Dvieļu pakaramie stieņi

45 items total
Dvieļu stanga CARVO 51 cm, melna, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40505
Dvieļu stanga CARVO 66 cm, melna, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40502
Dvieļu stanga LINEA 40 cm, melna, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40598
Dvieļu stanga LINEA 46 cm, melna, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40577
Dvieļu stanga LINEA 61 cm, matēta, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40388
Dvieļu stanga LINEA 61 cm, pulēta, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40034
Up
More products

Dvieļu turētāji - efektīvs un elegants veids, kā maksimāli izmantot telpu

Kas ir dvieļu turētāji?

Dvieļu turētāji ir horizontāli stieņi vai stieņi, kas vannas istabā paredzēti dvieļu pakāršanai. Tie parasti ir izgatavoti no metāla un var būt pie sienas vai atsevišķi stāvoši. Tie atšķiras arī pēc izmēra un dizaina, ņemot vērā to, cik daudz dvieļu tie var saturēt, un jūsu vannas istabas iekārtojumu.

Dvieļu turētāji ir nepieciešams vannas istabas papildinājums, kas ne tikai nodrošina jūsu dvieļu organizētību, sausumu un pieejamību, bet arī stilīgi papildina jūsu vannas istabas interjeru, tāpēc mēs esam izvēlējušies labākos no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Blomus un Brabantia. Lai iegūtu vairāk uzglabāšanas iespēju, varat arī apskatīt mūsu dvieļu āķus un dvieļu statīvus.

Kādas ir dvieļu stangapriekšrocības?

  • Organizācija: Uz dvieļu turētājiem dvieļi ir sakārtoti un novietoti vienā vietā, lai ikvienam būtu viegli tos atrast un izmantot, kad tas nepieciešams. Tie ir īpaši noderīgi aizņemtās mājās vai koplietošanas telpās.
  • Ērtības: dvieļu stanga ļauj ērti pakārt dvieli, lai pēc lietošanas tas nožūtu, novēršot pelējuma un citu nepatīkamu smaku uzkrāšanos.
  • Daudzpusība: Dvieļu turētājus var izmantot ne tikai dvieļiem. Tos var izmantot apģērbu, peldmēteļu un pat mitru peldkostīmu pakāršanai. Tāpēc tās ir daudzpusīgs un funkcionāls papildinājums jebkurai mājai.

Kur vannas istabā var novietot dvieļu stanga ?

Dvieļu turētājus vannas istabā var novietot dažādās vietās atkarībā no to izkārtojuma un izmēra. Tālāk ir norādītas dažas biežāk sastopamās dvieļu stanga atrašanās vietas vannas istabā:

  • Blakus dušai vai vannai: Šī ir populāra vieta dvieļu stanga , jo tā ļauj ērti paņemt dvieli, tiklīdz izkāpjat no dušas vai vannas.
  • Blakus izlietnei: Varat arī novietot dvieļu stanga netālu no izlietnes, lai rokas dvielis būtu pa rokai roku vai sejas nosusināšanai.
  • Aiz durvīm: Vēl viena alternatīva, kas ietaupa vietu, ir uzstādīt dvieļu stanga aiz vannas istabas durvīm. Šī ir lieliska alternatīva, ja jums ir maza vannas istaba un vēlaties ietaupīt vietu uz grīdas.

Nosakot, kur vannas istabā uzstādīt dvieļu stanga , ņemiet vērā telpas plānojumu un lielumu, kā arī savas vēlmes un vajadzības. Uzstādiet dvieļu stanga ērti sasniedzamā augstumā un pārliecinieties, ka tas ir stingri piestiprināts pie sienas vai brīvi stāvošā pamatnes