Zone

Zone Denmark ir dāņu zīmols, kas rada skaistas, funkcionālas un kvalitatīvas preces mājai, īpašu uzmanību pievēršot minimālisma dizainam un detaļām. Neatkarīgi, vai meklējat vannasistabas piederumus, mājas bāra piederumus, glītus stikla traukus vai kādu dzīvesstila produktu, Zone Denmark ir piedāvājums, kas noteikti iepriecinās ikvienu.
101 items total
Dvieļu pakaramais RIM 8 cm, balts, alumīnijs, Zone Denmark ZO14497
Dvieļu stanga RIM 44 cm, balta, alumīnijs, Zone Denmark ZO14471
Dvieļu stanga RIM 44 cm, melna, alumīnijs, Zone Denmark ZO14638
Dvieļu stanga RIM 70 cm, balta, alumīnijs, Zone Denmark ZO14473
Dvieļu stanga RIM 70 cm, melna, alumīnijs, Zone Denmark ZO14640
Up
More products

Zone Denmark - minimālistisks, tīrs un funkcionāls dizains no Dānijas

Zone Denmark ir zīmols, kas ir sinonīms minimālistiskam, tīram un funkcionālam dizainam. Zīmolam ir bagāta vēsture, kas aizsākās 1997. gadā, kad tas tika dibināts Dānijā. Zone Denmark filosofija ir izstrādāt skaistus un funkcionālus produktus, liekot uzsvaru uz kvalitāti un meistarību.

Zone Dānija, dizains, kas izaicina konvencijas

Zone Denmark interpretē mūsdienu tendences ciešā dialogā ar novatoriskiem dāņu dizaineriem. Tās lielākais iedvesmas avots ir dizaina cienītāji visā pasaulē, kuri atbalsta tās aizraušanos ar vienkāršību un pozitīvismu. Rezultāts ir funkcionāls mājas dizains, kas izaicina ierastās tradīcijas, rosina zinātkāri un izdaiļo ikdienas dzīvi. Izteiksmē ir godīgs un minimālisms, materiāli ir pievilcīgi, un produkti ir inovatīvi. Tāpēc Zone Denmark regulāri iegūst starptautiskas dizaina balvas un ir zīmols, kas

Zone Denmark - funkcionāli produkti jūsu vannas istabai un mājai

Viens no Zone Denmark ievērojamākajiem produktu klāstiem ir vannas istabu kolekcija, kas ietver plašu vannasistabas piederumu klāstu, tostarp ziepju dozators, zobu birstes turētāji un tualetes birstes. Kolekcijas minimālistiskais dizains ir lielisks papildinājums jebkurai modernai vannas istabai - tīras līnijas un gludas formas rada mieru un klusuma sajūtu.

Tomēr Zone Denmark produktu klāsts sniedzas daudz plašāk par vannas istabu kolekciju. Viņi piedāvā plašu mājas bāru piederumu, stikla trauku un mājsaimniecības produktu klāstu, un visiem tiem ir vienāds mērķis - kvalitāte, funkcionalitāte un dizains. Zīmola raksturīgā estētika ir gluda, minimālisma un mūsdienīga, koncentrējoties uz tīrām līnijām, pieskaņotām, dabīgām krāsām un vienkāršām, organiskām formām.

Godalgotie produkti funkcionālā dizaina cienītājiem

Šis zīmols ir saņēmis vairākas dizaina balvas, tostarp German Design Award, if Design Award, Red Dot Design Award. Visvairāk apbalvotie produkti un kolekcijas ir Peili un Ume sērijas produkti (ar dozatoru ar sensoru), Singles kolekcija, INU sērija un apļveida tvertnes.

Šie apbalvojumi apliecina Zone Denmark apņemšanos nodrošināt dizaina izcilību un inovācijas. Zīmola produkti ir atzīti ar savu unikālo un funkcionālo dizainu, augstas kvalitātes materiāliem un uzmanību detaļām.

Noslēgumā Zone Denmark ir zīmols, kura mērķis ir radīt skaistus, funkcionālus un augstas kvalitātes produktus mājai. Uzsvars tiek likts uz minimālisma dizainu, kvalitatīviem materiāliem un uzmanību detaļām. Neatkarīgi no tā, vai meklējat vannasistabas piederumu, virtuves vai mājas bāra sīkrīku vai glītu glāžu komplekts , Zone Denmark ir piedāvājums, kas noteikti iepriecinās.