Dāvanas cilvēkiem, kam viss ir

Popis

Dāvanas tiem, kam viss ir

Vai arī jūs zināt cilvēkus, kuriem viss ir, vai - gluži pretēji - kuriem vispār neko nevajag? Dāvanas šādiem cilvēkiem vienmēr ir Ziemassvētku “favorītu” saraksta augšgalā. Kulina ilgi ir domājusi par šo jautājumu, un te nu ir mūsu dāvanu saraksts, kas spēs iepriecināt vislielākos skeptiķus, pašus izlutinātākos cilvēkus un tos, kas nonāk galējībās, kad runa ir par praktiskumu.

 

Nesaplēšamas? Nopietni? Pārliecinieties paši!

Mājās nevar būt pārāk daudz glāžu, un tas ir tāpēc, ka tās mēdz visu laiku saplīst. Bet tā tam nebūtu jābūt... Glāzes, kas izgatavotas no izturīgas, videi draudzīgas plastmasas, arī var izskatīties lieliski, un, pats labākais, tās neplīst! Mēs piedāvājam Club kolekcijas glāzes, ko ražo vācu zīmols Koziol. Zīmols piedāvā praktiskus, 100% ilgtspējīgus produktus ikdienas lietošanai. Vienalga, vai jūsu mājās plosīsies tornado vai bērnu bars, jūs būsiet tam gatavs.

Popis Popis Popis

Nu, pilnīgi bezjēdzīgi...

Šos priekšmetus ir izstrādājuši pasaules vadošie dizaineri pēc itāļu zīmola Alessi pasūtījuma. Viņu mērķis bija izklaidēt un provocēt, taču viņi negribēja, lai viņu produkti tiktu izmantoti “tikai šovam”. Tātad, ja jūs sev jautājat, kāpēc jums būtu vajadzīgs bebrs, aplūkojiet to tuvāk. Varenais, spīdīgais bebrs iekodīs jūsu zīmulī un nelaidīs to vaļā, līdz tas nebūs nevainojami ass. Parastie zīmuļi nav izgājuši no modes, un bebri arī ne. Apskatiet arīt citas mūsu lieliskās biroja preces!

Popis

Panki nav miruši

Panki nav miruši. Jūs patiešām varat sajusties kā īsts dumpinieks, pēc smagas dienas darba baudot savu iecienīto dzērienu Nachtmann Punk kolekcijas glāzēm. Šo veiksmīgo kolekciju Vācijas stikla fabrikai izstrādāja britu dizaina students Anke Buhmans NextGen programmas ietvaros. Mazas piramīdas, kas raksturīgas panku “apkaklēm”, piešķir tradicionālajam stiklam netradicionālu izskatu.

Popis

Jums tas nav vajadzīgs. Bet jūs to vēlaties.

Viņam noteikti ir kvalitatīvs šefpavāra nazis. Jā. Bet... vai viņam ir zobens? Kāpēc gan viņam būtu nepieciešams zobens? Pudeles atvēršanai ar zobenu, protams! Ja vēlaties izcelties savu draugu (darba kolēģu vai līgavaiņa brāļu) priekšā, jūs nevarat atvērt šampanieša pudeli kā parasti, vai ne?

Skaisti virtuves naži izkausēs jebkura ēdiena mīļotāja sirdi. Dažreiz cilvēki slepus sapņo par šādiem nažiem, bet nekad tādus neiegādātos paši, un tāpēc šeit esat jūs (aka Santa). Dāvanu kategorijā “Man tas īsti nav vajadzīgs” ietilpst steika naži. Tādu būtu vajadzīgi visiem pavāriem un gaļas mīļotājiem, bet viņu sirds vienmēr cīnās ar racionāliem iemesliem. Taču, kolīdz viņi tos izmēģinās, viņi nekad vairs negribēs griezt steiku ar parastu nazi.

Popis PopisPopis
36 items total
Anti-stresa dekors BALLANCE 15 cm, melns, Philippi
79,90 €
PHP193283
Anti-stresa dekors DECISION MAKER 5 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP201006
Atslēgu piekariņš SILBERPFEIL 10 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP273032
Ceļojumu kafijas automāts AESP-312, Akai
197,99 € –11 %
175 €
AKAESP312
Citrusaugļu prese JUICY SALIF, Alessi
85 €
ALPSJS
Desu nazis 11 cm, F.Dick
48,49 € –9 %
Desu nazis 11 cm, F.Dick
Pieejams (4 pcs)
44 €
FDCK8200111
Fotoalbums IT'S ABOUT US, melns, Printworks
50 € –26 %
37 €
PRPW00514
Galda kamīns SPIN 120, zelta krāsa, Höfats
209 €
HO00021
Galda lampa STANDING MONKEY 54 cm, melna, Seletti
340 €
SLT14920
Grāmatzīme RACING MOUSE 12,5 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP195123
Japānas šefpavāra nazis SUJIHIKI 24 cm, Dellinger DNGRSXL9309
Naudas saspraude THREESOME 6 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP193308
Stresa mazinātājs MALO DELUX 7,5 cm, sudraba, Philippi PHP264004
Šķiltavas FIREBIRD, rozā, Alessi
Outlet
75 € –10 %
67,50 €
ALGV34P
Vāze KINTSUGI 32 cm, balta, Seletti
242 €
SLT09675
Vāze LOVE IN BLOOM 25 cm, rozā, Seletti
104 €
SLT09923
Vīna dzesētājs MANHATTAN 12 cm, WMF
69,99 € –11 %
62 €
WM0683969990
Up
More products

