Ziepju trauki

29 items total
FJORD ziepju trauks 11 cm, melns, keramika, Stelton
New
22,95 €
SN112
Sīkumu trauciņš Modo 20 cm, melns, Blomus
48,49 € –0 %
48,40 €
BM69207
Ziepju trauks BIRILLO, balts
29 €
ALPL04W
Ziepju trauks DUO 70555, balts, Joseph Joseph
9 €
JS70555
Ziepju trauks MINDSET, balts, Brabantia
21 €
BRAB303340
Ziepju trauks SLIM 70502, balts/zils, Joseph Joseph JS70502
Ziepju trauks SONO, balts, Blomus
31,49 € –15 %
26,49 €
BM66277
Ziepju trauks SONO, balts, Blomus
28,49 € –15 %
24 €
BM66292
Up
More products

Ziepju trauki - tradicionāls ziepju gabaliņa uzglabāšanas veids

ziepju trauks ir neliels trauks vai trauciņš, kas parasti ir izgatavots no plastmasas, keramikas, stikla vai metāla un ko izmanto ziepju gabaliņa uzglabāšanai. Ziepes novieto uz trauka virsmas, un trauku parasti tur netālu no izlietnes vai vannas. Ziepju trauki ir vienkārši, lēti un viegli lietojami, taču laika gaitā tie var kļūt netīri, un, lai novērstu baktēriju vairošanos, tie ir jāmazgā.

Atšķirības starp ziepju trauks un ziepju dozatoru

No otras puses, ziepju dozators ir ierīce, kas dozē šķidras ziepes vai putas. Ziepju dozators parasti ir izgatavoti no plastmasas vai metāla, un tiem var būt pogas vai bezskārienu sensora mehānisms, kas atbrīvo ziepes. Ziepju dozators ir populāri sabiedriskajās tualetēs un citās komerciālās vietās, jo tie var palīdzēt samazināt mikrobu izplatīšanos un padarīt ērtāku roku mazgāšanu. Ziepju dozators pēc vajadzības var papildināt ar ziepēm, un tos ir viegli uzturēt.

Kopumā, lai gan gan ziepju trauki, gan ziepju dozators kalpo vienam un tam pašam pamatmērķim - ziepju uzglabāšanai, tie atšķiras pēc konstrukcijas, mehānisma un funkcionalitātes. Ziepju trauciņi ir piemēroti ziepju gabaliņu uzglabāšanai, savukārt ziepju dozators ir piemēroti šķidro ziepju vai putu dozēšanai.

Tīmekļa vietnē Kulina var atrast augstas kvalitātes ziepju traukus no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Blomus, Brabantia, un Eva Solo. Varat iegādāties arī papildu vannasistabas piederumus, piemēram, zobu suku turētājus, tualetes papīra turētājus un citus ziepju dozators mūsu tīmekļa vietnē.

Kādi ziepju trauku veidi ir pieejami vietnē Kulina?

Mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejami vairāku veidu ziepju trauki, tostarp:

  • Galda ziepju trauki: Tie ir izgatavoti no dažādiem materiāliem, tostarp keramikas, stikla un metāla, un ir paredzēti uzstādīšanai uz vannasistabas darba virsmas vai skapīša.
  • Pie sienas piestiprināmi ziepju trauki: Sienas ziepju trauki ir lieliska izvēle, ja jums nav daudz vietas uz letes, jo tie ir paredzēti piestiprināšanai pie sienas.
  • Iztukšojami ziepju trauki: Tie ir veidoti ar spraugām vai caurumiem apakšā, kas ļauj ūdenim notecēt no ziepēm, saglabājot tās sausas.
  • Ziepju trauki bez drenāžas: Šajos izturīgajos trauciņos nav drenāžas atveru vai caurumu. Lai gan tie var nebūt efektīvi, lai noturētu ziepes sausas, tie varētu būt laba izvēle, ja jums patīk tradicionāls izskats.

Kādas ir ziepju traukslietošanas priekšrocības?

Tālāk ir izklāstītas dažas ziepju trauks lietošanas priekšrocības:

  • Uztur ziepju sausumu: ziepju trauks ļauj ziepēm izžūt starp lietošanas reizēm, tādējādi pagarinot ziepju derīguma termiņu un novēršot ziepju mīkstuma veidošanos.
  • Novērš ziepju putekļus: ja ziepes tiek atstātas mitrā un mitrā vidē, uz virsmām var veidoties ziepju putekļi. ziepju trauks palīdz no tā izvairīties, neļaujot ziepēm nokļūt uz virsmām un ļaujot tām izžūt.
  • Higiēnisks: ziepju trauks palīdz uzturēt tīrību, novēršot baktēriju un mikrobu veidošanos uz ziepēm. Uz ziepēm, kas atstātas mitrā vidē, var savairoties mikrobi. Tīru un higiēnisku ziepju uzglabāšanu atvieglo ziepju trauksizmantošana.
  • Skaists izskats: Ziepju trauki ir pieejami dažādās formās un stilos, tāpēc jūs varat izvēlēties tādu, kas iederas jūsu vannas istabas interjerā un piešķir telpai stilīgu izskatu.