457 items total
Aukstumsoma SUMMER 6 l, dzeltena, Polarbox
KULINA WEEKEND
36 € –15 %
30,60 €
PLBXPLB6ARPOP
Aukstumsoma SUMMER 6 l, tirkīza, Polarbox
KULINA WEEKEND
36 € –15 %
30,60 €
PLBXPLB6VRPOP
Aukstumsoma SUMMER 6 l, violeta, Polarbox
KULINA WEEKEND
36 € –15 %
30,60 €
PLBXPLB6MAPOP
Aukstumsoma URBAN 6 l, zila, Polarbox
KULINA WEEKEND
36 € –15 %
30,60 €
PLBXPLB6BRUMAGOLD
Up
More products

Dzīvesstils - kas ir jūsu kaislība?

Jūsu dzīvesveids par jums daudz pasaka, tāpat kā jūsu mājas. Ko darīt brīvajā laikā? Kādas ir jūsu kaislības un vaļasprieki? Esat sporta zāles vai suņu mīļotājs? Labprātāk pavadāt brīvo laiku ārā vai izvēlaties grāmatu, mūziku un TV seriālu? Strādājat birojā vai mājās?

Neatkarīgi, kā jūs dzīvojat savu dzīvi un ko mīlat, vienmēr ir patīkami, ka jums ir daži skaisti, augstvērtīgi, funkcionāli aksesuāri, kas parādīs jūsu mīlestību un kaisli pret savu dzīvi. Kulina piedāvā dažādus dzīvesstila produktus, kurus ražo uzticami zīmoli un kuriem ir lielisks izskats un praktisks dizains, lai tie atbilstu jūsu dzīvesveidam. Interesanti, kas tie tādi? Lasiet tālāk!

Piederumi kaislīgiem ceļotājiem

Ja jums patīk ceļojumi, jūs noteikti priecāsieties par mūsu ceļojošos piederumiem, kurus varēsiet paņemt līdzi uz jebkuru ceļojumu, arī ceļojumā apkārt pasaulei. Tāpat neaizmirstiet apskatīt mūsu plašo dizaineru ceļojumu somu piedāvājumu, ieskaitot mugursomas un bērnu bagāžu, kā arī kosmētikas somas. Izvēlieties mīļāko spilvenu garākiem lidojumiem vai čemodānu organizētāju, kas palīdzēs profesionālo sakārtot daudzās čemodānā ieliktās mantas!

Moderni piederumi kaķu un suņu mīļotājiem

Varbūt jums labāk patīk palikt mājās ar savu suni vai trīs kaķiem? Tas ir pilnīgi saprotami, un, ja jūsu mīluļi jums ir kā ģimenes locekļi, nav šaubu, ka jūs gribēsiet viņiem sniegt tikai pašu labāko. Otrkārt, mājdzīvnieks mājās ietekmē jūsu interjera izskatu, tāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizo mājdzīvnieku gultu vai mājdzīvnieku bļodu, kas izskatās labi un atbilst jūsu mājas stilam. Un kas vēl? Iegādājoties mūsu mīluļu barības traukus, jūs vēlēsieties turēt kaķu vai suņu ēdienu pirmajā virtuves plaukta rindā!

Aksesuāri (ne)sportiskajiem!

Neatkarīgi, vai esat vingrotājs vai kaislīgs skrējējs, jums noteikti būs vajadzīga hermētiska ūdens pudele vai pusdienu kastīte, kurā paņemt līdzi veselīgu uzturu uz darbā vai ceļojumā. Ja sports nav jūsu aizraušanās un jūs dodat priekšroku grāmatām, spēlēm vai mīklām, apskatiet mūsu brīvā laika aksesuāru izvēli un izklaidējieties mājās savā gaumē.

Šeit jūs atradīsiet arī daudz dāvanu ideju saviem draugiem un ģimenei, tāpēc, iegādājoties dāvanu, pārliecinieties, ka tā atbilst viņu dzīvesveidam un viņus iepriecinās (vai arī apskatiet mūsu dāvanu iegādes ceļvežus, kas palīdzēs izvēlēties lieliskas dāvanas visos dzīves notikumos). Un jūs vienmēr varat doties uz pikniku un kādu laiku pavadīt ārpus telpām – ar mūsu piknika piederumiem, tā būs īstā bauda!

Jūsu dzīvesveids ir bērni vai darbs? Dizains ir domāts arī jums!

Bērni vai darbs aizņem lielāko daļu jūsu laika? Tas nenozīmē, ka jūsu dzīvē dizains nav nepieciešams. Iekārtojiet mājas biroju vai bērnu istabu ar kvalitatīviem piederumiem! Mūsu mājas biroja produktu klāstā jūs varēsiet atrast dažāda veida biroja piederumus, rakstāmgaldus vai tālruņa piederumus, un, ja vēlaties, lai jūsu birojs būtu jauks, tīrs un ērts, padomājiet arī par vadu organizatoriem, kas noslēps jūsu klēpjdatora un citu ekrānu radīto nekārtību.

Arī bērni var būt dzīvesveids, un, ja tas ir stāsts par jums, noteikti pavadiet laiku kopā jaukā, iekārtotā telpā. Izvēlieties kādu no mūsu rūpīgi izvēlētajiem bērnu piederumiem: iizturīgas koka rotaļlietas, jaukas rotaļlietu kastes vai cita veida organizatorus. Padomājiet par jaukām lampām, tekstilizstrādājumiem un mīkstu paklāju, uz kura kopā sēdēt un baudīt kopā būšanu.. ar dizainu!