Nordic Ware

Nordic Ware ir vadošais amerikāņu ikonisko, kvalitatīvo un inovatīvo kūku piederumu ražotājs. Ar tā kvalitatīvajiem produktiem gardo kūku gatavošana būs daudz ērtāka - ne tikai Ziemassvētku vai Lieldienu laikā, bet arī ikdienā.
25 items total
Kēksa panna GINGERBREAD HOUSE, sudraba krāsa, Nordic Ware NW83948
Kēksa panna PINE FOREST, sudraba krāsa, Nordic Ware NW89737
Kēksa panna VINTAGE STAR, sudraba krāsa, Nordic Ware NW53137
Kēksa panna, rozes forma, varš, Nordic Ware
64,20 €
NW54148
Kūku panna FROZEN SNOWFLAKE, sudraba krāsa, Nordic Ware NW88248
Kūku panna HONEYCOMB, zelta krāsa, Nordic Ware NW85477
Kūku panna TEA CAKES UN CANDIES, 30 veidnes, Nordic Ware NW59448
Pankūku panna SMILEY FACE, Nordic Ware
60,30 €
NW01920
Kēksa panna BAVARIA BUNDT, sudraba krāsa, Nordic Ware NW53624
Kēksa panna ELEGANT PARTY, zelta krāsa, Nordic Ware
64,30 €
NW58677
Up
More products

Nordic Ware - ideālu kūku un citu izstrādājumu pagatavošanai

Nordic Ware ir zīmols, kas jau vairāk nekā 70 gadus piedāvā augstas kvalitātes virtuves piederumus. Dave un Dotty Dalquist 1946. gadā dibinātais Nordic Ware ir ģimenes uzņēmums, kas ir pazīstams ar inovatīviem un izturīgiem izstrādājumiem. Deivs un Dotija Dalkvisti meklēja veidu, kā nopelnīt iztiku, dzīvojot Vidējos rietumos. Iedvesmojoties no skandināvu cepšanas tradīcijām, viņi sāka ražot un pārdot īpašus virtuves piederumu produktus. 1950. gadā viņi laida klajā savu pirmo produktu - Kēksa panna, kas ātri vien kļuva par uzņēmuma galveno produktu.

Gadu gaitā Nordic Ware ir paplašinājis savu produktu klāstu, iekļaujot dažādus cepšanas un virtuves piederumus, kas ir pazīstami ar savu izturību, uzticamību un augstas kvalitātes apstrādi.

Nordic Ware misija un produkti

Nordic Ware misija ir piedāvāt inovatīvus un augstas kvalitātes virtuves piederumu izstrādājumus, kas padara gatavošanu un cepšanu vieglu un patīkamu. Lai to panāktu, Nordic Ware piedāvā plašu virtuves piederumu un cepšanas produktu klāstu, tostarp:

  • cepamie trauki - bundžu veidnes, kūkas veidnes, cepamās plātnes un smalkmaizīšu veidnes
  • virtuves piederumi - katli, pannas un restes
  • mikroviļņu krāsns trauki, tostarp rīsu vārītāji un bekona paplātes
  • āra virtuves piederumi, tostarp grilēšanas pannas un restēšanas statīvi
  • īpašas preces, tostarp olu pannas, popover pannas un kukurūzas maizes pannas

Slavenās bundžu veidnes un citas kūku veidnes

Iespējams, ka Kēksa panna ir slavenākais produkts Nordic Ware produktu klāstā. Šo ikonisko alumīnija kūku panna gadu gaitā ir izmantojuši miljoniem mājražotāju un cepēju, lai radītu skaistas un gardas kūkas. Sākotnējā Kēksa panna bija vienkārša dizaina ar rievotām malām un caurulīti centrā. Šodien Nordic Ware piedāvā plašu Kēksa pannadažādu formu un izmēru, tostarp populārās Heritage Kēksa pannaun eleganto Crown Kēksa panna.

Nordic Ware produkti ir pazīstami ar savu izturību un augstas kvalitātes apstrādi. Lai izgatavotu savus virtuves un cepšanas traukus, uzņēmums izmanto tikai labākos materiālus - lietus alumīniju ar nelīpošu pārklājumu, kas nodrošina to ilgmūžību. Nordic Ware produkti ir pazīstami arī ar inovatīvu dizainu un uzmanību detaļām, kas palīdz nodrošināt to izcilu veiktspēju.

Nordic Ware ir saņēmis vairākus apbalvojumus par inovatīviem un augstas kvalitātes virtuves piederumu izstrādājumiem. 2018. gadā uzņēmumam tika piešķirts Good Housekeeping zīmogs par tā Naturals cepamo trauku līniju, kurā ietilpst dažādas cepamās loksnes, kūkas veidnes un kēksu veidnes. Good Housekeeping zīmogs ir ļoti cienījams kvalitātes un izcilības simbols nozarē, un Nordic Ware ir lepns saņemt šo godu.

Kāpēc cilvēki mīl Nordic Ware produktus?

Cilvēki iecienījuši Nordic Ware kūkas veidnes, jo tās ir viegli lietojamas, izturīgas un no tām katru reizi top skaistas kūkas. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis cepējs, Nordic Ware kūkas veidnes ir lieliska izvēle. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un paredzēti ilgam kalpošanas laikam, tāpēc tie ir lielisks ieguldījums jebkurā virtuvē.

Papildus to izturībai Nordic Ware kūku veidnes ir pazīstamas arī ar inovatīvu dizainu. Uzņēmums piedāvā plašu dažādu formu un izmēru kūku veidņu klāstu, kas ļauj jums izveidot patiesi unikālas kūkas. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pagatavot vienkāršu vai sarežģītāku kūku, vietnē Nordic Ware ir pieejama kūku panna , kas atbilst jūsu vajadzībām. Apskatiet Kulina piedāvātās kūku kārbas un pārsteidziet savus viesus un ģimeni ar saldiem kārumiem - ne tikai īpašiem svētkiem!