Kafijas dienas

Kafijas dienas

☕ Pilnībā izbaudiet katru iecienītā dzēriena malku.

Kurš kafijas aparāts ir piemērots tieši jums?

Filtrējošais kafijas aparāts

Ar filtrējošajiem kafijas aparātiem sastopamies katrā amerikāņu filmā. Bezgalīgā tējkanna (cik vien var izdzert) ir katras kārtīgas ēdnīcas būtiska sastāvdaļa, un tā palīdz atrisināt visu, sākot no slepkavības līdz lielām bēdām.

Kāpēc tādu iegādāties? Kafijas pagatavošanai lielā apjomā!

Birojam, ja nevēlaties stāties garā rindā pēc savas krūzītes. Mājām, ja pastāvīgi nepieciešama papildu krūzīte mājas birojā vai ģimenei vienkārši patīk baudīt kafiju. Kā arī izsmalcinātai, taču pilnīgai dabīgas filtrētas kafijas garšai.

Amerikāņu iecienītākais filtrēšanas kafijas aparātu zīmols ir KitchenAid, Smeg kafijas aparāts izgreznos virtuvi un pašreizējā tehnoloģiju zvaigzne ir vācu zīmola Severin sērija Filka.

Filtrējošie kafijas aparāti

Sviras kafijas aparāts

Vai patīk atklāt kafiju, tās daudzveidīgās garšu un eksperimentēt? Vai tikai pogas nospiešana šķiet garlaicīga? Sviras kafijas aparāts ļaus atklāt pašam sevi.

Kāpēc tādu iegādāties? Lai iegūtu kafejnīcas cienīgu kafiju!

Kafijas pagatavošana ar sviras kafijas aparātu ir rituāls. Tas ietver malšanu, putu veidošanu, ūdens temperatūras izvēli. Izjūtiet svaigi maltu pupiņu aromātu un mājas baristas gandarījumu. Pateicoties pagatavošanai ar spiedienu un īsajam uzliešanas laikam, rezultāts ir spēcīgs, īsts espresso. Kvalitatīvi kafijas aparāti var uzturēt stabilu spiedienu visā uzliešanas procesā un novērst ūdens temperatūras pazemināšanos. Klāsta augšgalā ir kafijas aparāti no tādiem zīmoliem kā KitchenAid vai Smeg.

Sviras kafijas aparāts

Severin Filka

Pilnībā automātisks filtrējošais kafijas aparāts ar iebūvētām dzirnaviņām.

Tehnoloģiju inovācijas ar lielisku dizainu

Filka kafijas aparāti

Iebūvētas dzirnaviņas

Svaigi malta kafija, kuras gatavošana neprasa uzmanību. 15 minūtes pēc malšanas līdz 60 % kafijas aromāta būs izzuduši. Filtrējošiem aparātiem bez iebūvētām dzirnaviņām kafija ir jāmaļ atsevišķi. Lielākam svaigumam ieteicams malt tieši pirms pagatavošanas. Nosakot laiku, aparāts no tvertnes izmanto iepriekš malto kafiju.

Vai vēlaties pamosties, jūtot patiesi svaigas kafijas smaržu? Iestatiet Filka kafijas aparātam laiku, iebūvētās dzirnaviņas pašas samals kafiju pirms pagatavošanas, jums atliks vien pamosties. Turklāt malšana ir ārkārtīgi klusa.

Tasītei un tējkannai

Filka kafijas kannas tilpums pietiek 10 espresso tasītēm un varat izvēlēties kādu no 2 veidiem – stikla, kuru varat turēt kafijas aparātā temperatūras uzturēšanas režīmā, vai termo tējkannu, kuru varat paņemt līdzi uz rakstāmgalda.

Tomēr ar aparātu varat arī viegli pagatavot tikai 1 nelielu tasi vai kafiju līdzņemšanai termokrūzē. Kafijas aparāts ir pielāgojams jebkura izmēra tvertnei.

Atkārtoti lietojams filtrs

Kafijas automāts ir aprīkots ar videi draudzīgu, atkārtoti lietojamu, trauku mazgājamā mašīnā mazgājamu zelta krāsas filtru. Varat arī izmantot parastos papīra filtrus.

