Kapsulu kafijas automāti

1 items total
Ceļojumu kafijas automāts AESP-312, Akai
197,99 € –11 %
176 €
AKAESP312

Pod kafijas automāts - pamosties ar visgaršīgāko kafijas tasi katru dienu

Kas ir podiņu kafijas automāts?

Ja vēlaties pagatavot kafiju mājās, bet meklējat ātrāku un vienkāršāku alternatīvu manuālajam kafijas automātiskajam kafijas aparātam, kapsulu kafijas aparāts ir ērts risinājums.

Tie ir lieliski piemēroti ikvienam kafijas entuziastam; viss, kas jums jādara, ir jāizņem kafijas kapsula no kapsulu konteinera, jāaizsit to, jānospiež poga un jāapsēžas, kamēr tas automātiski pagatavo un pasniedz jums espresso.

Portālā Kulina mēs piedāvājam kafijas automātu pākstis no atzītiem uzņēmumiem dažādās krāsās un stilos, kas piemēroti jūsu gaumei.

Kāda ir atšķirība starp šķīstošo kafiju un kafijas kapsulām?

Kafijas pāksts atšķiras no šķīstošās kafijas, lai gan ir vairākas līdzības, kas var likt izdarīt ātru secinājumu.

Šķīstošo kafiju var pagatavot, kad kafijas pupiņas ir samaltas pulverī. Tomēr kafijas pākstis ir jāiesaiņo kā viena porcija arī pēc tam, kad ir pagatavota pulverveida kafija. Izmantojot šķīstošo kafiju, viss, kas jums jādara, ir jāapvieno maltas kafijas pupiņas ar karstu ūdeni, lai pagatavotu kafiju. Kafijas pākstīm var pievienot karstu ūdeni no tējkannas vai automāta.

Kā pareizi kopt savu kapsulu kafijas automātu?

Viens no visvieglāk uzturējamiem kafijas automātiem ir kafijas pākstis, tāpēc tas ir fantastiska izvēle aizņemtam dzīvesveidam. Lai gan tās ir viegli kopjamas, dažas būtiskas apkopes procedūras garantēs jums vislabāko rezultātu:

Viens no svarīgākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā uzturēt kapsulu kafijas aparāts notīrīt no kaļķakmens. Visi kafijas automāti, līdzīgi kā tējkanna, mēdz uzkrāt kalcija jeb kaļķakmens slāni, kas var pazemināt kafijas kvalitāti.

  • Katru dienu pārbaudiet mašīnas pilienu paplāti un iztukšojiet šķidrumu, lai mazinātu noplūdes iespēju.
  • Jūs saņemat arī ar mazgāšanas līdzekli pildītas, īpaši izstrādātas kafijas tīrīšanas kapsulas, lai rūpīgi iztīrītu kafijas automāta iekšpusi.

Ja esat kafijas cienītājs, varat apskatīt arī citus Kulina pieejamos produktus, piemēram, kafijas uzglabāšanas traukus, kafijas dzirnaviņas un kafijas automātus