Dāvanas cilvēkiem, kuriem ir viss

Ko jūs patiesībā varat uzdāvināt cilvēkam, kuram ir viss?

Ikviens pazīst kādu, kam ir grūti iepirkties, jo viņiem jau ir viss, kas viņiem jebkad būtu nepieciešams vai ko viņi vēlētos, viņiem nepatīk saņemt materiālas lietas vai viņi ir izvēlīgi.

Iepirkšanās viņiem var būt izaicinājums, tāpēc papildus dažiem ieteikumiem zemāk mēs esam apkopojuši mūsu labākos ieteikumus, tostarp ēdamus gardumus un dažas radošas idejas, kas palīdzēs jums pārsteigt un iepriecināt pat visgrūtākos saņēmējus.

Izvēloties dāvanu cilvēkam, kuram ir viss, ir svarīgi apsvērt, ko dāvanas saņēmējs patiesi novērtēs un ko viņš varētu izbaudīt. Šeit ir sniegti daži ieteikumi, kas palīdzēs jums sākt darbu:

 • Pieredze: Apsveriet iespēju uzdāvināt viņiem pieredzi, piemēram, biļetes uz koncertu, ēdienu gatavošanas nodarbību, spa dienu vai lidojumu ar gaisa balonu. Pieredzes rada paliekošas atmiņas un var būt nozīmīgākas nekā materiālās vērtības.

 • Iepirkšanās kuponi: Ļaujiet viņiem izvēlēties, ko viņi vēlas. Mēs piedāvājam neierobežotu dāvanu kuponu skaitu Kulina, lai viņi kopā ar mums varētu radīt savas mājas stāstu.
 • Delikateses: Iegādājieties viņiem gardu, augstas kvalitātes tēju, bioloģisku garšvielu maisījumu vai olīveļļu ar trifelēm. Delikateses ir dāvanas, kas nekad neiziet no modes un iepriecinās pat to personu, kurai ir viss.
 • Personalizētas dāvanas: Izvēlēties personalizētus priekšmetus, piemēram, pēc pasūtījuma izgatavotu mākslas darbu, aksesuāru ar monogrammu vai rotaslietas pēc pasūtījuma. Tie liecina par papildu pārdomām un pūlēm.

 • Labdarības ziedojumi: Ziedot labdarībai vai mērķim, kas atbilst viņu vērtībām. Tas liecina par to, ka viņu kaislības ir svarīgākas par materiālo īpašumu.

 • Abonēšanas pakalpojumi: Dāviniet viņiem abonementu uz kādu pakalpojumu, kas viņiem varētu patikt, piemēram, gardēžu pārtikas piegāde, grāmatu klubs, straumēšanas pakalpojums vai ikmēneša vīna vai tējas abonements.

 • Laiks un uzņēmums: Dažreiz visvērtīgākā dāvana ir pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar kādu cilvēku. Plānojiet īpašu izbraukumu, vakariņas vai dienu, kurā viņi nodarbosies ar sev tīkamām aktivitātēm.

 • Unikāli senlietas vai kolekcionējami priekšmeti: Meklējiet retus vai senlaicīgus priekšmetus, kas atbilst viņu interesēm, piemēram, antikvāras grāmatas, vintage pulksteņus vai kolekcionējamus priekšmetus.

 • Nodarbības vai semināri: Pierakstiet viņus uz kādu darbnīcu vai nodarbību, kas varētu palīdzēt viņiem apgūt jaunas intereses vai hobiju, piemēram, keramiku, fotografēšanu vai kokapstrādi.

 • Mājas Pakalpojumi: Sazinieties ar uzkopšanas pakalpojumu sniedzēju, apzaļumošanas pakalpojumu vai gardēžu pavāru, kas pagatavotu maltīti viņu mājās. Šie pakalpojumi var padarīt viņu dzīvi ērtāku un patīkamāku.

 • Digitālās dāvanas: Apsveriet digitālās dāvanas, piemēram, tiešsaistes kursus, e-grāmatas vai dalību platformās, kas viņiem varētu patikt.

 • Ar roku rakstītas vēstules vai dienasgrāmatas: Sirsnīga vēstule, kurā pausts jūsu pateicība un laba vēlējumi, vai skaisti veidots žurnāls var būt vērtīga dāvana.

