SMEG

"SMEG" jūsu virtuvei piedāvā ne tikai ikonisku dizainu, bet arī augstas kvalitātes progresīvas tehnoloģijas un virtuves ierīces, kas mainīs jūsu attieksmi pret ēdiena gatavošanu. Tagad ēdiena gatavošana būs baudījums un garšu svētki.

Smeg krāsa, dizains un tehnoloģija

Smeg - Itālijas sadzīves tehnikas ražotājs

Smeg ir Itālijas uzņēmums, kas dibināts 1948. gadā un atrodas Guastalā. Tā nosaukums apzīmē "Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla", ko var tulkot kā "emaljēšanas rūpnīca Guastallas ciemā Emīlijas provincē Ziemeļitālijā." Tā ir slavena ar savām inovatīvajām sadzīves iekārtām, kas ir paredzētas lietošanai mājās, viegli atpazīstamas, pateicoties izcilajam dizainam, krāsām un sajūtai. Smeg ir izcilības simbols ar zīmi "Ražots Itālijā" ("Made in Italy"), un tam ir piecas modernas ražotnes Itālijā, kur visiem produktiem tiek veiktas stingras kvalitātes kontroles pārbaudes, lai nodrošinātu ierīču maksimālu uzticamību.

"Smeg" misija un vīzija

Smeg vislielāko uzmanību pievērš kvalitātei un koncentrējas uz enerģijas taupīšanu, vienlaikus apmierinot mūsdienu dzīves vajadzības. Smeg vēlas, lai tā produkti būtu ne tikai izturīgi, bet arī lietotājam (-i) draudzīgi, tāpēc katra Smeg iekārta piedāvā maksimālu vienkāršību un funkcionalitāti, kas atbilst mūsdienu lietotāju prasībām.

Taču Smeg ir arī kaut kas vairāk. Tas ir stils, kam vajadzētu padarīt dzīvi virtuvē, ēdiena gatavošanu un sagatavošanu pēc iespējas patīkamāku un skaistāku.

Smeg dizaineri un sadarbība

Skaistuma un stila meklējumos Smeg sadarbojas ar daudziem pasaulslaveniem arhitektiem un dizaineriem, piemēram, Gvido Kanali (Guido Canali), Mario Bellīni (Mario Bellini), Studio Piano Design, Marku Ņūsonu (Marc Newson), Džankarlo Kandeago (Giancarlo Candeago).

Smeg ir labi pazīstama ar savu 50. gadu stila kolekciju ar nostalģisku, siltu retro dizainu (ko var redzēt gandrīz katrā interjera dizaina žurnālā), kā arī ar daudz drosmīgākām un krāsainākām kolekcijām, piemēram, Kolekcija Sicily ir mana mīlestība, kas radīta sadarbībā ar Metjū Bazkalupo (Matteo Bazzicalupo) un Raffaellu Mangiarotti (Raffaella Mangiarotti), izmantojot Dolce&Gabbana dziļu dizainu un nepārprotamu radošumu. Tosteru, sulu spiedes, tējkannu, blenderu un stacionāro mikseru kolekcijai bija raksturīgi spilgti zeltaini dzeltenu citronu, citrusaugļu, opunciju un spilgti sarkano ķiršu dekori, kas ir tipiski sicīliešu dekori. To var redzēt arī Pedro Almodovara (Pedro Almodovar) filmā "Sāpes un slava", kurā piedalās Antonio Banderass un Penelope Krūza.

Smeg populārākie produkti Kulina

Kulina klientiem ļoti patīk visas Smeg piedāvātās mazās virtuves iekārtas, piemēram, tosteri, elektriskās tējkannas, citrusaugļu sulu spiedes, kafijas dzirnaviņas un kafijas automāti. Varat ieguldīt visā kolekcijā, lai jūsu virtuves darba virsma izskatītos īpaši stilīga, vai iegādāties vienu vai divas iekārtas, kas kļūs par jūsu virtuves uzmanību piesaistošu detaļu - vienlīdz stilīgu un praktisku.

"Smeg" ir radīts lieliskām, lēnām un garšīgām brokastīm, kas padarīs jūsu dienu patīkamu! Tās produktu senatnīgais izskats un lieliskās krāsas iederēsies daudzos modernos interjeros - klasiskā, retro, eklektisma vai modernā.