63 items total
Filtra kafijas aparāts KA 4850 FILKA, sudraba krāsa, Severin
Sticker
SEVE3488439
Filtra kafijas aparāts KA 4851 FILKA, sudraba krāsa, Severin
Sticker
SEVE3497592
Filtra kafijas aparāts KA 5762 CAPRICE, sudraba krāsa, Severin SEVEKA5762
Piena putotājs SPUMA 700, Severin
Sticker
129,90 €
SEVESM3587
Automātiskais kafijas aparāts BCC01RDMEU, matēti sarkans, Smeg SMEBCC01RDMEU
Automātiskais kafijas aparāts BCC01TPMEU, matēti brūns, Smeg SMEBCC01TPMEU
Ceļojumu kafijas automāts AESP-312, Akai
Sticker
180 €
AKAESP312
Dzērienu trauka statīvs KCBSOB, KitchenAid
Sticker
29 €
KAKCBSOB
Filtra kafijas aparāts 50'S STYLE DCF02GREU, pelēks, Smeg SMEDCF02GREU
Filtra kafijas aparāts 50'S STYLE DCF02PGEU, pasteļzaļš, Smeg SMEDCF02PGEU
Filtra kafijas aparāts 50'S STYLE DCF02RDEU, sarkans, Smeg SMEDCF02RDEU
Up
More products

Kafijas aparāti

Ja esat īsts kafijas mīļotājs, jūs noteikti vēlēsieties mājās pagatavot kvalitatīvāko kafijas veikalu stila kafiju. Protams, mājās mums nevienam nav tik jaudīgu un lielu kafijas automātu, kas paredzēti kafejnīcām, bet, lietojot augstas kvalitātes kafijas pupiņas un kvalitatīvu kafijas automātu, jūsu parastā rīta kafijas tase var garšot pārsteidzoši labi.

Kāda veida kafijas automāts būs piemērotākais mājas lietošanai?

  • Automātiskie kafijas aparāti – pilnībā automātiski kafijas un espreso aparāti ar iebūvētām dzirnaviņām lieliski noderēs steidzīgiem cilvēkiem, jo tie ļaus pagatavot lielisku kafiju pāris sekunžu laikā, vienkārši nospiežot pogu.
  • Pusautomātiskie kafijas aparāti – pusautomātiskie espresso gatavotāji ir populārākie & nbsp; espresso automāti. Pirms portafiltra uzstādīšanas kafijas automātā, lietotājam jāsamaļ kafijas pupiņas un jāsapresē samaltā kafija. Kafijas pagatavošanas process būs jūsu rokās, lai jūs varētu justies kā īsts barista!
  • Kapsulu kafijas automāti – kapsulu kafijas automāti ir vienkāršs un ātrs veids, kā pagatavot kafijas tasi. Visi šie veida aparāti darbojas līdzīgi - jūs ieliekat kafijas kapsulu, nospiediet pogu, un aparāts caur kapsulu izspiež karstu ūdeni, kas ietek jūsu tasītē.
  • Pilināmie kafijas aparāti– vienkaršs un ideāls risinājums tiem, kam patīk, ja pie rokas ir liels trauks ar karstu kafiju. Automātiskie pilināmie kafijas aparāti uzkarsē ūdeni un uzlej to uz filtra ar grauzdētu, samaltu kafiju. Ūdenim izsūcoties caur to, tiek absorbēta kafijas garša un aromāts. Pēc tam caur papīra filtru ūdens nonāk kafijas traukā.

Izvēlieties kafijas automāta veidu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, un, ja meklējat kaut ko mazāku, aplūkojiet uz uguns liekamus espresso aparātus, franču kafijas preses vai lēnās gatavošanas kafijas aparātus.