Termometri

5 items total
Āra termometrs 100 cm, melns, Eva Solo
69,30 €
ES567756
Lietus mērītājs CAMPO 76 cm, Blomus
66,25 €
BM65251
Āra termometrs, melns, Eva Solo
44,95 € –24 %
33,90 €
ES567755

Āra termometri - iepazīstiet savu apkārtni, nenojaušot temperatūru

āra termometrs ir instruments, ar kuru mēra āra vides temperatūru. Tas var palīdzēt jums izlemt, vai valkāt džemperi vai šortus, mainīt dārza laistīšanas grafiku vai pat organizēt aktivitātes ārā, pamatojoties uz laika prognozi.

Mūsdienīgi āra termometri var būt gan funkcionāli, gan stilīgi, un tos var izmantot, lai piešķirtu savam dārzam, terasei vai balkonam šarmu. Vietnē Kulina atradīsiet arī citus dārza rotājumus un aksesuārus, piemēram, laternas, putnu barotavas un dārza lukturīšus, ar ko izrotāt savu dārzu.

Kādi āra termometru veidi ir pieejami Kulina?

Āra termometri no vadošajiem zīmoliem, piemēram, Blomus, Eva Solo, un Philippi ir pieejami veikalā Kulina, un tie ir vai nu digitāli, vai analogi.

  • Digitālie termometri: Digitālie termometri ir visizplatītākais mūsdienās izmantotais āra termometrs veids. Tās mēra temperatūru ar elektroniskiem sensoriem un parāda to LCD ekrānā. Tie ir dažāda stila, un temperatūru var nolasīt, skatoties pa logu.
  • Analogie termometri: Analogie termometri mēra temperatūru, izmantojot bimetāla spirāli. Tiem ir metāla rādītājs, kas pārvietojas pa skalu, lai parādītu temperatūru. Tie ir mazāk populāri nekā digitālie termometri, taču daži cilvēki dod priekšroku to klasiskajam dizainam.

Kādas ir āra termometrsizmantošanas priekšrocības?

  • Temperatūras indikācija: āra termometrs nodrošina precīzu āra temperatūras rādījumu. Tas ir ļoti svarīgi ikvienam, kas vēlas plānot aktivitātes ārpus telpām vai sekot līdzi laikapstākļu prognozēm.
  • Laikapstākļu izmaiņu monitorings: Āra termometri ļauj novērot laikapstākļu izmaiņas, piemēram, temperatūras svārstības vai negaidītu temperatūras pazemināšanos. Šī informācija var palīdzēt jums sagatavot sevi un augus ekstremāliem laikapstākļiem.
  • Izvairīšanās no pārkaršanas vai sasalšanas: nelabvēlīgos laika apstākļos var izvairīties no pārkaršanas vai sasalšanas, pārbaudot ārējo temperatūru. Tas ir īpaši svarīgi bērniem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un mājdzīvniekiem, kuri ir jutīgāki pret paaugstinātu temperatūru.
  • Dārzkopība: Āra termometrus var izmantot arī dārza uzturēšanai. Viņi var palīdzēt noteikt, kad stādīt un laistīt konkrētus augus. Šīs zināšanas palīdzēs jums uzturēt veselīgu un plaukstošu dārzu.
  • Energoefektivitāte: Uzraugot āra temperatūru, varat pielāgot apkures un dzesēšanas sistēmas, lai tās būtu energoefektīvākas. Tas ļauj ietaupīt naudu par enerģiju, vienlaikus samazinot oglekļa dioksīda emisiju.