538 items total
Degvīna glāze NOBLESSE 55 ml, 4 glāžu komplekts, Nachtmann NM100694
Viskija glāze SPEY WHISKY, Riedel
24,60 €
RD051502S3
Viskija glāze TRAUBE 250 ml, Nachtmann
150 € –30 %
104 €
NM35889
Baltvīna glāze, 2 glāžu komplekts, 450 ml, Bitz BITZ911938
Brilles vintage Champagne Sommeliers Black Tie Riedel RD410028
Up
More products

Stikla trauki – izvēlieties gudri un lietojiet saudzīgi

Skaisti stikla trauki var būt labākās dekorācijas jūsu galdam, tāpēc izvēlieties un noformējiet tos rūpīgi. Kulina pieejamās salvetes, krūkas, ūdens karafes un visu veidu glāzes alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem, piemēram, vīna glāzes, kokteiļu glāzes vai alus glāzes, ražo augstākās kvalitātes stikla izstrādājumu ražotāji. Izturīgās skaistā dizaina glāzes ir izgatavotas no īpaši kvalitatīva stikla, un tās moderni izskatīsies uz jūsu galda.

Kāda veida stikla trauki man ir nepieciešami?

Sāciet ar ūdens glāžu komplektu un papildiniet to ar jauku ūdens karafi vai krūku! Tāpat jums būs nepieciešams arī baltvīna un sarkanvīna glāžu komplekts, garās dzērienu glāzes, šampanieša glāzes un atkarībā no jūsu vēlmēm arī alus, viskija vai kokteiļu glāžu komplekts. Iegādājieties visu nepieciešamo savam mājas bāram un pārsteidziet viesus ar izsmalcinātām glāzēm un kvalitatīviem dzērieniem!

Vai glāzes var likt trauku mašīnā?

Vai esat ievērojis, ka, mazgājot stikla traukus trauku mašīnā, tie saskrāpējas vai paliek nespodri? Kodināšanu un skrāpējumus var izraisīt daudzi faktori - ļoti mīksts ūdens, ļoti karsts ūdens, pārāk augsta temperatūra, pārāk daudz mazgāšanas līdzekļu vai pārlieku liela trauku mazgāšana, kā rezultātā mazgāšanas līdzeklis sāk iedarboties uz traukiem, nevis uz netīrumiem. Lai no tā izvairītos, neskalojiet traukus pirms to ievietošanas trauku mašīnā, neizmantojiet pārāk daudz mazgāšanas līdzekļa un vienmēr izlasiet ražotāja instrukcijas.