UBRD

UBRD apvieno minimālismu, profesionalitāti, mīlestību uz koku un gatavošanu. Apskatiet griešanas dēlīšus un citus virtuves piederumus! Tie kalpos desmitiem gadu un padarīs ēdiena gatavošanu daudz patīkamāku.
9 items total

UBRD - čehu amatniecības un ilgtspējīga dizaina svētki

UBRD"vēsture un filozofija

UBRD ir koka virtuves piederumu zīmols, kas ir iemantojis atzinību dizaina pasaulē ar savu izcilo kvalitāti un novatorisko dizainu. Divi draugi Jiří un Vojtěch 2014. gadā Čehijā nodibināja uzņēmumu. Viņi uzaicināja slaveno dizaineru Petru Novague strādāt pie viņiem, un drīz vien uzņēmums guva panākumus un ieguva starptautisko iF DESIGN AWARD balvu, kam tūlīt sekoja Red Dot Design Award. UBRD Bevel - praktisks virtuves komplekts, kas sastāv no griešanas dēlītis un magnētisks nažu statīvs - ieguva Eiropas produktu dizaina balvu un citas balvas par savu funkcionālo dizainu. Šie apbalvojumi ir palīdzējuši viņiem kļūt pamanītiem klientu vidū, kuriem patīk UBRD produkti - griešanas dēlīši, nažu bloki, pudeļu atvērēji, paplātes un citi virtuves piederumi, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes koka.

UBRD dibinātājus iedvesmoja Čehijas Republikas bagātīgās kokapstrādes tradīcijas. Viņi vēlējās izveidot zīmolu, kas apvienotu šīs tradīcijas ar mūsdienīgiem dizaina principiem un apņemšanos ievērot ilgtspēju. Mūsdienās UBRD ir pazīstams ar inovatīviem un funkcionāliem izstrādājumiem, kas izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem, piemēram, dižskābarža, ozola un valrieksta. Šie kokmateriāli ir iegūti no vietējiem mežiem un ir rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu to skaistumu un izturību.

Kāpēc lietotājiem patīk UBRD produkti?

UBRD produkti ir pazīstami ar savu izcilo kvalitāti, funkcionalitāti un estētisko izskatu. Tie ir rūpīgi izstrādāti, lai ikdienas darbus virtuvē padarītu vieglākus un patīkamākus. Klienti novērtē uzmanību detaļām un ilgtspējīgu materiālu izmantošanu, kas atbilst viņu vērtībām par atbildību pret vidi. Liela priekšrocība ir arī izstrādājumu ilgmūžība. Viens no dibinātājiem Vojtěhs Hrahs (Vojtěch Hrach) stāsta:

"Nav vajadzības ik pēc pieciem gadiem iegādāties griešanas dēlītis . Ja cilvēks par to rūpējas, tas ir viņa rīcībā visu mūžu."

Un Kulina mēs esam pārliecināti, ka ir jāpērk augstākās kvalitātes produkti, kas kalpo mūžīgi, nevis virtuves piederumi, kas neiztur laika pārbaudi un kas jānomaina ik pēc pāris gadiem vai mēnešiem.

UBRD produktus izmanto plašs cilvēku loks, sākot no mājas pavāriem un beidzot ar profesionāliem pavāriem. Tie ir lieliski piemēroti ikvienam, kas vēlas savai virtuvei piešķirt stilu un funkcionalitāti, vienlaikus domājot par ietekmi uz vidi. UBRD produktus iecienījuši arī tie, kas novērtē Čehijas kokapstrādes unikālo meistarību un tradīcijas.

Kas ir īpašs UBRD's griešanas dēļos?

Dēlīšus ar UBRD logotipu raksturo lieliski materiāli un praktiskas funkcijas. Tās ir izgatavotas no cietkoksnes, ir ērti satveramas, un, pateicoties ražošanā izmantotā materiāla biezumam, tās var novietot vertikāli uz virtuves virsmas, lai labāk uzglabātu. Griešanas dēlīši un nažu bloki no UBRD ar savu skaisto izskatu ir lieliska dāvana visiem dizaina cienītājiem.