 • Luksusa pārtika vai dzērieni: Izvēlieties augstas kvalitātes vīnu, retu viskiju vai gardēžu ēdienus, ko viņi, iespējams, vēl nav izmēģinājuši.

 • Augs vai koks: Dāvana, piemēram, augs podiņā vai koks, ko iestādīt dārzā, var simbolizēt izaugsmi un ilgmūžību. Apskatiet mūsu piedāvājumu par puķu podiem vai vāzēm, kas papildina ziedus.

 • Tehnoloģiju sīkrīki: Ja viņiem patīk tehnoloģijas, apsveriet jaunākos sīkrīkus vai viedierīces, kas var uzlabot ērtības vai izklaidi.

Atcerieties, ka patiesa nozīme ir jūsu ieguldītajai domai un pūlēm, ko ieguldāt dāvanā. Tā vietā, lai koncentrētos uz materiālo vērtību, izvēlieties dāvanu, kas sasaucas ar viņu interesēm, kaislībām vai pieredzi, ko viņi var novērtēt.

Kā izvēlēties perfektu dāvanu? Kādi aspekti jāņem vērā, iegādājoties dāvanu?

Izvēloties ideālu dāvanu, ir rūpīgi jāizvērtē saņēmēja intereses, vēlmes un gadījums. Šeit ir galvenie aspekti, kas jāņem vērā, pērkot dāvanu:

 • Saņēmēja intereses: Pielāgojiet dāvanu saņēmēja hobijiem, kaislībām un aktivitātēm. Dāvana, kas saistīta ar kādu viņu mīļu lietu, liecina, ka esat pielicis pūles, lai izvēlētos kaut ko nozīmīgu.

 • Par godu: Vai tā ir dzimšanas diena, jubileja, svētki vai kāds īpašs notikums. Šis gadījums var palīdzēt jums atrast piemērotas dāvanu iespējas.

 • Attiecības: Jūsu attiecības ar saņēmēju ir svarīgas. Dāvana tuvam draugam var atšķirties no dāvanas kolēģim vai ģimenes loceklim.

 • Vecums: saņēmēja vecums var ietekmēt piemērotas dāvanas veidu. Dāvanas bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem var ievērojami atšķirties.

 • Personalizēts pieskāriens: Personalizētas dāvanas ar saņēmēja vārdu, iniciāļiem vai īpašu datumu var piešķirt unikālu un sentimentālu pieskārienu.

 • Praktiskums: Pārdomājiet, vai dāvana būs noderīga saņēmēja ikdienas dzīvē. Praktiskas dāvanas, kas atbilst viņu vajadzībām, var būt pārdomātas un novērtētas.

 • Kvalitāte: Izvēlieties kvalitatīvu dāvanu, kas atspoguļo jūsu rūpes un uzmanību. Labi izgatavoti priekšmeti parasti kalpo ilgāk un atstāj pozitīvu iespaidu.

 • Pārsteiguma faktors: Ja iespējams, pievienojiet dāvanai pārsteiguma vai jaunuma elementu. Kaut kas negaidīts var padarīt dāvanu vēl neaizmirstamāku.

 • Sentimentālā vērtība: Dāvana, kurai ir sentimentāla vērtība, piemēram, mīļas atmiņas vai iekšējs joks, var radīt dziļu emocionālu saikni.

 • Kultūras jutīgums: Lai nodrošinātu, ka jūsu dāvana ir atbilstoša un cieņpilna, ņemiet vērā saņēmēja kultūras izcelsmi un uzskatus.

 • Ētiski apsvērumi: Ja saņēmējam ir stingra ētiska pārliecība, izvēlieties dāvanu, kas atbilst viņa vērtībām, piemēram, ilgtspējīgus produktus vai produktus bez cietsirdības.

 • Budžets: Nosakiet sev pieņemamu budžetu un izvēlieties dāvanu, kas iekļaujas šajā diapazonā. Pārdomātība ir svarīgāka par cenu.

 • Izvairieties no stereotipiem: Izvēloties dāvanu, izvairieties izmantot klišejas vai stereotipus. Padomājiet par indivīdu, nevis paļaujieties uz vispārinājumiem.

 • Dāvanu kartes: Ja neesat pārliecināts par saņēmēja vēlmēm, dāvanu karte uz viņa iecienītāko veikalu vai restorānu ļauj viņam izvēlēties, ko viņš vēlas.

 • Prezentācija: Apsveriet, kā dāvana tiks pasniegta. Pārdomāts iesaiņojums vai iepakojums var uzlabot kopējo pieredzi.

Atcerieties, ka labākās dāvanas liecina, ka esat veltījis laiku, lai izprastu un ņemtu vērā saņēmēja personību un vēlmes. Galu galā dāvanu padara patiesi nozīmīgu tās doma un pūles, kas ir tās pamatā.