695 items total
Dvieļu pakaramais 5 cm, balts, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40154
Dvieļu pakaramais 5 cm, matēts, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40205
Dvieļu pakaramais 5 cm, pulēts, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40071
Dvieļu pakaramais 5,5 cm, balts, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40155
Dvieļu pakaramais 5,5 cm, matēts, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40206
Dvieļu pakaramais 5,5 cm, pulēts, nerūsējošs tērauds, Zack ZACK40072
Up
More products

Vannasistaba - telpa, ko nedrīkst aizmirst!

Kāda nezināma iemesla dēļ vannasistaba nereti paliek viena no nenovērtētākajām un novārtā atstātajām telpām mūsu mājās. Šī telpa reizēm cilvēkiem nerūp, tāpēc tās sakārtošanai, stilam un dekoriem netiek pievērsta pārāk liela uzmanība. Tomēr tā ir vieta, kurā mēs sākam un beidzam katru dienu, vieta, kur atpūšamies pēc grūtas dienas, kur sagatavojamies svarīgākajiem ģimenes gadījumiem un dzīves labākajiem mirkļiem. Būtībā tā ir telpa, kurā katru dienu pavadām diezgan daudz laika.

Tāpēc noteikti ir vērts pielikt pūles, lai jūsu vannasistabas telpas iekārtojums būtu ne tikai praktisks, bet arī stilīgs, bet arī atbilstu pārējam jūsu mājas stilam, jūsu un ģimenes vajadzībām un palīdzētu jums nomierināties pēc darba un sagatavoties nākamajai izaicinājumu pilnajai dienai. Kā to izdarīt? Lūk, daži padomi, ko vajadzētu atcerēties, iekārtojot vannasistabu.

Kā padarīt savu vannasistabu praktisku?

Ideālās vannasistabas iekārtojuma noslēpums slēpjas tās organizācijā. Kopumā vannasistabas telpu var sadalīt divās mazākās zonās – izlietnes un dušas vai vannas zonā. Pārliecinieties, ka jums ir viss nepieciešamais, lai šīs abas vietas padarītu pēc iespējas praktiskākas. Un to var izdarīt, izvēloties pareizos vannasistabas piederumus.

Kas jāņem vērā, iegādājoties vannasistabas piederumus?

  • Pārliecinieties, ka vannasistabas piederumi (to forma, materiāls un krāsa) atbilst mājas stilam.
  • Iegādājieties vairāk, nevis mazāk! Jums noteikti būs nepieciešami pamata piederumi, piemēram, ziepju trauciņi vai ziepju dozatori, zobu suku turētāji vai tualetes sukas, bet varat iegādāties arī rezerves papīra ruļļa turētāju, vatīšu paliktni vai fēna turētāju, lai jūsu dzīve kļūtu vēl vieglāka un jūsu vannasistaba izskatīotos vēl kārtīgāka.
  • Vannasistabas kolekcijas vienmēr ir laba ideja, jo tās palīdz iekārtot telpu stilīgā vienotā stilā, un, ja visi vannasistabas piederumi savā starpā sakrīt, telpa izskatās sakopta un grezna.

Kā padarīt savu vannasistabu skaistu un ērtu?

Vēlaties, lai jūsu vannasistaba būtu ne tikai praktiska, bet arī mājīga, stilīga un ērta? Lūk, daži padomi, kas ļaus padarīt vannasistabu par vietu, kurā vēlaties uzturēties ilgāk!

  1. Izvēlieties kvalitatīvus dvieļus krāsās, kas atbilst vannasistabas stilam, grīdai vai sienām. Ja jums patīk minimālisms, iegādājieties baltus vai melnus dvieļus. Ja jūsu vannasistaba ir iekārtota dabas nokrāsās, izvēlieties bēšus, pelēkus vai brūnus tekstilizstrādājumus. Ja tā ir pilna enerģijas, izvēlieties oriģinālas, mūsdienīgas apdrukas un dinamiskas krāsas. Tas pats attiecas uz paklāju vai vannas halātiem – vienots stils ir atslēga uz stilīgu mājvietu, un šis noteikums attiecas arī uz vannasistabu.
  2. Ja vēlaties savu vannasistabu pārvērst greznā SPA, neaizmirstiet par svecēm, mājas difuzoriem, ziediem un mūziku! Jums lieliski noderēs arī ērts sēdeklis (soliņš vai atzveltnes krēsls), uz kura apsēsties, uzvelkot drēbes, un plaukts vai atvilktne, kur novietot visas jums lietas, kas jums nepieciešamas, mazgājoties vannā vai gatavojoties vakara svinībām.
  3. Juceklis nepiestāv komforta un relaksācijas sajūtai. Tāpēc, iekārtojot savu vannasistabu, atceraties par dažādiem vannasistabas organizatoriem – groziem, kā arī stilīgiem traukiem kosmētikai, vatei un ausu tīrīšanas kociņiem.

Kulina jūs atradīsiet ne tikai visus praktiskos vannasistabas piederumus, bet arī visu, kas nepieciešami tīrīšanai un gludināšanai, stilīgu vannasistabas tekstilu, vannasistabas mēbeles, kā arī visa veida dvieļu statīvus un pakaramos. Mēs vēlamies, lai jūsu vannasistaba būtu tikpat skaista kā pārējā jūsu māja, un mēs esam zinām, ka jūs esat pelnījuši patiešām īpašu vannasistabu.