KitchenAid

"KitchenAid" ir augstākās kvalitātes virtuves ierīču ražotājs - tos pazīst un iekāro visi mājas un profesionālie šefpavāri. KitchenAid ar saviem slavenajiem statīvu mikseriem un pievilcīgo krāsu paleti tirgū ir ikviena kulināra sapnis.
99 items total
Blenderis K150, mandeļu, KitchenAid
KULINA WEEKEND
270 € –15 %
229 €
KA5KSB1325EAC
Blenderis K150, melns, KitchenAid
KULINA WEEKEND
269 € –20 %
214 €
KA5KSB1325EOB
Up
More products

"KitchenAid" - kāds ir stāsts aiz ikonas?

"KitchenAid" - stāsts par dizaina ikonu

1908. gadā Herberts Džonstons (Herbert Johnstone), inženieris no Ohaio, gāja garām maizes ceptuvei. Viņš pamanīja vīrieti, kurš mīcīja mīklu, un... viņam iešāvās ģeniāla doma! Viņš izstrādāja pirmo komerciālo mikseri. Drīz 1919. gadā viņš izstrādāja mazāku stacionāru mikseri ar planetāru kustību, kas paredzēts lietošanai mājās. Kad viņa sieva pirmo reizi to pārbaudīja, viņa teica: "Man vienalga, kā jūs to saucat. Tas ir vislabākais virtuves palīglīdzeklis, kāds man jebkad ir bijis." 1927. gadā Džonstons izstrādāja savam stacionārajam mikserim elegantāku dizainu, bet 1936. gadā viņš lūdza "Vanity Fair" mākslas direktoram Egmontam Arenam (Egmont Arens) palīdzēt viņam izveidot vēl stilīgāku dizainu viņa virtuves lietiņai. Tā sākās slavas gājiens! Stacionārais mikseris tika reklamēts tā laika vispopulārākajos laikrakstos, un visas mājsaimnieces to vēlējās iegūt – un viņi gribēja to iegūt NEKAVĒJOTIES!

1994. gadā "KitchenAid" produkti no Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV) tika nogādāti Eiropā, popularizējot aizraušanos ar vieglāku ēdiena gatavošanu visā pasaulē.

"KitchenAid" misija

Zīmols "KitchenAid" ir saistīts ar gatavošanu, un zīmola ideja ir, lai jūs varētu pagatavot visu, izmantojot "KitchenAid" produktus un iegūt visu iespējamo no gatavošanas. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat, cepiet, maisiet, mīciet, spiediet, rīvējiet, blenderējiet, dariet to ar prieku, dariet to ātri un dariet to ar ikoniskā dizaina "KitchenAid".

Slavenībām patīk "KitchenAid"!

Henrijs Fords (Henry Ford) un Džindžers Rodžerss (Ginger Rogers) bija vieni no pirmajiem zīmola cienītājiem, kam sekoja Džūlija Čailda (Julia Child), Marta Stjuarte (Martha Stuart), Dženifere Gārnere (Jennifer Garner) un Naidžela Lousone (Nigella Lawson), kuras visas bija apmātas ar slavenā stacionārā miksera lietošanu.

"KitchenAid" stacionārais mikseris bieži tiek publicēts interjera žurnālos un dizaina emuāros, tas ir atrodams gandrīz visos kāzu un Ziemassvētku dāvanu sarakstos, un, neskatoties uz to, ka tas ir mikseris, kas kalpo ilgu laiku, vienmēr ir fani, kas gaida, kad tas tiks izlaists jaunās krāsās un toņos.

Kā amerikāņu dizaina ikona, kas pieejama plašā krāsu gammā, tā ir izstādīta vairākos modernās mākslas muzejos.

Daudz vairāk nekā stacionārs mikseris

"KitchenAid" ir slavens ne tikai ar saviem statīvu mikseriem un bagātīgo krāsu klāstu, bet arī ar citām mazām virtuves iekārtām:

Tie ir populāri sava retro dizaina, uzticamības un augstas kvalitātes materiālu dēļ, un stacionārus mikserus un virtuves kombainus var papildināt ar dažādiem piederumiem, kas uzlabo iekārtu funkcionalitāti.