Ceļošana

12 items total

Ceļojuma piederumi – neaizmirstiet ielikt somā visu ceļojumam nepieciešamo

Esat kaislīgs ceļotājs? Sapņojat par ceļošanu apkārt pasaulei? Esat cilvēks, kas vienmēr rūpīgi sakrāmē somu, arī tad, ja tas ir tikai īss pilsētas izbrauciens? Vai varbūt ceļošana ir daļa no jūsu darba un esat lidmašīnā tikpat bieži kā pie rakstāmgalda? Lai arī kāda būtu jūsu atbilde, jums jāpārliecinās, ka ceļojat ar stilu. Un Kulina palīdzēs jums sakravāt mantas ikvienam braucienam.

Kā sapakot čemodānu?

Vispirms izvēlieties čemodānu,kas atbilst jūsu ceļojumam izmēru ziņā. Rokas bagāža lieliski noderēs nedēļas nogales ceļojumam, bet liels čemodāns būs ideāls nedēļas vai garākām brīvdienām. Izvēloties čemodānu, pārliecinieties, ka jums patīk tā krāsa un dizains, jo tas, iespējams, ceļos ar jums ilgu laiku. Ceļojumiem vai ļoti īsiem braucieniem lidmašīnā izvēlieties stilīgu un funkcionālu mugursomu.

Jums noderēs arīčemodāna organizatori un kosmētikas somas, kas ļaus somā atsevišķi nodalīt apģērbu un kosmētiku. Tāpat jūs varat izmantot arī ceļojuma rotaslietu organizatorus vai īpašus piederumus, kas paredzēti kaklasaitēm, pulksteņiem vai krekliem. Lai ietaupītu vietu koferī, izmantojiet kādu no drēbju locīšanas paņēmieniem, ko varat atrast internetā. Tas palīdzēs salocīt drēbes mazākā izmērā un tās aizņems mazāk vietas.

Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, pārliecinieties, ka uz bagāžas ir jūsu vārds, lai tā nepazustu. Lai to izdarītu, izmantojiet stilīgu vārda zīmīti un neaizmirstiet par ceļojuma spilvenu, lai jūsu ceļojums būtu ērts, it īpaši, ja jums ir savienotie lidojumi vai ja plānojat ceļot ar vilcienu.