Nažu komplektii

139 items total
Nažu komplekts CLASSIC, 3 daļas, Wüsthof
265 €
WU9608
Nažu bloks TOLEDE ar YSIS nažiem, 6 daļas, Lion Sabatier LS663880
Nažu komplekts ALTYA CUISINE, 3 naži, Lion Sabatier LS880384
Nažu komplekts BLACK TOUCH, 2 gab., WMF
34,99 € –11 %
31 €
WM1879086100
Nažu komplekts CLASSIC IKON, 2 daļas, Wüsthof
243 €
WU9606
Nažu komplekts FIVE STAR, 6 gab., Zwilling
251 €
ZW30125006
Nažu komplekts ICE FORCE K232S574, 6 daļas, Tefal
84,60 €
TEFK232S574
Nažu komplekts ORYS CUISINE, 3 naži, Lion Sabatier
64,58 €
LS786582
Nažu komplekts PHENIX INOX CUISINE, 3 naži, Lion Sabatier LS906282
Nažu komplekts PHENIX INOX EXOTIQUE, 2 naži, Lion Sabatier LS906082
Up
More products

Nažu komplekti - visi nepieciešamie naži vienā komplektā

Kā darbojas nažu komplekti?

Trīs pamata naži: pavāra naži, mizošanas naži un maizes naži (roboti naži) ir jāiekļauj katrā pamata nažu komplektā. Nažu komplektā var būt 2-13 gabali. Katrs nažu komplekta vienums, ja tas jums ir piemērots, būs funkcionāls jūsu virtuvē.

Vai izvēlēties ideālos nažu komplektus?

Iegādājoties nažu komplektu, ir nepieciešams apskatīt iepirkšanās ceļvedi, jo ir jāņem vērā daudzi faktori, taču komfortam ir izšķiroša nozīme; katram nazim ir jāfunkcionē un jāšķiet kā lietotāja (-s) rokas pagarinājumam.

  • Materiāls

Visizplatītākais asmeņu materiāls ir nerūsējošais tērauds, savukārt rokturus var izvēlēties no nerūsējošo tērauda, koka, bambusa un plastmasas.

  • Svars

Naža svars ir personiskās gaumes jautājums. Šefpavāra nazim, piemēram, pēc lielākās daļas ekspertu domām, vajadzētu būt ar zināmu svaru, taču jūs nevēlaties, lai tas būtu tik smags, ka liek pārmērīgi nospiest jūsu plaukstas locītavas. Atkarībā no jūsu specifikācijas, Kulina atradīsiet 8-36 cm nažu komplektus.

Zīmoli jūsu nažu komplektam

Zīmola veids, kuru izvēlaties iegādāties, ir ļoti svarīgs, jo tas ietekmē nažu kvalitāti un kalpošanas laiku. “WMF”, “Wusthof”, “Zwilling” ir daži no labākajiem zīmoliem, kas pieejami veikalā Kulina.

Daži mūsu piedāvājuma nažu komplekti ir aprīkoti ar nažu blokiem, kas ir ļoti noderīgi, ļaujot jūsu nažu komplektam vienmēr būt pa rokai un nodrošina drošu risinājumu nažu asmeņu uzglabāšanai. Ir arī nažu komplekti ar elegantām koka kastēm, kas ir lieliska dāvana visiem ēst gatavošanas cienītājiem vai jaunlaulātajiem.

Kā saglabāt nažu asumu?

Nazi varat uzasināt pats (-i) trīs dažādos veidos, izmantojot nažu asināmo, - manuālo nažu asināmo (parasti pazīstams kā “caurvilkšanas asināmais”), elektriskais nažu asināmais vai asināmais akmens, kas ir visprecīzākā naža asināšanas metode.

Kur ir vislabākā vieta, kur glabāt manu nažu komplektu?

Ir trīs galvenie veidi, kā pareizi uzglabāt virtuves nažus. Varat tos novietot uz pie sienas piestiprinātām magnētiskajām sloksnēm, atvilktnēs vai darba virsmu nažu bloku plauktos. Visas šīs iespējas tiek uzskatītas par drošām nažu uzglabāšanai, taču ideālā izvēle bieži vien ir atkarīga no tā, cik labi ir iekārtota jūsu virtuve.