Elektriskā panna

1 items total
Pārnēsājama indukcijas plīts KULT X, WMF
129,99 €
WM0415240011

Galda plītis - ērts un daudzpusīgs gatavošanas risinājums

Kas ir galda plītis?

Galda plītis ir praktiska un pielāgojama gatavošanas iespēja, kas ir viegla, pārnēsājama un viegli lietojama. Tās ir lieliski piemērotas dzīvokļiem, kopmītņu istabām, birojiem un ēdiena gatavošanai brīvā dabā, jo bieži vien ir mazākas nekā parastie degļi un krāsnis. Izmantojot galda plītis, var pagatavot dažādus ēdienus, piemēram, sautējumus, nūdeles un grilētu gaļu.

Galda plītis ir praktiska un ekonomiska alternatīva maltīšu gatavošanai, neizmantojot pilna izmēra plīti.

Kādi ir galda plītiņu veidi?

Ir divu veidu galda plītis: Indukcijas un elektriskās. Indukcijas plītis ir elektriskās plīts veids, kas izmanto magnētisko lauku, lai uzsildītu traukus. Tās ir ļoti efektīvas un ātri uzsilst, tāpēc daudzi cilvēki tās izvēlas.

Ir arī elektriskās plītis, kas ir plīts katli, kuri ēdiena uzsildīšanai izmanto tikai elektrību. Tās sastāv no viena vai vairākiem degļiem, ko darbina elektriskā spole vai elements. Tās ir vienkārši lietojamas un pielāgojamas galda plītis, tāpēc tās ir izplatīta izvēle daudzās mājās.

Kā kopt elektrisko plīti?

Elektriskās plīts izturība, optimāla veiktspēja un elektrošoka novēršana ir atkarīga no pareizas apkopes. Tāpēc turpmāk sniegti daži padomi par elektriskās plīts apkopi:

  • Vienmēr iztīriet plīti, lai izvairītos no eļļas un ēdiena atlikumu uzkrāšanās, kas var izraisīt ugunsgrēku un citas problēmas.
  • Gatavošanas ierīci pat pēc lietošanas glabājiet tā, lai tā netiktu pakļauta ūdens iedarbībai, jo pretējā gadījumā var rasties elektriskās strāvas trieciens.
  • Ļoti svarīgi ir arī vienmēr atvienot plīti no tīkla, kad tā netiek lietota.
  • Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir izvairīties no plīts pārslodzes. Plīts pārslogošana var izraisīt tās pārkaršanu un darbības traucējumus. Gatavojiet tikai tik daudz ēdiena, cik tas ir paredzēts plītī.

Portālā Kulina ir pieejami arī vairāki citi plītiņu veidi, piemēram, fritieri, olu vārītāji, tvaicētāji, kā arī galda elektriskie grili.