607 items total
Up
More products

Tīrība un kārtība

Virtuves kārtība ietekmē laiku, kas jums nepieciešams ēdiena pagatavošanai un tīrīšanai. Kā tas var būt? Ja jūsu virtuves ir sakārtota un labi organizēta un visām sastāvdaļām un piederumiem ir sava vieta virtuves atvilktnēs un virtuves skapjos, jūs varat ēdienu pagatavot ātrāk, jo netērējat laiku, meklējot sastāvdaļas, garšvielas un piederumus. Turklāt jūs labi zināt, kur visas lietas salikt atpakaļ, tāpēc virtuves sakārtošana pēc gatavošanas būs ļoti vienkārša.

Kā sakārtot virtuvi?

Šie vienkāršie padomi palīdzēs jūsu virtuvē uzturēt kārtību:

  • Glabājiet pārtiku kā profesionālis! Dažāda veida pārtikas glabāšanai pieliekamajā, virtuves plauktos vai skapīšos vai uz virtuves virsmām izmantojiet pārtikas traukus. Tas attiecas ne tikai uz pārtiku, bet arī uz garšvielām un pārtikas produktiem, piemēram, rīsiem, cukuru vai kafiju – būtībā visu, ko pārdod papīra maisiņos vai iepakojumos, kas pēc atvēršanas var viegli izbirt.
  • Pārliecinieties, ka atvilktnēs glabātās lietas ir viegli pārskatāmas.
  • Iegādājieties pārtikas trauktu komplektu ledusskapim.
  • Visas svarīgākās lietas nolieciet ērti sasniedzamā vietā. Neturiet bieži nepieciešamus piederumus un sastāvdaļas augstākajos virtuves plauktos vai atvilktnes aizmugurē.
  • Izmantojiet atvilktņu organizētājus.
  • Izmetiet visus salauztos, nederīgos un nevajadzīgos priekšmetus. TĪra telpa bez liekām mantām kalpos jums daudz labāk!

Virtuves tīrīšana - vieglāka kā jebkad agrāk

Virtuves tīrīšana, tāpat kā tās organizēšana, var būt vienkārša un ātra, ja vien jums ir pareizie piederumi. Ja izmantosiet ēdienu traukus un dažāda veida organizatorus/strong>, jūsu varēsiet sakārtot virtuves atvilktnes dažu sekunžu laikā. Kārtīgaizlietnes zona atvieglos trauku mazgāšanu, savukārt ar Kulina plašo stilīgo atkritumu tvertņu klāstu pat atkirtumu izmešana būs būs īsts prieks.