Petromax

Petromax ir par āra virtuvi un nometnes dzīvi, grilēšanu, uguni un gaismu. Ik dienas tas cenšas padarīt āra ēdienu gatavošanu labāku un inovatīvāku, lai piedzīvojumu meklētāju un aizrautīgu ceļotāju dzīve būtu vēl patīkamāka. Ja tas ir stāsts arī par jums, apskatiet mūsu piedāvājumu!
51 items total
Ārā grila panna GP35 35 cm, čuguns, Petromax
70 €
PET730744
Āra katls PERKOMAX, balts, Petromax
57 € –15 %
48 €
PET708019
Āra mafinu veidne 30 cm, čuguns, Petromax
45 € –11 %
40 €
PET730706
Āra vafeļu cepšanas veidne WF-IRON, Petromax
46 €
PET730423
Aukstumkaste KX25, 25 l, olīvu krāsa, Petromax
213 €
PET790366
Briketes CABIX PLUS 3 kg, Petromax
14 €
PET740132
Čuguna kopšanas līdzeklis, Petromax
17 €
PET707098
Grila lāpstiņa FLEX2 24 cm, Petromax
30 € –6 %
28 €
PET701638
Grila plāksne FS48 48 cm, Petromax
114 € –15 %
96 €
PET701720
Grilas standziņas ZA1 41 cm, Petromax
24 € –12 %
21 €
PET730539
Grilas standziņas ZA2 54 cm, Petromax
28 € –10 %
25 €
PET730546
Grozs aukstumkastei KX50, Petromax
22 € –9 %
20 €
PET790281
Up
More products

Petromax - no mīlestības pret uzturēšanos ārā un āra ēdienu gatavošanu

Petromax ir zīmols, kas ir augstas kvalitātes āra virtuves aprīkojuma sinonīms. Ar bagātu vēsturi, kas aizsākās 20. gadsimta sākumā, Petromax ir kļuvis par vienu no vadošajiem zīmoliem šajā nozarē.

Šo zīmolu 1910. gadā dibināja vācu inženieris Makss Grācs (Max Graetz), kurš izgudroja pirmo petrolejas spiediena laterna. Šai laterna tika dots nosaukums Petromax, un tā ātri kļuva par populāru izvēli brīvdabas entuziastu vidū, kuriem bija nepieciešams uzticams gaismas avots kempinga braucienu laikā. Laika gaitā Petromax paplašināja savu produktu klāstu, iekļaujot plašu āra virtuves aprīkojuma klāstu, tostarp holandiešu krāsnis, grilus un plītis.

Petromax - padarīsim āra ēdiena gatavošanu vienkāršu un patīkamu

Petromax misija ir nodrošināt āra entuziastus ar augstas kvalitātes un uzticamu ēdiena gatavošanas aprīkojumu, kas paredzēts lietošanai brīvā dabā. Zīmola mērķis ir izmantot tikai labākos materiālus un jaunākās tehnoloģijas, lai radītu gan funkcionālus, gan stilīgus produktus. Petromaxprodukti ir izstrādāti tā, lai gatavošana brīvā dabā būtu vienkārša un patīkama. Neatkarīgi no tā, vai cepat steikus uz atklātas liesmas vai maizi holandiešu cepeškrāsnī, Petromax produkti ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu jūs ar nepieciešamajiem rīkiem, kas ļauj pagatavot gardus ēdienus neatkarīgi no atrašanās vietas.

Petromax piedāvā plašu āra virtuves aprīkojuma klāstu, tostarp holandiešu krāsnis, grilus, āra katlus un plītis. Daži no populārākajiem produktiem ir:

  • Petromax Atago - daudzpusīgs grils un plīts, ko var izmantot grilēšanai, kūpināšanai un cepšanai;
  • Petromax holandiešu cepeškrāsni, kas ir ideāli piemērota maizes cepšanai, gaļas cepšanai, sautējumu un zupu vārīšanai;
  • un Petromax Firebox - kompaktu un pārnēsājamu plītiņu, kas ir ideāli piemērota kempingiem un pārgājieniem.

Petromax ir saņēmis vairākus apbalvojumus par inovatīvu dizainu un augstas kvalitātes izstrādājumiem. 2017. gadā Petromax Atago tika apbalvots ar prestižo Red Dot Design Award, kas ir viena no prestižākajām dizaina balvām pasaulē. Atago tika atzīts par inovatīvu dizainu un daudzpusību, kas padara to par obligātu rīku āra entuziastiem.

Petromaxprodukti ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izstrādāti tā, lai izturētu āra lietošanas apstākļus. Daudzi to izstrādājumi ir izgatavoti no čuguna, kas ir pazīstams ar savu izturību un siltuma saglabāšanas īpašībām. Petromax arī izmanto nerūsējošo tēraudu, alumīniju un citus augstas kvalitātes materiālus, lai radītu gan funkcionālus, gan stilīgus produktus.

Kāpēc cilvēkiem patīk kempings ar Petromax?

Ir vairāki iemesli, kāpēc cilvēki mīl Petromax. Pirmkārt un galvenokārt, šis zīmols ir pazīstams ar augstas kvalitātes izstrādājumiem, kas ir izstrādāti tā, lai izturētu āra lietošanas apstākļus. Petromaxturklāt šie izstrādājumi ir daudzpusīgi un viegli lietojami, tāpēc tos iecienījuši visu līmeņu āra entuziasti. Visbeidzot, Petromax ir apņēmies izmantot tikai labākos materiālus un jaunākās tehnoloģijas, lai radītu gan funkcionālus, gan stilīgus izstrādājumus, tāpēc tas ir kļuvis par vienu no populārākajiem zīmoliem āra virtuves nozarē.

Tātad, ja esat garu ceļojumu, uzturēšanās brīvā dabā un kempingu cienītājs, Petromax ir zīmols, kas noteikti jāņem līdzi.