 

Stikls vai porcelāns

Espresso tikai porcelāna traukos

Ko saka eksperti? Klasisks espresso vai lungo iederas tikai porcelāna traukā. Kapučīno tā ir gaumes lieta – to var baudīt vai no tases, vai glāzes. Un nav jāaprobežojas tradicionālo balto kafiju. Revol krūzītes bija paredzētas kā atbilde uz nožēlojamu kafiju no plastmasas tasēm. Šis humoristiskais risinājums ir kļuvis par stabilu un populāru dāvanu.

Kafijas krūzes

Late glāzē

Parastu balto kafiju vai lati vislabāk baudīt no glāzes. Redzamie atdalītie kafijas un piena slāņi ir baristas meistarība, un tā ir daļa no kafijas baudīšanas. Barista sērija no Vācijas stikla fabrikas Nachtmann apvieno augstākās kvalitātes stikla daiļamatniecību un kafijas aparātu ražotāju modernās tendences.

Kafijas glāzes

 

Moka konvička
Moka konvička

Stilīgi mokas kafijas aparāti

Mokas tējkanna darbojas līdzīgi ātrvārāmajam katlam. Tā ātri pagatavo stipru tasi dzēriena, kas nav tik stiprs kā espresso, bet ir stiprāks par kafiju, kas gatavota ar filtrējošo aparātu. Uzliešana notiek ātri un ar verdošu ūdeni, negatīvais aspekts – piedeguma garša, kas raksturīga vairumam lētāku aparātu. Taču Alessi tējkannām ražotāji ir padomājuši ne tikai par dizainu, bet arī par funkcionalitāti. Tās mokas tējkannas īstajā brīdī automātiski pārtrauc kafijas filtrēšanu, palīdzot novērst rūgto pēcgaršu un saglabāt pilnīgu, bagātīgu aromātu.

Mokas kafijas aparāti

kávovar
kávovar

Kafijas spiedkanna – kafija veselībai

Vienkāršākais kafijas automāts ir arī saudzīgākais pret kafiju. Tas ir, ja ievēro 3 pamatnoteikumus – rupjš malums, jāpārlej ar karstu, bet ne verdošu ūdeni un visa kafija jāizlej uzreiz, lai pārtrauktu uzliešanas procesu. Tad varēsiet baudīt bagātīgas garšas kafiju, kurā netiek iznīcinātas vērtīgās eļļas un antioksidanti.

Kafijas spiedkannas

Moka konvička
Moka konvička

Patiesiem pūristiem

Vai kafijas pūrismu uztverat pavisam nopietni? Visiem hipsteriem un "hygge" dzīvesprieka cienītājiem ir pieejami pūristiski filtrējošie kafijas aparāti. Vienkārši izlejiet kafiju caur filtru un ļaujiet tai 5 minūtes nosēsties. Ideālai, īpaši maigai tasei kafijas.

Filtrējošie kafijas aparāti

kávovar
kávovar

Kafijas dzirnaviņas

Vai zinājāt, ka kafijas pupiņās ir līdz pat 800 dažādu gaistošu aromātu un garšu? Un ka 15 minūtes pēc malšanas izgaist līdz 60 % aromātu? Ja patiešām vēlaties baudīt kafiju, ir svarīgi to pagatavot ar svaigi maltām pupiņām. Jā, lai katru mirkli izbaudītu apzināti, ir jāiesaistās un kafija jāsamaļ ar tradicionālām rokas dzirnaviņām. Vai mielojiet acis ar skaistu iekārtu, kas to paveiks jūsu vietā.

Kafijas dzirnaviņas

249 items total
Espresso aparāts LA CONICA, 150 ml, Alessi
265 €
AL900023
Filtra kafijas aparāts PLISSÉ 1,5 l, balts, Alessi ALMDL14W
Filtra kafijas aparāts PLISSÉ 1,5 l, melns, Alessi ALMDL14B
Filtra kafijas aparāts PLISSÉ 1,5 l, pelēks, Alessi ALMDL14G
Kafijas prese NORDIC KITCHEN 1 l, Eva Solo
99,95 € –22 %
77,20 €
ES502754
Piena kanniņa WASSILI 12 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP135007
Piena krūze 500 ml, dzintara/melna, Bitz
30 €
BITZ11273
Piena krūze 500 ml, krēmkrāsas, Bitz
29,90 € –9 %
27 €
BITZ11274
Piena krūze 500 ml, pelēka, Bit
30 €
BITZ11270
Up
More products