40 items total
Filtra kafijas aparāts PLISSÉ 1,5 l, balts, Alessi ALMDL14W
Filtra kafijas aparāts PLISSÉ 1,5 l, melns, Alessi ALMDL14B
Filtra kafijas aparāts PLISSÉ 1,5 l, pelēks, Alessi ALMDL14G
Filtra kafijas aparāts SMART'N'LIGHT CM600810, melns, Tefal TEFCM600810
Ceļojumu kafijas automāts AESP-312, Akai
197,99 € –11 %
175 €
AKAESP312
Filtra kafijas aparāts 5KCM1209, melns, KitchenAid KA5KCM1209EOB
Filtra kafijas aparāts KA 4813 ar kafijas dzirnaviņām, Severin SEVEKA4813
Filtra kafijas aparāts KA 5762 CAPRICE, sudraba krāsa, Severin SEVEKA5762
Piena putotājs MILK & CHOC LONO, WMF
144 €
WM413170011
Piena putotājs PLISSÉ, pelēks, Alessi
135 €
ALMDL13G
Piena putotājs PLISSÉ, sarkans, Alessi
135 €
ALMDL13R
Piena putotājs PULCINA, balts, Alessi
39 €
ALMDL11W
Up
More products

Kafijas aparāti

Ja esat īsts kafijas mīļotājs, jūs noteikti vēlēsieties mājās pagatavot kvalitatīvāko kafijas veikalu stila kafiju. Protams, mājās mums nevienam nav tik jaudīgu un lielu kafijas automātu, kas paredzēti kafejnīcām, bet, lietojot augstas kvalitātes kafijas pupiņas un kvalitatīvu kafijas automātu, jūsu parastā rīta kafijas tase var garšot pārsteidzoši labi.

Kāda veida kafijas automāts būs piemērotākais mājas lietošanai?

  • Automātiskie kafijas aparāti – pilnībā automātiski kafijas un espreso aparāti ar iebūvētām dzirnaviņām lieliski noderēs steidzīgiem cilvēkiem, jo tie ļaus pagatavot lielisku kafiju pāris sekunžu laikā, vienkārši nospiežot pogu.
  • Pusautomātiskie kafijas aparāti – pusautomātiskie espresso gatavotāji ir populārākie & nbsp; espresso automāti. Pirms portafiltra uzstādīšanas kafijas automātā, lietotājam jāsamaļ kafijas pupiņas un jāsapresē samaltā kafija. Kafijas pagatavošanas process būs jūsu rokās, lai jūs varētu justies kā īsts barista!
  • Kapsulu kafijas automāti – kapsulu kafijas automāti ir vienkāršs un ātrs veids, kā pagatavot kafijas tasi. Visi šie veida aparāti darbojas līdzīgi - jūs ieliekat kafijas kapsulu, nospiediet pogu, un aparāts caur kapsulu izspiež karstu ūdeni, kas ietek jūsu tasītē.
  • Pilināmie kafijas aparāti– vienkaršs un ideāls risinājums tiem, kam patīk, ja pie rokas ir liels trauks ar karstu kafiju. Automātiskie pilināmie kafijas aparāti uzkarsē ūdeni un uzlej to uz filtra ar grauzdētu, samaltu kafiju. Ūdenim izsūcoties caur to, tiek absorbēta kafijas garša un aromāts. Pēc tam caur papīra filtru ūdens nonāk kafijas traukā.

Izvēlieties kafijas automāta veidu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, un, ja meklējat kaut ko mazāku, aplūkojiet uz uguns liekamus espresso aparātus, franču kafijas preses vai lēnās gatavošanas kafijas aparātus.