Jogurta aparāti

3 items total

Jogurta pagatavotāji - izbaudiet mājās gatavota dabīgā jogurta receptes

Kas ir jogurta aparāts?

jogurta aparāts ir virtuves ierīce, kas īpaši paredzēta jogurta pagatavošanai mājās. Tā nodrošina regulētu fermentācijas procesa atmosfēru, ļaujot viegli pagatavot svaigu un gardu jogurtu.

Mūsu jogurta pagatavošanas ierīces Kulina ir izgatavotas tā, lai jūs mājās varētu pagatavot dabīgāko, probiotikām bagāto jogurtu. Galaprodukts ir jogurts bez cukura, piedevām un konservantiem - īsts jogurts!

Kā darbojas jogurta pagatavošanas ierīce?

Jogurtu parasti gatavo, karsējot pienu līdz noteiktai temperatūrai, pievienojot pienskābi ražojošas baktērijas un pēc tam atdzesējot maisījumu pirms aromatizēšanas vai iepakošanas.

Pirms iepildīšanas jogurta aparāts traukā pienu sajauc ar baktēriju kultūru ieraugu, kurā ir vismaz kausiņš parastā, veikalā pirktā jogurta, un pēc tam to ievieto jogurta aparāts traukā, kas astoņas līdz divpadsmit stundas uztur atbilstošu temperatūru, kamēr maisījums raudzējas.

Raudzēšanas procesu bieži vien var pabeigt pa nakti, tomēr tas var atšķirties atkarībā no jogurta aparāts veida. Jogurts bieži kļūst pikantāks, jo ilgāk tas raudzējas.

Jogurts pēc raudzēšanas pirms lietošanas jāuzglabā ledusskapī vismaz trīs stundas.

Ko vēl var darīt ar jogurta aparāts?

jogurta aparāts var kalpot ne tikai jogurta pagatavošanai mājās, bet arī citiem mērķiem, piemēram, raudzēta kefīra, skābā krējuma vai paniņu pagatavošanai.

Turklāt jogurta aparātsregulējamā temperatūra ir piemērota mīklas ieraudzēšanai, paātrinot rauga aktivizēšanās un mīklas uzrūgšanas procesu. Ar to var pagatavot arī citus mājās gatavotus sierus, piemēram, rikotu un panieru. Pat tādus probiotikām bagātus dzērienus kā kombuča var pagatavot, izmantojot dažu jogurta pagatavotāju iespējas vai papildinājumus.

Lai pārliecinātos, ka jogurta aparāts , ko pievienojat savam grozam, ir piemērota šiem papildu mērķiem, ir svarīgi aplūkot tās individuālās īpašības un iespējas.

Ja jums patīk gatavot ēdienu iekštelpās, varat apskatīt arī citas mūsu virtuves iekārtas, piemēram, maizes cepšanas, saldējuma un hotdogu cepšanas iekārtas.