House Doctor

Visā pasaulē zināmais vadošais skandināvu zīmols House Doctor pievērš uzmanību detaļām. Detaļām ir nozīme. Tāpat arī katram jūsu mājas produktam. Papildiniet savu interjeru, izmantojot skaistus un jēgpilnus interjera priekšmetus!
4 items total
Bāra karote GRUNGE, House Doctor
13 € –7 %
12 €
HD211290814
Kokteiļu šeikeris ALIR, misiņš, House Doctor
51 € –24 %
38,50 €
HD211290800
Kokteiļu šeikeris GRUNGE, House Doctor
53 € –35 %
34 €
HD211290811
Ledus spainis ALIR, misiņš, House Doctor
63 € –23 %
48,50 €
HD211290801

House Doctor - te labākās zāles jūsu mājai

House Doctor ir dāņu ģimenes uzņēmums, ko 2001. gadā dibināja trīs brāļi, kurus vieno aizraušanās ar mājīgiem, neformāliem interjeriem. Viņi tic, ka skaists interjers atmodina nepieciešamos vitamīnus, un viņi izveidoja uzņēmumu ar mērķi radīt skaistus, funkcionālus un pieejamus produktus mājoklim. Šis zīmols ir kļuvis par ierastu zīmolu Dānijā un ir iemantojis popularitāti visā Eiropā, pateicoties tā mākslinieciskajam dizaina stilam un harmoniskajam produktu klāstam.

House Doctor dizains un stils

Zīmols House Doctor ir pazīstams ar raksturīgo skandināvu dizaina stilu, kas apvieno vienkāršību, funkcionalitāti un eleganci. Zīmola izstrādājumiem ir raksturīgas tīras līnijas, dabiska izjūta, pieklusinātas krāsas un minimālisma estētika.

Uzņēmuma misija ir iedvesmot cilvēkus un palīdzēt viņiem radīt savas unikālās telpas - mājīgas mājas, kas ir zāles pret visām problēmām un bēdām. House Doctor"produktu uzdevums ir ienest līdzsvaru, vienkāršību un autentiskumu cilvēku mājās. Viņi to panāk, piedāvājot ar rokām darinātus rakstus, organiskas formas, smalkas detaļas, stilīgas tekstūras un līdzsvarotu dizainu.

House Doctor"produktu klāsts

House Doctor"Produktu klāsts ir plašs, un tajā ietilpst viss, sākot ar mēbelēm un apgaismojumu un beidzot ar mājas piederumiem un tekstilizstrādājumiem. Zīmola izstrādājumi ir izstrādāti tā, lai tie būtu funkcionāli un praktiski, vienlaikus piešķirot stilu jebkurai mājai. Dažas no populārākajām produktu kategorijām ir:

  • Mēbeles: House Doctor piedāvā plašu mēbeļu klāstu, tostarp krēslus, galdus, dīvānus un uzglabāšanas risinājumus. Šī zīmola mēbeles ir gan stilīgas, gan praktiskas, tāpēc tās ir ideāli piemērotas modernām mājām.

  • Apgaismojums: House Doctor's lampu kolekcijā ir dažādi gaismas ķermeņi, kas ir gan funkcionāli, gan stilīgi. Zīmola apgaismojums ir izstrādāts tā, lai jebkurā telpā radītu siltu un aicinošu atmosfēru.

  • Mājas dekoru aksesuāri: Zīmola mājas dekoru aksesuāru klāstā ir dažādi dekoratīvi priekšmeti, piemēram, vāzes, puķupodi, spoguļi un attēlu rāmji. Šie priekšmeti ir izstrādāti tā, lai piešķirtu jebkurai telpai personību un stilu.

  • Tekstilizstrādājumi: House Doctor tekstilizstrādājumu kolekcijā ietilpst dažādi mīkstie izstrādājumi, piemēram, spilveni, metieni un segas. Zīmola tekstilizstrādājumi ir izstrādāti tā, lai būtu ērti, praktiski un stilīgi, tāpēc tie ir ideāli piemēroti jebkurai mājai.

  • Āra izstrādājumi, vannas istabas tekstilizstrādājumi un uzglabāšanas piederumi