569281
Nepiedegoša panna PROFI RESIST 28 cm, WMF
129 € –10 %
116 €
WM1756286411
Panna LA LYONNAISE 20 cm, de Buyer
18,90 € –10 %
17 €
DB502020
Panna LA LYONNAISE 32 cm, de Buyer
31 €
DB502032
Plāno pankūku panna DEVIL 27 cm, WMF
58 €
WM0570044291
Up
More products

Pannas - kā izvēlēties īsto?

Pannas, tāpat kā katli un naži, ir būtisks virtuves aprīkojums. Ja vēlaties uzzināt, kādas pannas jums patiešām ir vajadzīgas, kādas pannas ir vispiemērotākās un kāds ir labākais pannu materiāls, apskatiet mūsu piedāvājumu vai izlasiet iepirkšanās ceļvedi par pannām!

Pareizās pannas iegāde jūsu virtuvei ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, no tā, kāda veida ēdienu parasti gatavojat, cik bieži gatavojat, kādu ēdienu gatavojat, kāds ir jūsu gatavošanas stils vai cik cilvēkiem parasti gatavojat. Tomēr, ja apsverat iespēju iegādāties pamata virtuves aprīkojumu, jums būtu jāsāk ar šīm 4 pannām:

4 svarīgas pannas ikvienai virtuvei:

 1. maza panna ceptām olām, vārītām olām, grauzdētu ķirbju sēklām salātiem, citiem maziem ēdieniem vai nelieliem virtuves darbiem
 2.  universāla cepampanna  jūsu ģimenei atbilstošā izmērā
 3. nepiedegošas virsmas panna ēdieniem, ko var cept vidējā vai zemā karstumā, piemēram, olām, plānajām un biezajām pankūkām, dārzeņiem, vistai un zivij
 4.  dziļa sautēšanas panna  for tādiem ēdieniem, kā risotto, sautētām maltītēm un "podiņu" ēdieniem (sautējumiem, karijiem, utt.)

Kā jau minējām, pareizās pannas izvēle jūsu virtuvei ir atkarīga arī no tā, ko parasti gatavojat. Ja mīlat grilētus dārzeņus vai steikus, iegādājieties čuguna grila pannu. Ja ģimenei nedēļas nogalēs cepat pankūkas, izvēlies īpašo pankūku pannu. Bet, ja jums patīk Āzijas virtuve, jums visdrīzāk būs nepieciešama & nbsp; vokpanna & nbsp; kas noderēs arī garšīgu frī ēdienu pagatavošanai.

Kuru zīmolu pannas ir vislabākās?

Kulina jūs atradīsiet dažādus virtuves piederumu zīmolus un kvalitatīvus pannu ražotājus. Ir ļoti svarīgi izvēlēties uzticamu pannas ražotāju, jo kvalitatīvi un uzturam nekaitīgi materiāli ietekmē gan pannas izturīgumu, gan jūsu kulinārijas eksperimentu rezultātus. Starp Kulina pieejamajiem zīmoliem atradīsiet tādus labi pazīstamus ražotājus kā De Buyer, Woll, Ballarini, Zwilling, WMF, Fiskars, Petromax un Mauviel. Jūs varat iegādāties atsevišķas pannas vai dažādu izmēru pannu komplektu.

Kā kopt pannas?

Ja esat ieguldījis naudu labas kvalitātes pannā, jums par to arī pienācīgi jārūpējas. Tad jūsu panna kalpos ilgi un nekaitēs jūsu veselībai. Kā kopt pannu? Ievērojiet šos vienkāršos noteikumus un lietojiet savas pannas gadiem ilgi:

 • neizmantojiet metāla piederumus uz nepiedegošas virsmas pannām
 • pannu vienmēr mazgājiet ar rokām, neizmantojot mazgāšanas līdzekļus vai skrubjus
 • tūlīt pēc mazgāšanas nožāvējiet to
 • izvairieties no lielām ūdens temperatūras izmaiņām (nekad nelieciet karstu pannu zem auksta ūdens)
 • centieties izvairīties no skābiem ēdieniem un aerosoliem
 • īpaši piedegušu ēdienu vai grūti noņemamus netīrumus noberziet ar rupjo sāli un eļļu, noskalojiet un noslaukiet
 • pēc pannas žāvēšanas ieziediet to ar plānu eļļas kārtu
 • glabājiet pannas pareizi