53 items total
Espresso aparāts LA CONICA, 150 ml, Alessi
265 €
AL900023
Espresso aparāts LA CONICA, 150 ml, zils rokturis, Alessi AL90002100
Espresso aparāts 9090 300 ml, brūns rokturis, Alessi AL90906
Espresso aparāts 9090 70 ml, brūns rokturis, Alessi AL90901
Espresso aparāts 9090, 150 ml, sarkans rokturis, Alessi AL90903100
Espresso aparāts MOCHA 300 ml, Alessi
49 €
ALDC066
Espresso aparāts PULCINA 70 ml, melns rokturis, Alessi ALMDL021B
Kafijas automāts KULT, WMF
KULINA WEEKEND
121,80 € –15 %
103 €
WM0631016030
Kafijas automāts LASZLO 1 l, sudraba krāsa, Philippi PHP135004
Up
More products

Kafijas automāti - ērts veids, kā pagatavot kafiju mājās

Kas ir kafijas automāts?

Kafijas automāti ir vienkāršas ierīces, kas īpaši paredzētas kafijas pagatavošanai mājās. Tie ir dažādi kafijas automāti, piemēram,:

  • Lēna pilēšana: Pēdējos gados kafijas entuziasti arvien vairāk iecienījuši lēni pilienveida kafijas pagatavošanas aparātus, kas pazīstami arī kā pārlejamās kafijas pagatavošanas aparāti. Atšķirībā no tradicionālajiem pilienveida kafijas automātiem, kas paļaujas uz to, ka kafijas automāts vienmērīgi izlīdzina ūdeni uz kafijas biezumiem, lēnās pilienveida kafijas automātos karstais ūdens uz kafijas biezumiem jālej manuāli. Tas ļauj labāk kontrolēt pagatavošanas procesu un var radīt aromātiskāku un niansētāku kafiju. Lēnās pilienveida kafijas automāti ir dažāda stila - no vienkāršām stikla karafām līdz sarežģītākiem aparātiem ar vairākām kamerām un filtriem. Tie prasa mazliet vairāk pūļu nekā tradicionālie kafijas automāti, taču daudzi kafijas mīļotāji uzskata, ka kafijas pagatavošanas process ir meditatīvs un patīkams.
  • Franču prese: Šī vienkāršā pagatavošanas metode ietver maltas kafijas mērcēšanu karstā ūdenī un maisījuma presēšanu caur metāla filtru. Frančeskopa kafija ir pazīstama ar savu bagātīgo garšu un pilno garšu, jo metāla sieta filtrs ļauj eļļām un aromātiem izplūst cauri, atšķirībā no papīra filtriem, kas tos var absorbēt. Franču preses kafijas automāti ir populāri kafijas entuziastu vidū, kuri novērtē vienkāršību un kontroli, ko tas piedāvā kafijas pagatavošanas procesā.
  • Plīts espresso kafijas automāti: Kafijas automāti, kas pazīstami arī kā Mokka kafijas automāti, ir populārs un pieejams veids, kā pagatavot espresso kafiju mājās. Ar šāda veida kafijas automātu pagatavotā kafija ir spēcīgāka un bagātīgāka nekā parastā pilienveida kafija, ar biezu, samtainu krēmu virsū. Ir pieejami dažāda lieluma un stila plīts espresso aparāti, un tie ir lieliska alternatīva dārgiem espresso automātiem vai manuālām pagatavošanas metodēm.
  • Specializēta: Daži mūsdienu kafijas automāti īsti neietilpst iepriekš uzskaitītajās kategorijās, tāpēc tos var klasificēt kā specializētus kafijas automātus.

Kādas ir kafijas pagatavošanas priekšrocības mājās, izmantojot savu kafijas automātu?

Kafijas pagatavošanai mājās ir daudz priekšrocību, tostarp:

  • Izmaksu samazināšana: Kafijas pagatavošana mājās parasti ir daudz lētāka nekā kafijas iegāde kafejnīcā. Laika gaitā ietaupījumi patiešām var palielināties.
  • Ērtības: Kafijas pagatavošana mājās nozīmē, ka jūs varat apmierināt savas alkas pēc kofeīna, neizejot no mājas. Jums nav jāuztraucas par ģērbšanos un došanos ārā, ja varat izdzert tasi kafijas, vēl guļot džemi.
  • Pielāgošana: Kafijas pagatavošanas laikā mājās jūs varat precīzi izlemt, kādai jābūt kafijas garšai, cik spēcīgai un kā to pagatavot.
  • Ieguvumi veselībai: Kafija ir saistīta ar dažādām priekšrocībām, piemēram, mazāku saslimstību ar 2. tipa diabētu, aknu slimībām, kā arī vairākiem vēža veidiem. Gatavojot kafiju mājās, varat būt droši, ka izmantojat kvalitatīvas, svaigas sastāvdaļas bez konservantiem un citām piedevām.
  • Ilgtspēja: Ja kafiju gatavojat mājās, izmantojot atkārtoti lietojamus filtrus un izvairoties no izmetamām krūzītēm un iepakojuma, jūs varat samazināt atkritumu daudzumu. Varat arī izvēlēties izmantot bioloģiskas, godīgas tirdzniecības kafijas pupiņas, kas tiek audzētas un vāktas ilgtspējīgi.

Mūsu vietnē Kulina ir arī plašs automātisko un pusautomātisko kafijas automātu, ko izmanto kafijas pagatavošanai, kā arī kafijas dzirnaviņas kafijas malšanai.