3455 items total
airis par kūku Griniča Zwilling
Outlet
40,49 € –39 %
24,75 €
ZW7033057
Atkritumu maisi M PERFEKTS Brabantia 60 l, 40 gab
20 € –24 %
15,30 €
BRAB138829
Balts tēja ALAIN DUCASS Kusmi Tea 24 muslīna somas
Outlet
29 € –29 %
20,61 €
KUSMI21687A1170
bļoda ar vāku Tērauda pelēks 13 cm MIJ
16,49 € –25 %
12,36 €
MIJC1832
Dvieļu turētājs Eva Solo 5,5 cm sudraba krāsā
29,90 €
ES530680
Gaļas dakša 16 cm ikona WÜSTHOF
Outlet
266 € –36 %
171 €
WU491416
Gaļas dakša Classic Wüsthof vienāds 20 cm
Outlet
116 € –33 %
77,25 €
WU9030190020
Ieletājs COCKTAIL Nicolas Vahé 20 ml
7 € –10 %
6,30 €
NV161980100
Up
More products

Virtuve - mājas sirds

Virtuve ļoti bieži ir mājas sirds un centrs. Tur mēs pavadām daudz laika: gatavojam, ēdam, runājam un - godīgi sakot - labākās ballītes, kā arī ģimenes un draugu tikšanās diezgan bieži notiek vai beidzas tieši tur.

Šī ir vieta, kur esam kopā - runājam, ēdam brokastis, dzeram rīta kafiju un vakara tēju, tāpēc ir ļoti svarīgi savu virtuves iekārtojumu veidot gan skaistu, gan praktisku, lai pašiem būtu prieks tajā baudīt ēst gatavošanu, ēšanu un dzīvošanu.

Kas jums virtuvē ir vajadzīgs?

Domājot par virtuves iekārtojumu un dekorēšanu, šie virtuves piederumi būs nepieciešami ikvienā virtuvē:

 • virtuves katli un pannas
 • virtuves galda piederumi un gatavošanas piederumi
 • virtuves organizatori (galda piederumu organizatori, nažu bloki, atvilktņu organizētāji, utt.)
 • pārtikas trauki (gan trauki sausajām sastāvdaļām, piemēram, sālij, garšvielām un makaroniem, gan trauki, ko var izmantot ledusskapī, un pusdienu kastes, kurās varat uz darbu vai skolu paņemt savu veselīgo paštaisīto ēdienu)
 • elektriskās virtuves ierīces (katli, mikseri, kafijas aparāti, tosteri, utt.)
 • virtuveslampas
 • virtuves tekstils (dvieļi, priekšauti, galdauti, utt.)

Meklējat pannu, katlu komplektu vai labākos virtuves nažus? Izlasiet mūsu virtuves iepirkšanās ceļvežus!

Nezināt, kā izvēlēties pannu, nazi vai jums piemērotāko katlu, izlasiet Kulina iepirkšanās palīgus. Tajos ir daudz praktisku padomu, turklāy mēs piedāvājam augstākās kvalitātes produktus, kas jums kalpos daudzus gadus!

Populārākie Kulina iepirkšanās palīgi ir:

Kas jāņem vērā, iegādājoties virtuves traukus un piederumus?

 • Izvēlietiesatpazīstamus zīmolus, kas garantē labu kvalitāti un kuru izgatavošanā izmantoti pārtikai droši materiāli. Tas ir svarīgi jūsu veselībai, komfortam un maciņam.
 • Pērkot katlus, pannas vai virtuves ierīces, Naudas taupīšana nav laba stratēģija, ja šos produktus vēlaties izmantot ilgāku laiku (dažreiz pat paaudzēm ilgi). Ja ar saviem virtuves piederumiem vēlaties gūt iespējami labākos rezultātus un negribat atkal un atkal pirkt citu pannu, tējkannu vai pat virtuves karoti (tādējādi gan saudzējot vidi, gan ietaupot naudu), ieguldiet vairāk un baudiet gatavošanas prieku daudz ilgāk.
 • Izvēlieties produktus, materiālus un tehnoloģijas, kas atbilst jūsu gatavošanas un ēšanas veidam. Ja neēdat gaļu, steika pannas iegāde būs naudas izšķērdēšana. Ja katru rītu ēdat omletes, tad jums vajadzētu pannu ar nepiedegošu virsmu. Ja mīlat zivis, jums, visticamāk, būs nepieciešams labs nazis filēšanai. Bet, ja katru sestdienu cepat torti, tas būs labs iemesls iegādāties kvalitatīvu tortes pannu.
 • Pārliecinieties, ka iegādāto virtuves trauku un piederumu stils atbilst jūsu virtuves un pārējās mājas stilam. Esat dabiskā vai skandināvu stila fans? Iegādājieties koka piederumus. Varbūt dodat priekšroku minimālismam? Izvēlieties nerūsējošo tēraudu, melnbaltas krāsas, ģeometriskas formas un skaidras līnijas.

Noslēgumā - izvēlieties produktus, kas atvieglos jūsu dzīvi un ļauj virtuves darbus paveikt ātrāk. Paļaujieties uz labi pazīstamiem zīmoliem ar senām tradīcijām (un tiešu tādus zīmolus jūs atradīsiet Kulina), izvēlieties kvalitatīvākus materiālus un padariet savu virtuvi par vietu, kurā visi vēlas uzkavēties.