Iepirkšanās somas

9 items total
Iepirkumu soma TASCHE XL, pelnu pelēka, Koziol
28,60 €
KOZ7414701
Uzglabāšanas maisiņš TASCHELINO, pelnu pelēks, Koziol KOZ7411701
Uzglabāšanas maisiņš TASCHELINO, smilšu krāsa, Koziol KOZ7411700
Iepirkumu soma TASCHE XL, lapu zaļa, Koziol
28,95 € –6 %
27 €
KOZ7414703
Iepirkumu soma TASCHE XL, melna, Koziol
28,60 €
KOZ5414526
Iepirkumu soma TASCHE XL, pelēka, Koziol
28,60 €
KOZ7414700

Iepirkumu maisiņi - jūsu svarīgākais mazumtirdzniecības rīks

Kāpēc man ir nepieciešams atkārtoti lietojams iepirkumu soma?

Vairākkārt lietojamu iepirkumu maisiņu lietošana ir apsveicama izvēle, kas ievērojami labvēlīgi ietekmē vidi. Atšķirībā no vienreizlietojamiem plastmasas maisiņiem, kas veicina piesārņojumu un kaitē savvaļas dabai, atkārtoti lietojamie maisiņi ir izturīgi un paredzēti daudzkārtējai lietošanai. Izvēloties atkārtoti lietojamus maisiņus, jūs samazināsiet pieprasījumu pēc plastmasas ražošanas, līdz minimumam samazinot fosilā kurināmā patēriņu un ar to ražošanu saistītās emisijas. Turklāt šie maisiņi novērš plastmasas atkritumu uzkrāšanos izgāztuvēs un okeānos, kur to sadalīšanās var ilgt gadsimtiem. Izvēloties atkārtoti lietojamus maisiņus, tiek taupīti arī resursi un enerģija, kas citādi tiktu izmantota vienreizlietojamo maisiņu ražošanai un transportēšanai. Ievērojot vairākkārt lietojamus iepirkumu maisiņus, jūs sperat aktīvu soli, lai samazinātu savu ekoloģisko ietekmi un veicinātu ilgtspējīgu, tīrāku planētu pašreizējām un nākamajām paaudzēm.

Lai apmierinātu visdažādākās prasības un vēlmes, mums ir dažādu izmēru, formu un materiālu iepirkumu maisiņi. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes iepirkumu maisiņus Kulina no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Koziol, Nicolas Vahé, un Seletti kas ir izstrādāti tā, lai ērti pārnēsātu jūsu preces, vienlaikus samazinot videi kaitīgo vienreizlietojamo maisiņu izmantošanu. Ja jums ir nepieciešama soma vai aukstumkaste , lai paņemtu līdzi ēdienu vai dzērienus piknikam, jūs varētu ieinteresēt arī mūsu ceļojumu dzesētāju izvēle.

Kas padara vairākkārt lietojamus iepirkumu maisiņus par praktisku un modernu izvēli?

Daudzreizlietojamie iepirkumu maisiņi ir ne tikai videi draudzīgi, bet arī praktiski un stilīgi. To izturīgā konstrukcija nodrošina, ka tie var izturēt lielu slodzi un biežu lietošanu, padarot tos par uzticamu sabiedroto iepirkšanās braucienos un ikdienas darīšanās. Turklāt, pateicoties plašajam dizainu, rakstu un krāsu klāstam, vairākkārt lietojamie iepirkumu maisiņi ir kļuvuši par modernu aksesuāru, kas ļauj izpaust savu personīgo stilu, vienlaikus samazinot ietekmi uz vidi. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties glītu un minimālisma dizainu vai košu un uzmanību piesaistošu rakstu, vairākkārt lietojamie iepirkumu maisiņi bez piepūles apvieno funkcionalitāti un modi jūsu iepirkšanās pieredzē.

Cik bieži vajadzētu mazgāt atkārtoti lietojamos pārtikas preču maisiņus?

Lai novērstu savstarpēju piesārņojumu, augļu, gaļas un citu neapstrādātu pārtikas produktu iepirkumu maisiņi pēc katras lietošanas reizes ir jānomazgā. Pēc mazgāšanas paņemiet audekla vai auduma maisiņu uz veikalu un neejiet iepirkties, kamēr tas nav pilnīgi izžāvēts. Pēc lietošanas rūpīgi pārbaudiet maisiņus, pirms tos uzglabāt, jo mitrums maisiņā var veicināt pelējuma un pelējuma veidošanos.

Portālā Kulina varat iegādāties arī citus somu variantus, piemēram, mugursomas un rokas somas.