krūzes

191 items total
Up
More products

Krūzītes - sniedzot jums stilīgu malkošanu

Kāds ir krūzīšu mērķis?

Krūze ir īpaša veida krūze, ko bieži izmanto karstiem dzērieniem, piemēram, kafijai, karstai šokolādei vai tējai. Krūzēm bieži vien ir rokturi, un tajās var būt vairāk šķidruma nekā standarta tējas vai kafijas tasītēs. Krūze ir paredzēta ne tikai kafijas vai tējas uzglabāšanai, bet arī ilgāk saglabā temperatūru, lai gan ne tik ilgi kā termokrūzītes.

Kā uzglabāt krūzīti?

"Krūzīšu koks", kas ir uz apaļas pamatnes piestiprināts stabs ar āķiem krūzīšu pakāršanai pie rokturiem, ir izplatīts veids, kā uzglabāt krūzītes. Krūzītes var arī piekārt uz statīviem, lai tās būtu viegli pieejamas.

Lai no rīta būtu vieglāk paņemt krūzi, skapja plaukta apakšpusē var uzstādīt āķus. Atkarībā no vēlamā izskata varat izvēlēties industriālus āķus, retro stila āķus vai vairāk dekoratīvus, klasiskus āķus.

No kādiem materiāliem tiek izgatavota krūze?

Viens no būtiskākajiem faktoriem ir krūžu materiāls, jo katram no tiem ir priekšrocības dažādiem izmantošanas veidiem. Turpmāk uzskaitīti daži no krūžu izgatavošanai nepieciešamajiem materiāliem:

Keramikas un porcelāna krūzes

Keramika ir izturīgāka nekā porcelāns, un tai ir zema siltumvadītspēja. Šī iemesla dēļ tas ir visiecienītākais materiāls tējas vai kafijas krūzēm, jo tas ilgāk saglabā kafijas siltumu. Porcelāns parasti tiek izgatavots baltā krāsā salīdzinājumā ar keramikas krūzēm, kas piedāvā plašu krāsu klāstu. Lai izdarītu perfektu izvēli starp porcelāna un keramikas krūzēm, ir svarīgi ņemt vērā to izskatu, izturību un cenu.

Nerūsējošā tērauda krūzes

Izvēloties nerūsējošā tērauda ceļojumu krūzītes, galvenais faktors ir izturība. Kad tas nokrīt, tā sienas vai rokturis nesadalās un nesalūst. Kad tie vairs nav nepieciešami, tos var vienkārši pārstrādāt. Nemaz nerunājot par to tieksmi ilgstoši saglabāt šķidrumu siltumu.

Akmensmasas krūzītes

Akmensmasas krūzes ir retāk sastopamas nekā no citiem materiāliem izgatavotas krūzes. Tomēr, ja jūs meklējat kaut ko nedaudz atšķirīgāku, bet uzticamu, keramikas kafijas krūzes joprojām ir fantastiska alternatīva. Tie bieži vien ir ar dažādiem rakstiem, jo ir izgatavoti ar rokām. Tie nodrošina arī izcilu izolāciju, tos var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā un tie ir izturīgi.

Tagad esat gatavs apsēsties ar krūzīti, lai pēc smagas darba dienas iedzertu tēju vai kafiju. Lai atbilstu jūsu vajadzībām un dažādām gaumēm, esam apkopojuši vairākus krūzītes no slaveniem ražotājiem, tostarp Viva Scandinavia, Revol, Blomus, un MIJ (Āzijas stilā). Turklāt, ja jums patīk caurspīdīgas krūzes, aplūkojiet mūsu kafijas glāžu kolekciju.