Zobubirstes trauki

35 items total
Up
More products

Zobu birstes turētāji - ideālai vannas istabas organizācijai

Zobu birstes turētāji ir praktiski vannas istabas piederumi, kas paredzēti zobu birstes un citu zobu higiēnas materiālu, piemēram, zobu pastas, glabāšanai. Tie parasti ir dažādu izmēru, formu un krāsu, un tie ir izgatavoti no dažādiem materiāliem, tostarp plastmasas, stikla, porcelāna, keramikas, nerūsējošā tērauda vai metāla. Zobu birstes turētāji var būt brīvi stāvoši (novietojami uz vannasistabas virsmas vai izlietnes) vai paredzēti piestiprināšanai pie sienas vai spoguļa.

Zobu birstes turētāji var palīdzēt uzturēt zobu higiēnas piederumus sakārtotus un parocīgus. Turklāt, atdalot un uzglabājot zobu birstes vertikālā stāvoklī, lai tās varētu izžūt starp lietošanas reizēm, tās var novērst mikrobu pārnēsāšanu.

Vietnē Kulina atradīsiet daudzus labi zināmu ražotāju zobu birstes turētāju modeļus, tostarp Blomus, Brabantia, un Joseph Joseph. Tie bieži vien ir pieejami kā lielākas vannas istabas piederumu kolekcijas sastāvdaļa, un tos var iegādāties kopā ar atbilstošiem turētājiem ziepju dozators, ziepju traukiem un tualetes papīra turētājiem. Pārbaudiet tos un piešķiriet savai vannas istabai elegantu izskatu!

Kā vislabāk uzglabāt zobu birsti?

Ideāla vieta zobu birstes uzglabāšanai ir turētājs vai krūzīte, kas ir veidota tā, lai to turētu vertikāli un atsevišķi no citām zobu birstēm. Šeit ir sniegti daži ieteikumi, kā pareizi kopt zobu birstes:

  • Atdaliet zobu birstes: Ja iespējams, uzglabājiet zobu birstes atsevišķi, lai novērstu baktēriju un mikrobu pārnēsāšanu.
  • Izmantojiet krūzi vai turētāju: Zobu birstes turētāji vai krūzes ir paredzēti tam, lai zobu birstes turētu vertikālā stāvoklī un prom no citiem vannas istabas elementiem.
  • Uzglabājiet zobu birstes sausas: Pēc lietošanas birstes kārtīgi jānoskalo ar ūdeni, un ūdens pārpalikums jānoskalo. Pēc tam zobu birste jāglabā turētājā, lai tā varētu izžūt.
  • Izvairieties no koplietošanas zobu birstēm: Ir ļoti svarīgi lietot savu zobu birsti un izvairīties no citu zobu birstes lietošanas. Daloties ar zobu birstēm, var pārnest baktērijas un mikrobus.
  • Regulāri nomainiet zobu birstes: Zobu birstes jāmaina ik pēc trim līdz četriem mēnešiem vai ātrāk, ja sari sāk trīcēt vai nolietojas.

Cik ilgi kalpo zobu birste?

Saskaņā ar Lielbritānijas Zobārstu asociācijas datiem zobu birste jānomaina ik pēc trim līdz četriem mēnešiem vai arī ātrāk, ja sariņi sāk trīcēt vai nolietojas.

Tas ir tāpēc, ka zobu birstes sariņi laika gaitā var zaudēt spēju efektīvi noņemt zobu un smaganu aplikumu un mikrobus.

Turklāt ir ļoti svarīgi periodiski tīrīt zobu birsti, pēc katras lietošanas reizes mazgājot to ar ūdeni un ievietojot zobu birstes turētājs , kur tā var izžūt. Svarīgi ir arī regulāri tīrīt zobu birstes turētājus, jo tajos uzkrājas ūdens, kas notek no zobu birstēm.