Elektriskās citrusaugļu sulu spiedes

14 items total
Elektriskā sulu spiede CP 3544, sudraba krāsa, Severin SEVECP3544
Elektriskā sulu spiede PLISSE 1,7 l, pelēka, Alessi ALMDL07G
Elektriskā sulu spiede PLISSE, balta, Alessi
110 €
ALMDL07W
Elektriskā sulu spiede PLISSE, melna, Alessi
110 €
ALMDL07B
Elektriskā sulu spiede PLISSE, sarkana, Alessi
110 €
ALMDL07R
Elektriskā sulu spiede PLISSÉ, zaļa, Alessi
110 €
ALMDL07GR
Elektriskā sulu spiede SG63, Alessi
235 €
ALSG63W

Elektriskās citrusaugļu sulu spiestuves - iegūstiet maksimālu labumu no citrusaugļiem

Elektriskie citrusaugļu sulu spiedeņi - ierīce, kas ikvienas brokastis padara neparastas

Citrusaugļu sulu spiede ir virtuves ierīce, kas īpaši paredzēta sulas iegūšanai no citrusaugļiem. Rokas citrusaugļu sulu spiede un elektriskā citrusaugļu sulu spiede noderēs, ja vēlaties izspiest apelsīnu, citronu vai greipfrūtu sulu brokastīm vai kā piedevu salātu mērcei vai ēdienam. Elektriskās sulu spiedeles ir acīmredzami vieglāk lietojamas un efektīvākas, jo tām nav nepieciešama manuāla jauda un tās īsā laikā var saražot diezgan daudz sulas.

Ar elektrisko sulu spiestuvi apelsīnus, mandarīnus, citronus un greipfrūtus var ātri pārvērst garšīgā un barojošā sulā. Ja vēlaties iegādāties elektrisko sulu spiedi, esat nonācis ideālā vietā. Kuline mēs piedāvājam plašu premium klases citrusaugļu sulu spiestuvju, tostarp SMEG, klāstu, Alessi un ETA.

Uz kādām funkcijām man būtu jāpievērš uzmanība, iegādājoties elektrisko citrusaugļu sulu spiestuvi?

Vai vēlaties iegādāties elektrisko citrusaugļu sulu spiedi, bet nezināt, ko meklēt? Mēs esam izveidojuši padomu sarakstu, kas palīdzēs jums pieņemt vislabāko lēmumu.

  • Presēšanas konuss

Elektriskās citrusaugļu sulu spiedei ir konusveida uzlika, ko dēvē par spiešanas konusu. Motors tiek izmantots, lai izspiestu sulu no citrusaugļiem, piespiežot tos pie konusa. Preses konuss var atšķirties atkarībā no modeļa - daži var būt mazāki, citi lielāki un labāk piemēroti lielākiem augļiem. Izvēlieties elektrisko sulu spiedi, kas vislabāk atbilst jūsu personīgajām vajadzībām.

  • Pilienu aizbāzni

Pārbaudiet, vai jūsu elektriskajai sulu spiedei ir pilienu aizbīdnis - tas ļauj apstāties starp sulu spiešanas sesijām, saglabājot jūsu darba virsmu nevainojamu! Citrusaugļu sulas augstais skābuma līmenis var sabojāt virtuves darba virsmu vai skapīšus, ja tie ir jutīgi pret to iedarbību.

  • Sulas konteiners

Ierīce var pati savākt sulu, ja tai ir sulas tvertne. Kad tas ir gatavs, vienkārši pārlejiet to glāzē! Tā ir praktiska funkcija, ja vēlaties sulu pagatavot iepriekš un uzglabāt to ledusskapī.

  • Trauku mazgājamā mašīna

Vienmēr pārbaudiet, vai piederumus var ievietot trauku mazgājamajā mašīnā. Tas ļaus izvairīties no nepieciešamības tos tīrīt manuāli.

Mums ir pieejami arī vadošo ražotāju centrifūgas sulu spiedeļi sulas iegūšanai no augļiem un dārzeņiem.