Courrèges

Courreges zīmols apvieno modi ar smaržu, un tā aromātiskās sveces ir grezns un videi draudzīgs veids, kā telpā radīt burvīgu smaržu. Ienesiet šos aromātus arī savā interjerā!
6 items total
Aromatizēta svece C 190 g, Courreges
Outlet
65 € –25 %
48,75 €
CURR12C190
Aromatizēta svece L'EMPREINTE 190 g, Courreges
65 €
CURR13C190
Aromatizētā svece SECONDE PEAU 190 g, Courreges CURR14C190
Aromatizēta svece SLOGAN 190 g, Courreges
65 €
CURR11C190

Courrèges - no modes līdz smaržām

André un Coqueline Courrèges 1961. gadā nodibināja Courrèges, radot revolūciju modes un dizaina industrijā ar savu uzsvaru uz kustīgumu, tīrību, krāsu un gaismu. Viņi iezīmējās ar strukturētām līnijām un uzticību baltai krāsai, kam sekoja krāsu variācijas un jauni materiāli, piemēram, vinils. 1971. gadā Andrē Courrèges radīja ikonisko smaržu Empreinte, kas iezīmēja modes nama ienākšanu smaržu tirgū. 2015. gadā Courrèges laida klajā La fille de l'air - gaisīgu apelsīnu ziedu aromātu.

2020. gada septembrī Courrèges iecēla Nikolā Di Felici par māksliniecisko direktoru, un viņš sāka zīmola ētikā iestrādāt savu aizraušanos ar smaržām. Di Felice, redzot modi kā pilnīgu, visaptverošu visumu, atdzīvināja kurjera un dizainera tradīcijas un centās atjaunot zīmola smaržu visumu, radot unikālu, raksturīgu smaržu piedāvājumu zīmola 60. gadadienai, 50 gadus pēc tā pirmā aromāta iznākšanas.

Courreges smaržīgās sveces

Courreges zīmols ir ne tikai smaržas, bet arī izsmalcinātas un elegantas mājas smaržas, kas pārveidos jūsu interjeru.

Courreges aromātiskās sveces ir grezns un videi draudzīgs veids, kā piepildīt savu telpu ar burvīgām smaržām. Šīs sveces ir Francijā ražotās lakotās stikla burkās ar vāciņiem, kas izgatavoti no lakota Jura reģiona koka. Svecēm ir kokvilnas daktis, kas nodrošina 43 līdz 47 aromātiskas degšanas stundas. Turklāt tās ir ievietotas cilindriskās kastītēs, kas izgatavotas no FSC sertificēta papīra, tādējādi tās ir ilgtspējīga izvēle.

Courreges smaržas jūsu mājai

Aromātu pamatakords ir reibinošais ambroksāns (ambrox), kas ir visu Courrèges Parfums aromātu raksturīgā sastāvdaļa, pazīstama ar savām atkarību izraisošajām īpašībām un aromātu, kas atgādina mūsu ādas smaržu. Zīmola mākslinieciskais direktors Nikolā Di Felice izvēlējās šo atšķirīgo noti kā olfaktoriskā visuma sirdi, lai piešķirtu visiem sešiem kolekcijas aromātiem izteiksmīgumu un ilgmūžību.

Izvēlieties interjeram piemērotu aromātu no tādām notīm kā svaigs veļas aromāts, baltais muskuss, kadiķis, apelsīnu ziedi, tējas lapas, apelsīnu ziedi, bergamotes un pačūlijas.

Lai nodrošinātu vienmērīgu degšanu, pirmās lietošanas reizes ieteicams sveci dedzināt, līdz visa tās virsma ir šķidra. Faktas regulāri jāapgriež, lai novērstu smēķēšanu un saglabātu tās centru.