termokrūzes

96 items total
Termokrūze CITY TO GO 350 ml, perlamutra bēša, Eva Solo
New
ES567036
Termokrūze CITY TO GO 350 ml, smaragdzaļa, Eva Solo
New
ES567035
Termokrūze ETNA 500 ml, melna, Kambukka
39 €
KMBK1101010
Termokrūze ETNA 500 ml, nerūsējošs tērauds, Kambukka
New
KBMK1101043
Termokrūze IMPULSE 300 ml, pelēka, WMF
31,70 €
WM690536800
Termokrūze TO GO 350 ml, perlamutra bēša, Eva Solo
New
ES567038
Termokrūze TO GO 350 ml, smaragdzaļa, Eva Solo
New
34,95 €
ES567037
Termokrūze TO GO CLICK 200 ml, tumši zaļa, Stelton
New
SN67526
Termokrūze TO GO CLICK 200 ml, tumši zila, Stelton
New
32,95 €
SN67544
Termokrūze TO GO CLICK 400 ml, tumši zila, Stelton
New
37,95 €
SN68544
Termokrūze URBAN TO GO 350 ml, perlamutra bēša, Eva Solo
New
ES567107
Termokrūze URBAN TO GO 350 ml, smaragdzaļa, Eva Solo
New
ES567106
Up
More products

Termiskā krūze - ikvienam tējas un kafijas cienītājam

Kas ir termokrūzītes?

Termiskā krūze jeb ceļojuma krūze ir krūzes veids, kam piemīt dažas vakuuma kolbas īpašības. Tā ir pārnēsājama (dažkārt ar rokturi vai cilpu ērtākai transportēšanai), tai ir uzskrūvējams vāciņš, un tā bieži vien ir hermētiska. Daudzām no tām ir divsienu konstrukcija, kas labāk saglabā dzērienu temperatūru. Izolācijas īpašības sniedz termokrūzei milzīgas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajām ūdens pudelēm.

Ceļojumu un termokrūzītes var izmantot karstiem dzērieniem, piemēram, tējai vai kafijai, vai aukstiem dzērieniem, piemēram, ūdenim vai ledus tējai. Tās var būt izgatavotas no nerūsējošā tērauda vai plastmasas, un tās var būt dažādu krāsu, tilpumu un stilu - dažas ir sportiskākas, citas - elegantākas.

Kā tīrīt savu termokrūzi?

Ir ļoti svarīgi regulāri tīrīt ceļojuma krūzīti. Pretējā gadījumā tas var sākt slikti smaržot un uz tases iekšpuses var sākt augt pelējums. Var būt grūti atrast praktisku pieeju termokrūzītes tīrīšanai, tomēr, ievērojot tālāk sniegtos vienkāršos padomus, tas var palīdzēt:

  • Bļodā sajauciet nedaudz silta ūdens ar dažiem pilieniem trauku mazgāšanas līdzekļa. Ļaujiet vākam apmēram 10 minūtes mērcēties šajā šķīdumā. Kad šis laiks ir pagājis, noskalojiet no vāka ziepjūdeni.
  • Kamēr vāciņš ir samērcēts, notīriet to, izmantojot trauku ziepes, siltu ūdeni un sūkli. Tomēr atturieties no hlora vai balinātāja un pārāk karsta ūdens lietošanas, jo tie var kaitēt nerūsējošā tērauda iekšpusei, tādējādi samazinot krūzes izolācijas īpašības.

Kā izvēlēties man piemērotāko termokrūzi?

Izvēlēties perfektu ceļojumu krūzi var būt grūti, jo tirgū ir pieejams ļoti daudz dažādu iespēju. Mūsu mērķis vietnē Kulina ir piedāvāt klientiem pēc iespējas plašāku preču klāstu, taču visi mūsu produkti ir izturīgi un izgatavoti no pārtikai drošiem materiāliem. Mēs piedāvājam ceļojumu krūzītes un termokrūzītes no tādiem atzītiem ražotājiem kā Eva Solo, Stelton, un Kambukka. Bet, ja nezināt, kādu ceļojuma krūzi izvēlēties, apskatiet dažus svarīgus faktorus, kas jāņem vērā , iegādājoties termokrūzi:

  • Siltuma saglabāšana un tases mērķis

Tas, cik labi dzērieni tiek saglabāti karsti vai auksti, var atšķirties atkarībā no izolācijas veida. Izlemiet, vai jums ir nepieciešams, lai kafija būtu karsta, kamēr dodaties uz biroju, vai arī visas dienas pārgājiena laikā. Dažas krūzes ir labāk piemērotas kā termokrūzītes, kas paredzētas braukšanai uz darbu vai pa pilsētu, bet citas ir labāk piemērotas gariem ceļojumiem.

  • Materiāls un stils

Ražotāji termokrūžu izgatavošanai bieži izmanto tēraudu vai nerūsējošo tēraudu. Divsienu tehnoloģija efektīvi saglabā šķidrumu temperatūru, un abi materiāli ir izturīgi un ekoloģiski. Tās ir arī viegli tīrāmas un neuzsūc smakas. Tomēr varat iegādāties arī krūzi ar plastmasas korpusu, jo šādas ceļojumu krūzītes ir daudz stilīgākas.

  • Vāks

Termokrūzēm ir atvāžami vai uzskrūvējami vāciņi, kas abi labi noslēdz trauku, taču uzskrūvējamās versijas ir uzticamākas un ilgmūžīgākas. Pārliecinieties, ka vāks ir viegli tīrāms, neaizsūcas un nav viegli noņemams. Turklāt vietai jābūt ērtai, lai no tās varētu dzert.