Tējas

85 items total
Detox tēja BB DETOX Kusmi Tea kanna 100g
21 €
KUSMI21721A1070
Adventes kalendārs 2023, Kusmi Tea
49,90 €
KUSMI21211A2500
Baltā tēja WHITE BERRIES, 20 muslīna tējas maisiņi, Kusmi Tea KUSMI21095A1120
Baltā tēja WHITE BERRIES, 90 g beramā tēja kārbā, Kusmi Tea KUSMI21095A1070
Melnā tēja CEYLON OP, 100 g beramā tēja kārbā, Kusmi Tea KUSMI21612A1070
Melnā tēja GRAND YUNNAN N°21, 100 g beramā tēja kārbā, Kusmi Tea KUSMI21628A1070
Up
More products

Tējas - kādi ir dažādi tējas veidi un kādu izvēlēties?

Kad vajadzētu dzert tēju?

Tējas tasītei nav slikta laika! To, protams, teiktu ikviens tējas cienītājs, taču vispārīgi runājot, labākais laiks, kad dzert tēju, ir 30-60 minūtes pēc brokastīm vai pusdienām. Saskaņā ar uztura speciālistu ieteikumiem nevajadzētu dzert tēju uzreiz pēc celšanās tukšā dūšā - izvēlieties zāļu tēju vai ūdeni ar medu vai citronu. Tāpat, ja jums ir miega problēmas, nevajadzētu dzert tēju vakarā, jo tā satur kofeīnu. Izdzeriet kumelīšu vai cita veida zāļu tēju.

Protams, tēju var pielāgot ne tikai dienas laikam, bet arī gadalaikam, laikapstākļiem vai gadalaikam. Ledus tēja ir ideāli piemērota, kad ārā ir karsts, un ziemas maisījumi ar garšvielām ir lieliski Ziemassvētku laikā.

Kādi ir populārākie tējas veidi?

Vispārīgi runājot, ir daudz dažādu tējas veidu, bet populārākie tējas uzlējumu veidi, ko cilvēki parasti dzer, ir šādi:

  • melnā tēja
  • zaļā tēja
  • baltā tēja
  • augļu tēja
  • zāļu tēja

Dažādiem tējas veidiem ir ne tikai atšķirīgas sastāvdaļas, bet arī nepieciešams atšķirīgs pagatavošanas laiks un ūdens temperatūra, tāpēc vienmēr izlasiet instrukcijas uz iepakojuma un, izvēloties tējkannu, pārliecinieties, ka izvēlaties tējkannu ar regulējamu temperatūru, ja parasti lietojat zaļo vai balto tēju, jo tām nepieciešama cita pagatavošanas temperatūra nekā melnajai tējai.

Dzeriet tēju krūzī vai tasītē - atkarībā no tā, kas jums labāk patīk - un, ja esat tradicionālās tējas pagatavošanas ceremonijas un labākās kvalitātes vaļējas tējas cienītājs, iegādājieties sev jauku tējkannu vai tējas infuzoru.

Vai vaļēja tēja ir labāka par maisiņiem?

Jā, un atšķirība ir milzīga! Beramā tēja tiek gatavota no veselām lapiņām, bet tējas maisiņi vairumā gadījumu satur tējas putekļus. Nelielas tējas pakāpes ļauj ēteriskajām eļļām, kas nodrošina garšu un aromātu, iztvaikot. Tāpēc, ja vēlaties izbaudīt īstu tējas garšu, vienmēr labāk izvēlēties ne maisiņus, bet vaļēju tēju.

Tējas maisiņi piedāvā sliktāku tējas kvalitāti arī tāpēc, ka uzlējumu ierobežo tējas maisiņa izmērs. Tējas lapiņām nav iespējas izdalīt savu aromātu, ja tās saspiestas mazā maisiņā, tāpēc augstākās kvalitātes tējas ražotāji piedāvā saviem klientiem patīkamu kompromisu, pielāgojot tējas maisiņa izmēru tējas lapiņām. Tie vienkārši padara tējas maisiņus lielākus!

Piemēram, Kusmi Tea, kas atrodams Kulina, saviem klientiem piedāvā piramīdas formas maisiņus, pateicoties kuriem jūs iegūsiet daudz labāku garšu.

Tāpēc, ja meklējat augstākās kvalitātes maisījumu no augstas kvalitātes tējas lapiņām (kas ir lieliska dāvana visiem tējas pazinējiem), iepazīstieties ar plašo melno, zaļo, balto un augļu tēju klāstu, ko mēs piedāvājam, un, ja meklējat lielisku garšu, bet jums nav nepieciešams tēju vārīt katliņā, izvēlieties Kusmi tēju piramīdas maisiņos.