Dāvanas cilvēkiem, kam viss ir

Popis

Dāvanas tiem, kam viss ir

Vai arī jūs zināt cilvēkus, kuriem viss ir, vai - gluži pretēji - kuriem vispār neko nevajag? Dāvanas šādiem cilvēkiem vienmēr ir Ziemassvētku “favorītu” saraksta augšgalā. Kulina ilgi ir domājusi par šo jautājumu, un te nu ir mūsu dāvanu saraksts, kas spēs iepriecināt vislielākos skeptiķus, pašus izlutinātākos cilvēkus un tos, kas nonāk galējībās, kad runa ir par praktiskumu.

 

Nesaplēšamas? Nopietni? Pārliecinieties paši!

Mājās nevar būt pārāk daudz glāžu, un tas ir tāpēc, ka tās mēdz visu laiku saplīst. Bet tā tam nebūtu jābūt... Glāzes, kas izgatavotas no izturīgas, videi draudzīgas plastmasas, arī var izskatīties lieliski, un, pats labākais, tās neplīst! Mēs piedāvājam Club kolekcijas glāzes, ko ražo vācu zīmols Koziol. Zīmols piedāvā praktiskus, 100% ilgtspējīgus produktus ikdienas lietošanai. Vienalga, vai jūsu mājās plosīsies tornado vai bērnu bars, jūs būsiet tam gatavs.

Popis Popis Popis

Nu, pilnīgi bezjēdzīgi...

Šos priekšmetus ir izstrādājuši pasaules vadošie dizaineri pēc itāļu zīmola Alessi pasūtījuma. Viņu mērķis bija izklaidēt un provocēt, taču viņi negribēja, lai viņu produkti tiktu izmantoti “tikai šovam”. Tātad, ja jūs sev jautājat, kāpēc jums būtu vajadzīgs bebrs, aplūkojiet to tuvāk. Varenais, spīdīgais bebrs iekodīs jūsu zīmulī un nelaidīs to vaļā, līdz tas nebūs nevainojami ass. Parastie zīmuļi nav izgājuši no modes, un bebri arī ne. Apskatiet arīt citas mūsu lieliskās biroja preces!

Popis

Panki nav miruši

Panki nav miruši. Jūs patiešām varat sajusties kā īsts dumpinieks, pēc smagas dienas darba baudot savu iecienīto dzērienu Nachtmann Punk kolekcijas glāzēm. Šo veiksmīgo kolekciju Vācijas stikla fabrikai izstrādāja britu dizaina students Anke Buhmans NextGen programmas ietvaros. Mazas piramīdas, kas raksturīgas panku “apkaklēm”, piešķir tradicionālajam stiklam netradicionālu izskatu.

Popis

Jums tas nav vajadzīgs. Bet jūs to vēlaties.

Viņam noteikti ir kvalitatīvs šefpavāra nazis. Jā. Bet... vai viņam ir zobens? Kāpēc gan viņam būtu nepieciešams zobens? Pudeles atvēršanai ar zobenu, protams! Ja vēlaties izcelties savu draugu (darba kolēģu vai līgavaiņa brāļu) priekšā, jūs nevarat atvērt šampanieša pudeli kā parasti, vai ne?

Skaisti virtuves naži izkausēs jebkura ēdiena mīļotāja sirdi. Dažreiz cilvēki slepus sapņo par šādiem nažiem, bet nekad tādus neiegādātos paši, un tāpēc šeit esat jūs (aka Santa). Dāvanu kategorijā “Man tas īsti nav vajadzīgs” ietilpst steika naži. Tādu būtu vajadzīgi visiem pavāriem un gaļas mīļotājiem, bet viņu sirds vienmēr cīnās ar racionāliem iemesliem. Taču, kolīdz viņi tos izmēģinās, viņi nekad vairs negribēs griezt steiku ar parastu nazi.

Popis PopisPopis
36 items total
Adventes kalendārs Kusmi 2022
45,90 € –15 %
39 €
KUSMI21148A2500
Anti-stresa dekors BALLANCE 15 cm, melns, Philippi
79,90 €
PHP193283
Anti-stresa dekors DECISION MAKER 5 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP201006
Anti-stresa dekors MALO DELUX 10 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP264004
Augļu tēja GLOGG, 125 g beramā lapu tēja, Kusmi Tea KUSMI21150A1070
Desu nazis 11 cm, F.Dick
48,49 € –9 %
Desu nazis 11 cm, F.Dick
Pieejams (>5 pcs)
44 €
FDCK8200111
Fotoalbums IT'S ABOUT US, melns, Printworks
50 € –26 %
37 €
PRPW00514
Galda kamīns SPIN 120, zelta krāsa, Höfats
209 €
HO00021
Grāmatzīme RACING MOUSE 12,5 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP195123
Japānas šefpavāra nazis SUJIHIKI 24 cm, Dellinger DNGRSXL9309
Melnā tēja TSAREVNA, 120 g beramā lapu tēja, Kusmi Tea KUSMI21137A1070
Naudas saspraude THREESOME 6 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP193308
Up
More products