Dāvanas gudriem bērniem

Popis

Dāvanas gudriem bērniem

Aizmirstiet Bārbijas un multfilmu varoņus! Mūsu dāvanas izslēgs TV un ieslēgs smadzenes. Un mēs nebūtu Kulina, ja nebūtu padomājuši ar par mūsu mazulīšu laimīgajiem vēderiņiem.

Prieks jauniem un veciem

Bērni mīl laiku, kad esat visi kopā. Un viņi, visticamāk, aizmirsīs savus mobilos tālruņus, ja jūs kopā spēlēsiet spēles, ko zināt no savas bērnības. Printworks populārām spēlēm ir piešķīris jaunu elpu. Jūs varat spēlēt šahu vai domino, mācīties populāru arhitektūras objektu nosaukumus klasiskajā atmiņas spēlē vai pārbaudīt savas zināšanas par populārām filmām īpašā viktorīnā.

Popis

Pašiem mazākajiem

Es ieiešu savā teltī, paņemšu ģitāru, kaut ko pagatavošu un tad es apskatīšu savus pacientus. Lai nu kā, mammu, tu no manis neko nedzirdēsi līdz pat pusdienām. :-)

Popis Popis Popis

Veselīgām uzkodām

Labākā launaga kastīte skolai? Yumbox! Šīs kastītes ir izstrādājušas mammas, un tās ir paredzētas aizņemtiem vecākiem, kuriem rūp sabalansēts bērnu uzturs. Yumbox kastītē jūs varēsiet ielikt pat jogurtu un salātus, jo tajās nekas neizplūdīs un nesajauksies starp nodalījumiem. Jūs varat izvēlēties kādu no 3 kolekcijām:
Original - kastīte ar 6 nodalījumiem, kas būs piemērota mazākiem bērniem līdz 8 gadu vecumam. Jautras etiķetes palīdzēs vecākiem sagatavot veselīgu ēdiena sastāvu un bērniem piemērotus porciju izmērus.
Panino - kastīte ar 4 nodalījumiem, kas būs ideāli piemērota sviestmaizēm.
Presto - kastīte ar nerūsējošā tērauda nodalījumiem patiks tiem, kam pārtiku nepatīk turēt plastmasas traukos.

Popis
37 items total
Baldahīns HUGH, balts, kokvilna, Bloomingville
183 € –16 %
152 €
BV82045903
Bērnu karuselis GUNNI, brūns, Bloomingville
67,99 € –17 %
56,30 €
BV82051495
Domino, Printworks
16 € –18 %
Domino, Printworks
Pieejams (8 pcs)
13 €
PRPW00509
Galda spēle MOVIE GEEK, 50 gabaliņi, Printworks PRPW00142
Kauliņu spēle, Printworks
15 € –20 %
12 €
PRPW00511
Mikado spēle, Printworks
15 € –20 %
Mikado spēle, Printworks
Pieejams (3 pcs)
12 €
PRPW00510
Mīkstā rotaļlieta FRAY, kokvilna, Bloomingville BV82049993
Narda spēle CLASSIC, Printworks
45 € –14 %
38,30 €
PRPW00338
Up
More products

Labākās dāvanas bērniem

Kādos gadījumos man vajadzētu pasniegt dāvanu saviem bērniem?

Neatkarīgi no konteksta vai saiknes, dāvanas iegāde bērnam var būt izaicinājums. Vecumam un hobijiem vienmēr jābūt pirmajā vietā. Bērniem nav nepieciešams pirkt ekstravagantas vai dārgas dāvanas; galvenais ir pārdomātība.

Ja runa ir par gudriem bērniem, dāvanu dāvināšanai ir izšķiroša nozīme, jo tā veicinās viņu zinātkāri un mācīšanos, palīdzēs viņiem kļūt prasmīgākiem problēmu risināšanā, paaugstinās viņu pašapziņu un ļaus viņiem noteikt savu patieso aizraušanos starp dažādām interesēm.

Dāvanas nevajadzētu dāvināt tikai gudrajiem; tas var izraisīt konfliktu starp bērniem, turklāt pārdomātu dāvanu dāvināšana citiem bērniem var palīdzēt viņiem kļūt tikpat gudriem; galu galā, kurš gan nevēlētos gudru bērnu?

Jūs varat saņemt saviem bērniem pēc sasniegumiem, piemēram, labas atzīmes pārbaudes darbā, uzvaras konkursā vai skolas beigšanas, ir fantastisks attaisnojums dāvanu dāvināšanai inteliģentiem bērniem, jo tas ir veids, kā parādīt, ka jūs lepojaties ar viņiem un novērtējat viņu pūles.

Dzimšanas dienas un brīvdienas arī ir brīnišķīga iespēja pasniegt dāvanas visiem saviem bērniem, īpaši gudrajiem.

