Pilināmie kafijas automāti

21 items total
Filtra kafijas aparāts DCF02WHEU, balts, Smeg
199 €
SMEDCF02WHEU
Filtra kafijas aparāts PLISSÉ 1,5 l, balts, Alessi ALMDL14W
Filtra kafijas aparāts PLISSÉ 1,5 l, pelēks, Alessi ALMDL14G
Filtra kafijas aparāts 50'S STYLE DCF02GREU, pelēks, Smeg SMEDCF02GREU
Filtra kafijas aparāts 50'S STYLE DCF02PBEU, pasteļzils, Smeg SMEDCF02PBEU
Filtra kafijas aparāts 50'S STYLE DCF02PGEU, pasteļzaļš, Smeg SMEDCF02PGEU
Filtra kafijas aparāts 50'S STYLE DCF02RDEU, sarkans, Smeg SMEDCF02RDEU
Filtra kafijas aparāts DCF02BLEU, melns, Smeg
199 €
SMEDCF02BLEU
Filtra kafijas aparāts DCF02CREU, krēmkrāsa, Smeg SMEDCF02CREU

Pilienveida kafijas automāti - labākās kafijas garšas iegūšana

Kas ir pilienveida kafijas automāts un kā tas darbojas?

Pilienveida kafijas automātā dozētu auksta ūdens daudzumu ielej rezervuārā, kur sildelements uzsilda ūdeni līdz vārīšanās temperatūrai. Pateicoties tam, tvaiks paceļas caur cauruli un kondensējas. Pēc tam filtrā ievietotā maltā kafija tiek samitrināta ar kondensētu ūdeni un sāk pilināt.

Karafā tiek savākts ūdens pēc tam, kad tas ir izgājis cauri filtram un uzpildīts ar kafiju. Karafe ir balstīta uz metāla plāksnes, kurai ir arī sildelements, kas palīdz uzturēt kafiju siltu.

Kulina, mums ir plašs pilienveida kafijas automātu klāsts no tādiem slaveniem ražotājiem kā KitchenAid, Severin, un WMF.

Kas jāņem vērā, iegādājoties pilienveida kafijas automātu?

Brūvēšanas pauze

Izmantojot pagatavošanas pauzes funkciju, varat uz brīdi apturēt pagatavošanas procesu un iepildīt vienu vai divas tasītes kafijas, pirms karafe ir piepildīta. Tas noderēs, kad vairs nevarat gaidīt, lai saņemtu kofeīna devu.

Taimeris

Daži no šiem automātiem ir aprīkoti ar programmējamu taimeri, kas ļauj iepriekš iepildīt kafiju un ūdeni un baudīt kafiju, kad vien vēlaties, neatkarīgi no tā, vai tas ir no rīta vai pēc garas darba dienas.

Kafijas filtrs

Pilienveida kafijas automātu konstrukcijā ir iekļauti dažādi filtri. Lielākajai daļai filtru grozu ir konusveida vai plakans dibens, un tie ir noņemami. Jums nav jāuztraucas par papīra kafijas filtriem, jo vairums pilienveida kafijas automātu filtru ir atkārtoti lietojami. Pastāvīgajiem filtriem ir arī metāla un tērauda varianti.

Lai pagatavotu tradicionālāku kafiju, varat aplūkot arī mūsu automātisko kafijas automātu un pusautomātu kafijas automātu kolekciju.

Kā tīrīt pilienveida kafijas automātu?

Pilienveida kafijas automātus bieži vien ir daudz vienkāršāk tīrīt nekā citus kafijas automātus, jo tiem ir mazāk kustīgu daļu.

Kad ir pienācis laiks tīrīt pilienveida kafijas automātu, izmetiet iemērkto kafiju un noņemiet filtru no ierīces. Pēc tam varat izskalot kafijas karafu un filtru.

Turklāt, atkarībā no tā, cik bieži lietojat savu pilienveida kafijas automātu, vismaz reizi mēnesī veiciet tā atkaļķošanu. Ūdens rezervuāram var pievienot noteiktu attiecību etiķa, citronskābes vai ķīmiskā atkaļķošanas līdzekļa, lai noņemtu no tā akmeņus.