Vannasistabas svari

6 items total
Digitālie svari RENEW, maigi bēši, bez akumulatora, Brabantia BRAB223525
Digitālie svari RENEW, maigi bēši, Brabantia
33,49 €
BRAB223440
Digitālie svari, balti, Brabantia
33,49 €
BRAB280146
Digitālie svari, balti, Brabantia
36,49 €
BRAB483127
Digitālie svari, melni, Brabantia
77 € –15 %
65 €
BRAB481949
Digitālie svari, tumši pelēki, Brabantia
33,49 €
BRAB280122

Vannas istabas svari - būtisks solis ceļā uz labu formu

Kas ir vannas istabas skala?

Vannas istabas svari ir instruments, ko izmanto, lai noteiktu cilvēka svaru. Vannas istabas svari un ķermeņa kompozīcijas svari bieži tiek izmantoti mājās, sporta zālēs un citās fitnesa un medicīnas iestādēs, lai palīdzētu cilvēkiem sekot līdzi savam svaram un tā izmaiņām laika gaitā.

Kādas funkcijas piedāvā mūsdienu vannas istabas svari?

Mūsdienu vannas istabas svari piedāvā plašu funkciju klāstu, ne tikai ķermeņa svara mērīšanu. Dažas no visbiežāk izmantotajām funkcijām, ko piedāvā mūsdienu vannas istabas svari, ir:

  • Ķermeņa tauku procentuālais daudzums: Daudzi vannas istabas svari var izmērīt ķermeņa tauku procentuālo daudzumu, kas ir daudz precīzāks vispārējās veselības rādītājs nekā tikai ķermeņa svars.

  • Muskuļu masa: Dažos vannas istabas svariem var izmērīt arī muskuļu masu, kas ir svarīgi tiem, kuri trenējas vai cenšas veidot muskuļus.

  • Ķermeņa ūdens procentuālais daudzums: Ūdens procentuālā daudzuma noteikšana organismā var palīdzēt jums sekot līdzi hidratācijas līmenim un pārliecināties, vai dzerat pietiekami daudz ūdens.

  • Kaulu blīvums: Dažas skalas var mērīt arī kaulu blīvumu, kas ir svarīgi tiem, kam ir osteoporozes risks.

  • ĶMI: Daudzas vannas istabas svari var aprēķināt ķermeņa masas indeksu (ĶMI), kas ir ķermeņa tauku rādītājs, kura pamatā ir augums un svars.

  • Vairāki lietotāji: Daži vannas istabas svari var saglabāt vairāku lietotāju datus, tādējādi atvieglojot ģimenēm iespēju sekot līdzi viņu individuālajam progresam.

  • Lietotņu integrācija: Daudzus mūsdienu vannas istabas svarus var sinhronizēt ar viedtālruņa vai planšetdatora lietotnēm, ļaujot jums sekot līdzi savam progresam laika gaitā un saņemt personalizētus ieteikumus attiecībā uz uzturu un fiziskām aktivitātēm.

Kopumā mūsdienu vannas istabas svari piedāvā dažādas funkcijas, kas var palīdzēt precīzāk un efektīvāk sekot līdzi jūsu veselības un fitnesa mērķiem.

Kā kopt un uzturēt vannas istabas svarus?

Vannas istabas svari kalpos ilgāk un sniegs precīzus rādījumus, ja tie tiks pareizi uzturēti. Šeit ir sniegti daži ieteikumi, kā saglabāt un kopt vannas istabas svarus:

  • Uzturiet skalu tīru: Lai noņemtu putekļus un netīrumus, regulāri noslaukiet svarus ar mitru dvieli vai dezinficējiet tos. Nelietojiet agresīvus tīrīšanas līdzekļus vai ķīmiskas vielas, kas var saskrāpēt skalas virsmu.
  • Pārbaudiet baterijas: Tā kā vannas istabas svari vietnē Kulina darbojas ar baterijām, regulāri jāpārbauda bateriju līmenis un nepieciešamības gadījumā tās jāmaina.
  • Atbilstoši izmantojiet skalu: Svaru vienmēr izmantojiet uz līdzenas, līdzenas virsmas.

Ja vēlaties samazināt svaru vai uzlabot formu, atcerieties arī dzert pietiekami daudz ūdens un aizstāt neveselīgas uzkodas ar veselīgiem smūtijiem. Mūsu ūdens pudeles un kokteiļu blenderi jums palīdzēs to izdarīt.