180 items total
Atkritumu tvertne ar kustīgu vāku DEL M 12 l, balta, Koziol KOZ1401125
Automātiskā miskaste BO 36 l, balta, Brabantia
199 € –11 %
176,70 €
BRAB313509
Automātiskā miskaste NEW 40 l, metāliski pelēka, Brabantia BRAB114861
Miskastes maisi D PERFECTFIT 15-20 l 20 gab., Brabantia BRAB246760
Miskastes maisi R PERFECTFIT 36 l, 20 gab., Brabantia BRAB138508
Atkritumu tvertne ar kustīgu vāku DEL M 12 l, pelēka, Koziol KOZ1401120
Atkritumu tvertne ar kustīgu vāku DEL S 5 l, pelēka, Koziol KOZ1402120
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 11 + 23 l, balta, Brabantia BRAB121142
Up
More products

Atkritumu tvertnes - 'stilīgas' nevis ‘smirdīgas’!

Kādas atkritumu tvertnes ir piemērotas mājām?

Mājās var izmantot šāda veida atkritumu tvertnes:

  • Atkritumu tvertnes ar pedāli
  • Skārienjūtīgas atkritumu tvertnes
  • Kompostēšanas tvertnes
  • Pārstrādāšanas tvertnes
  • Atkritumu tvertnes ar šūpojoša tipa vāku
  • Izvelkamas atkritumu tvertnes

Kulina piedāvā plašu mājas atkritumu tvertņu klāstu ar dažādiem pievilcīgiem dizainiem. Ja jums bieži ir kompostējami atkritumi un dārzā nav pieejama komposta kaudze dārzā, jums lieliski noderēs kompostēšanas atkritumu tvertne. Ja gribat būt vēl draudzīgāks videi un vēlaties atkritumus pārstrādāt efektīvāk, jums noderēs mūsu otrreizējās pārstrādes atkirtumu tvertnes. Ar abām šīm miskastēm jūs varēsiet veicināt labāku, zaļāku planētu visiem, par ko iestājamies arī mēs.

Atkritumu tvertnes efektīvai atkritumu likvidēšanai

Kulina pieejamās atkritumu tvertnes nodrošina tādi zināmi zīmoli kāBrabantia, Blomus un Joseph Joseph. Ar nelielu mūsu un šo zīmolu palīdzību jūs varēsiet likvidēt atkritumus kārtīgi, vienkārši, droši un eleganti. Pie mums ir pieejamas arī vannasistabas miskates, miskastes ar pedāli, miskastes ar šūpojošiem vākiem, izvelkamas miskastes un daudz kas cits. Mums ir viss, kas jums vajadzīgs! Un kas vēl - mūsu atkritumu tvertnes ir ne tikai praktiskas un kvalitatīvas, bet arī stilīgas un elegantas, tāpēc izvēlieties savām mājām piemērotāko atkritumu turēšanas risinājumu! Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka jūs atradīsiet to, ko meklējat.

Vai ir svarīgi izmantot miskastes maisiņus?

Vienkāršā atbilde uz šo mūžseno jautājumu ir - jā. Miskastes maisi neļauj ēdienam pielipt pie miskastes dibena un šķidrumi nerada lieku nekārtību, tāpēc jūsu atkritumu tvertne būs tīra un tajā nebūs sliktu aromātu. Tāpat maisi atvieglo atkritumu izvešanu, jo pasargā jūs no kaitīgajām baktērijām, kas var veidoties šajās vietās. Taču, lietojot maisus, jābūt pietiekami uzmanīgiem - proti, atkritumu tvertnei vienmēr jāizvēlas atbilstoša izmēra maiss, lai nekas neiekriestu starp atkritumu maisu un tvertni.

Par atkritumu izmešanu ir vieglāk runāt, nekā darīt, vai ne? Neskatoties uz jūsu vislabākajiem centieniem visu saglabāt tīru, kārtīgu un smaržojošu svaigu, ir brīži, kad arī jūsu virtuvē rodas nepatīkamas smakas. Dažreiz vainīga ir atkritumu tvertne, kuras vāks laiž cauri nepatīkamu smaku, citreiz tā ir slikta atkritumu apstrādes vaina (pārāk reta atkritumu izvešana, gaļas, zivju un līdzīgu atkritumu mešana miskastē).

Lai kāda arī būtu problēma, mēs esam pārliecināt, ka ar Kulina produktiem – miskastēm ar pedāļiem, izvelkajamām miskastēm, skārienjūtīgajām miskastēm, miskastes maisiem – jūsu māja vienmēr būs tīra un smaržīga. Mums ir savi veidi, kā padarīt jūsu dzīvi ērtāku. Tāpēc aplūkojiet mūsu piedāvātos risinājumus un padariet mājsaimniecības darbus nedaudz vieglākus.