Rokas blenderi

72 items total
Rokas blenderis 5KHBV83EBM, matēti melns, KitchenAid
247,50 €
KA5KHBV83EBM
Rokas blenderis 5KHBV83EDG, matēti pelēks, KitchenAid KA5KHBV83EDG
Rokas blenderis 5KHBV83EER, karaliski sarkans, KitchenAid
179 € –8 %
KA5KHBV83EER
Rokas blenderis LINEO 4in1, WMF
133 €
WM0416350011
Rokas blenderis 50'S STYLE HBF22RDEU ar piederumiem, sarkans, Smeg SMEHBF22RDEU
Rokas blenderis 5KHBBV532, bezvadu, karaliski sarkans, KitchenAid KA5KHBBV53EER
Rokas blenderis 5KHBV53EOB, melns, KitchenAid
116,80 €
KA5KHBV53EOB
Rokas blenderis 5KHBV53EWH, balts, KitchenAid
122,70 €
KA5KHBV53EWH
Rokas blenderis 5KHBV83EOB, melns, KitchenAid
317,70 €
KA5KHBV83EOB
Up
More products

Rokā turami blenderi - obligāti katrā virtuvē

Kam tiek izmantots rokā turams blenderis?

Rokā turams blenderis, kas pazīstams arī kā iegremdējamais vai nūjveida blenderis, var veikt daudzus tos pašus uzdevumus kā stacionārie blenderi<. /span> un stactionārie mikseri. Tas nozīmē, ka daudzas receptes, kurās nepieciešams sajaukt vai apstrādāt sastāvdaļas, piemēram, sablenderētas zupas vai viegli citrona blendera siera kūka, var izpildīt ar rokā turamu blenderi.

Izmantojot rokā turamu blenderi, varat pabeigt gatavot recepti vienā katlā vai traukā, tādējādi samazinot netīro trauku skaitu. Varat arī sasmalcināt, biezeni un saputot ar rokā turamu blenderi.

Kādas ir rokā turama blendera izmantošanas priekšrocības?

Varat izmantot rokā turamu blenderi, lai apmierinātu daudzas jūsu kulinārijas prasības. Priekšrocības:

  • Gatavošana un blendēšana vienā katlā - Varat izmantot rokā turamu blenderi, lai sajauktu sastāvdaļas tajā pašā bļodā, kuru izmantojat receptes realizācijai. Tas ļauj daudz vieglāk blenderēt siltos ēdienus, piemēram, zupas un četnijus, uz plīts virsmas, jo saturs nav jāpārvieto uz blendera krūku; varat tos vienkārši atstāt katlā.
  • Nav ierobežojumu - Jūs varat viegli izmantot rokā turamu blenderi vairākos traukos, tostarp burkās, maisīšanas bļodās un katlos. Kulina piedāvā arī profesionālus rokā turamus blenderus, kas tiks galā ar ārkārtīgi lielu pārtikas daudzumu un kas ar savu jaudīgo dzinēju var sajaukt pat vissmagākās sastāvdaļas.
  • Kompakta uzglabāšana — rokā turamais blenderis aizņem īpaši maz vietas, jo to var glabāt atvilktnē kopā ar citiem iecienītākajiem, bieži lietotajiem kulinārijas rīkiem.
  • Regulējami ātrumi - varat pielāgot ātrumu sajauktajām sastāvdaļām vai tekstūrai, ko vēlaties iegūt. Varat izmantot zemāku ātruma iestatījumu maigākām vai šķidrākām receptēm, piemēram, īpaši gludai mērcei, mīklai, putotam pienam un citām. Zupām ar biezeni, kas satur stingrākus dārzeņus, kokteiļus ar šķiedrvielām bagātiem zaļumiem un pat mājās gatavotu riekstu sviestu, iestatiet blenderi uz lielāku ātrumu.

Kā izvēlēties vislabāko rokā turamu blenderi?

Noteikti ir rokā turams blenderis, kas atbilst jūsu prasībām attiecībā uz ērtībām, jaudu un funkcijām. Kulina jūs atradīsiet blenderus no daudziem visaugstākās kvalitātes ražotājiem, tostarp “Bamix” un “KitchenAid”, ar korpusiem un rokas izgatavotas no nerūsējošā tērauda vai plastmasas. Izvēloties rokā turamu blenderi virtuvei (kas ir viens no 10 virtuves piederumiem), pārbaudiet arī to motora jaudu un papildinājumu skaits.