Liiton

Īstenojiet savu amerikāņu sapni ar Liiton zīmolu! Baudiet glāzi viskija neparastos apstākļos unikālās kristāla glāzēs, kas izdalīs vēl lielāku aromātu un atdzisēs jūsu viskiju tikai dažu sekunžu laikā...
14 items total

Liiton - zīmols viskija cienītājiem

Liiton ir zīmols, kas ar savu unikālo viskija glāžu un piederumu klāstu ir radījis viļņus viskija nozarē. Viņu izstrādājumi - viskija glāzes un karafes - ir iemantojuši popularitāti viskija entuziastu un kolekcionāru vidū, pateicoties inovatīvam dizainam, funkcionalitātei un augstas kvalitātes materiāliem.

Kas ir īpašs Liiton produktos?

Liiton"Mount Everest" un Grand Canyon brilles, kuru dizainu iedvesmojis majestātiskais dabas skaistums. Glāžu dizains ir patiesi unikāls, un tas sniedz viskija dzērājiem satriecošu vizuālo baudījumu.

Taču unikālais briļļu kalnu masīva dizains nav vienīgā iezīme, kas atšķir šo zīmolu no citiem šāda veida zīmoliem tirgū. Liiton produkti ir arī:

  • ciets un izturīgs
  • izgatavoti no 100% bezsvina stikla
  • ko raksturo smagnējs apakšējais slānis
  • pārdod komplektos ar karafām
  • lieliskas dāvanas viskija cienītājiem

Papildus glāzēm, kas tiek pārdotas komplektos, Liiton piedāvā arī karafes, paplātes un paliktņus, lai papildinātu jūsu viskija dzeršanas un pasniegšanas pieredzi.

Liiton - viskija glāzes, kas uzlabo viskija dzeršanas pieredzi

Inovatīvais dizains un augstas kvalitātes materiāli, kas izmantoti Liiton izstrādājumos, ļauj jums arī atdzesēt viskiju dažu sekunžu laikā. Kā? Ievietojiet glāzes saldētavā un izņemiet tās tieši pirms viskija pasniegšanas viesiem. Uzlej viskiju. Stikla pamatnes masa un kalna dizains atvēsina viskiju, neatšķaidot to kā ledus. Jums nav arī jārīkojas ar viskija akmeņiem.

Liitonprodukti, kurus izstrādājuši gan dizaina, gan viskija speciālisti, ir lieliski piemēroti viskija entuziastiem, kuri novērtē ne tikai dzēriena garšu, bet arī unikālu dizainu un skaistu viskija aksesuāru izskatu. Šī zīmola glāzes nav domātas tikai izrādīšanai, jo tās ir izstrādātas arī tā, lai uzlabotu viskija baudīšanas pieredzi. Stikla materiāls un forma ļauj saglabāt viskiju ideālā temperatūrā, neatšķaidot to ar ūdeni vai ledu. Tas ļauj pilnībā izbaudīt viskija garšu un aromātu.

Liiton produkti ir ideāla dāvana viņam, tēvam, brālim, draugam, darba kolēģiem vai biznesa partneriem, tāpēc, pirms ielejat sev vēl vienu glāzi, pārbaudiet Liiton piedāvājumu vietnē Kulina.