Kā izvēlēties perfektu dāvanu savam bērnam?

Mūsu ieteikumi palīdzēs jums iegādāties dāvanas, kas izturēs laika pārbaudi un būs patiesi izcilas katrai bērnu kategorijai attīstības ziņā, neatkarīgi no tā, vai esat vecāks, vecvecāks vai kāds cits, kas vēlas uzdāvināt gudram bērnam.

Dāvanas mazajiem

Zīdaiņiem un zīdaiņiem paredzētajām rotaļlietām ir izšķiroša nozīme viņu attīstības ceļā, jo tās atbilst viņu vajadzībām un spējām, kas pastāvīgi attīstās. Sākot no mīkstām grabulīšiem, kas stimulē bērnu dzirdes maņas, līdz krāsainām, teksturētām rotaļlietām, kas veicina taktilās izpētes, šīs rotaļlietas agrīnā bērnībā iesaista bērnu maņas un veicina kognitīvo attīstību. Attīstībai piemērotas rotaļlietas, piemēram, plīša priekšmeti ar dažādu tekstūru, veicina taustes attīstību, savukārt aktivitāšu trenažieri ar piekarināmām rotaļlietām veicina sasniegšanu un satveršanu, veicinot motoriskās prasmes. Interaktīvās rotaļlietas ar gaismiņām un skaņām iepazīstina ar cēloņu un seku sakarībām, veicinot kognitīvo attīstību. Turklāt rotaļlietas, kas veicina problēmu risināšanu, piemēram, figūru šķirotāji un klucīši, veido pamatu telpiskajai izpratnei un loģiskajai domāšanai. Nodrošinot zīdaiņiem un zīdaiņiem rotaļlietas, kas atbilst viņu attīstības posmiem, mēs ne tikai piesaistām viņu zinātkāri, bet arī bruģējam ceļu spēcīgiem pamatiem fiziskajai, kognitīvajai un emocionālajai izaugsmei.

Dāvanas maziem bērniem

Rotaļlietām ir izšķiroša nozīme mazu bērnu agrīnā attīstībā, jo tās kalpo kā spēcīgs līdzeklis kognitīvās, emocionālās un fiziskās izaugsmes veicināšanai. Īpaši izstrādātas rotaļlietas, piemēram, rotaļlietas, kuru centrā ir lomu spēles un sensorā izpēte, sniedz daudzpusīgu labumu. Lomu rotaļlietas, piemēram, miniatūras virtuves komplekti vai ārstu komplekti, veicina iztēli, palīdzot bērniem izprast apkārtējo pasauli, attīstīt sociālās prasmes un veicināt radošumu. Sensorās rotaļlietas ar tekstūrām, krāsām un skaņām stimulē dažādas maņas, palīdzot sensorai attīstībai un kognitīvai izaugsmei. Šīs rotaļlietas sniedz iespēju veikt taktilos pētījumus, pilnveidot sīko motoriku un padziļināt izpratni par cēloņiem un sekām. Bērni, darbojoties ar šīm mērķtiecīgajām rotaļlietām, uzsāk atklājumu, mācīšanās un prasmju veidošanas ceļojumu, kas veido pamatu viņu vispārējai attīstībai.

Dāvanas vecākiem bērniem un pusaudžiem

Vecākiem bērniem un pusaudžiem paredzētās rotaļlietas ir ne tikai izklaides līdzeklis, bet arī vērtīgs līdzeklis viņu kognitīvajai, radošajai un emocionālajai attīstībai. Spēles, puzles, mākslas un amatniecības nodarbības ir ļoti svarīgas dažādu prasmju pilnveidošanā un izaugsmes veicināšanā. Sarežģītas galda spēles veicina stratēģisko domāšanu, problēmu risināšanu un sociālo mijiedarbību, uzlabojot kritiskās izziņas spējas. Sarežģītas mīklas ir izaicinājums viņu pacietībai un neatlaidībai, veicinot telpisko domāšanu un loģisko secināšanu. Nodarbība ar mākslu un amatniecību veicina pašizpausmi, iztēli un sīko motoriku, sekmējot bērnu radošumu un emocionālo labsajūtu. Turklāt šīs aktivitātes attīsta komandas darbu, komunikāciju un spēju pielāgoties, jo pusaudži kopā ar vienaudžiem risina problēmas vai sadarbojas mākslinieciskos projektos. Šīs rotaļlietas, integrējot rotaļas ar kognitīvo izpēti, māksliniecisko izpausmi un sociālo dinamiku, veicina vecāku bērnu un pusaudžu holistisku attīstību, sniedzot viņiem prasmes, kas pārsniedz viņu formēšanās gadus.